Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
دوستان این بازی هنوز هم سرور هاش شلوغن؟ خود بازی نه ولی ارزش زمانی داره برم بخرمش برای آنلاین. خلوت نباشه...

علی جان صبر کن ببین بتلفیلد جدید ازش استقبال میشه اگه نشد بتلفیلد چهار رو بگیر سروراش شلوغه خوبه

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
scout nightmare!سرور KSA با AA وسط زمینش ما هم با Z-11 :d

شب بیاد ماندنی با محسن! محسن به جرات کارش با شات گان تو هلی و در حال حرکت سریع واقعا خوبه! از چه سوراخ سنبه هایی این عربها رو ابکش میکردیم:d

09ddbb703a0570bc6dfbe51188e9fbd598b6a048.png

شات گان + 12g frag ?:|
خيلي كار بديه :|:d در حد و اندازه هاي اينه كه از جت يا هلي به عنوان تاكسي استفاده كنيد برذيد زودتر يه فلگ بگيريد مثلا" فقط براي بمبر :|:d
جديدا" اين 12G FRAG داره دوباره مثل يه زماني كذايي توي بتل 3 باب ميشه :| البته قدرتش زياد نيست ولي در صورتي كه از SPALSH DAMAGE اش استفاده كنن زياد بزنن كارايي اش بالا ميره

اون زمان توي بتل3 يارو با USAS 12 + 12 G FRAG حتي هلي كوپتر هم ميزد :| روي خود من داشتن ميزدن :|

دوستان این بازی هنوز هم سرور هاش شلوغن؟ خود بازی نه ولی ارزش زمانی داره برم بخرمش برای آنلاین. خلوت نباشه...

والا من خودم فكر مي كردم سرور هاي خلوت تر شدن ولي دو زمان برو تا ببيني چقدر هنوز شلوغ اند
1- شنبه ها و يك شنبه ها
2- شب ها از 7و8 به اونور ! من ديشب يه سر زدم كف كردم از شلوغي ! چندتا سرور فوق خفن هم پيدا كردم
در ضمن بعضي ها ميگن بازي خلوت شده ولي بايد برن تو SERVER BROWSER بعد بزنن بازي تمامي سرور ها و حتي فول هارو هم نشون بده تا ببينيد چقدر شلوغه چون مثلا" خود من هم فول ها رو تو براوزر ام ندارم اما اگر بذارم كلي سرور مياد كه نشون داده نميشه

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
چرا کار بدیه داداش? کلی هم باحاله :d
یارو دراز کشیده واسه خودش با استینگر یهو میبینه یه اسکات داره مثل lav ازش گوله میاد بیرون,بعد شوت میشه میره تو هوا! انفجار خندس:d
البته خیلی هم دمیج نداره و یخورده سخته کیل گرفتن باهاش,مخصوصا تک نفره بخواد ریپیر کنی. ولی وای به روزی که یه نفر دیگه هم بتونه هماهنگ باشه تو اسکات اونموقع میشه کابوس واقعی!

- - -ویرایش - - -

در صورت وجود یک پایلوت درست و حسابی که دید راکت داره قفل میکنه مثلا بره توی یکی از این خونه های وسط گلمد بعد از پنجره بیاد بیرون! بعد فکت باز بمونه یا خداااا چی شد که هنوز زنده ایم?!:d

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
حاضرم خود شما رو با شات گان سوار هلی کنم تا بببینیم چی به چیه :d

زدن راننده جیپ با شات گان با احتساب اینکه هم هلی در حال حرکت باشه با سرعت زیاد و هم جیب (اونم جیپ BF4) فکر نکنم کاری باشه که فقط شات گان توش دخیل باشه!!!مرد مومن با پینگ 280,لتنسی 370 دیگه چه شاتگانی چه fragــی اخه!!!

محسن جاهایی با شات گان کیل میگیره که من بارها شده تو بازی دیشب با تعجب به محسن گفتم چطور زدیش!

پ.ن نوب اونی هست که با استینگر کار میکنه (مخاطب هیچکس) :d:d

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
در کل همش تو ذهنمه اگر مثلا یه تیم از ایرانی هایی که بتونن یه طوری مثل همچین حالتی با هم مچ بشن و تو یه کلن قرار بگیرن ؛چه شود! مثل دیشب که یه اسرایلیه خودشو داشت خفه میکرد که هی برسه به HVM که مارو بیاره پایین. غیر از یه بار بقیش طفلک هی شوت میشد تو هوا :d حالا شاید اون طفلک از قصد نبود کارش ولی اگه یه تیم ایرانی با هم هماهنگ باشن توجه زیادی جلب خواهد کرد تو سرورها...

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
در کل همش تو ذهنمه اگر مثلا یه تیم از ایرانی هایی که بتونن یه طوری مثل همچین حالتی با هم مچ بشن و تو یه کلن قرار بگیرن ؛چه شود! مثل دیشب که یه اسرایلیه خودشو داشت خفه میکرد که هی برسه به HVM که مارو بیاره پایین. غیر از یه بار بقیش طفلک هی شوت میشد تو هوا :d حالا شاید اون طفلک از قصد نبود کارش ولی اگه یه تیم ایرانی با هم هماهنگ باشن توجه زیادی جلب خواهد کرد تو سرورها...

پایه همجین کاری هستم :d

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
scout nightmare!سرور KSA با AA وسط زمینش ما هم با Z-11 :d

شب بیاد ماندنی با محسن! محسن به جرات کارش با شات گان تو هلی و در حال حرکت سریع واقعا خوبه! از چه سوراخ سنبه هایی این عربها رو ابکش میکردیم:d

09ddbb703a0570bc6dfbe51188e9fbd598b6a048.png

من دیشب جوین شدم بهتون ولی توو سرور هرچی گشتم پیداتون نکردم :|

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
من دیشب جوین شدم بهتون ولی توو سرور هرچی گشتم پیداتون نکردم :|

شهرام جان من با محسن تو یه اسکواد بودیم اگه اسکواد جوین میکردی میومدی تو تیم ما!البته بعضا به دلیل پر بودن تیم اگه اسکواد جوین هم بکنی میندازه تیم مقابل و دور بعدی درستش میکنه..ما فقط یه دور کامل بازی کردیم بعدش رفتیم دیگه.

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
شهرام جان من با محسن تو یه اسکواد بودیم اگه اسکواد جوین میکردی میومدی تو تیم ما!البته بعضا به دلیل پر بودن تیم اگه اسکواد جوین هم بکنی میندازه تیم مقابل و دور بعدی درستش میکنه..ما فقط یه دور کامل بازی کردیم بعدش رفتیم دیگه.

خب ایشالا نکست تایم ، تو یه پایلوت قوی هستی ، بریم به یاد قدیما هلی سواری :d

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
دوستان من یک فیلم دیدم تو YouT.. طرف تو مپ Silk Road هواپیما رو از زیر سوله(یا اشیانه نمیدونم :>) رد میکنه!!!
من هرچی نگاه میکنم کانتینرها نمیزارن چیزی رد بشه!! :d
فرق داره این مپ روی کنسول ها یا PC ؟؟!
من تقریبا جت رو از هر جا رد میشده رد کردم اما این خیلی تخیلیه دیگه :eek:

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
سلام اقایون بتل بازا
اقا بیژن, اقا سامر,اقاشهرام, دوستان همگی شرمنده.دیشب وسط کار کلا آنتنم قطع شد و دیگه هم برنگشت. پایه بودید باز میبینیم همدیگرو

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
چرا کار بدیه داداش? کلی هم باحاله :d
یارو دراز کشیده واسه خودش با استینگر یهو میبینه یه اسکات داره مثل lav ازش گوله میاد بیرون,بعد شوت میشه میره تو هوا! انفجار خندس:d
البته خیلی هم دمیج نداره و یخورده سخته کیل گرفتن باهاش,مخصوصا تک نفره بخواد ریپیر کنی. ولی وای به روزی که یه نفر دیگه هم بتونه هماهنگ باشه تو اسکات اونموقع میشه کابوس واقعی!

در صورت وجود یک پایلوت درست و حسابی که دید راکت داره قفل میکنه مثلا بره توی یکی از این خونه های وسط گلمد بعد از پنجره بیاد بیرون! بعد فکت باز بمونه یا خداااا چی شد که هنوز زنده ایم?!:d

حاضرم خود شما رو با شات گان سوار هلی کنم تا بببینیم چی به چیه :d

زدن راننده جیپ با شات گان با احتساب اینکه هم هلی در حال حرکت باشه با سرعت زیاد و هم جیب (اونم جیپ BF4) فکر نکنم کاری باشه که فقط شات گان توش دخیل باشه!!!مرد مومن با پینگ 280,لتنسی 370 دیگه چه شاتگانی چه fragــی اخه!!!

محسن جاهایی با شات گان کیل میگیره که من بارها شده تو بازی دیشب با تعجب به محسن گفتم چطور زدیش!

پ.ن نوب اونی هست که با استینگر کار میکنه (مخاطب هیچکس) :d:d

رفقا :d
شما از هر كسي كه بتل 3 زمان USAS 12 + 12G FRAG بوده باشه بهش همينطوي بگي 12G FRAG همون موقع مورد عنايتت قرار ميده :| :d
كلا" يكي از بدترين زمان هاي عمر انلاين بازي كردن من بود حتي از لگي و پينگ بالا هم بدتر بود !

دقيقا" براشون شد بود يه نيمه RPG و يه M 230 ! نميدونم بازي كرديد اون موقع رو يا نه تا متوجه منظورم بشيد به خاطر همين كلا" من يكي از اين مدل LOADOUT عميقا" تنفر دارم :|:d

ور گرنه خوب اره حتي همون شليك كردن باهاش در حال حركت هم كار خوفيه چون ادم نميدونه حركت بعدي هلي سوار چيه تا خودش رو با اون تنظيم كنه

قبل" از اين اتفاقات افتاده :d ملت رفتن تو بتل 3 يه كلن از همون اسر ائيلي هارو تركوندن برگشتن :|:d

دوستان من یک فیلم دیدم تو YouT.. طرف تو مپ Silk Road هواپیما رو از زیر سوله(یا اشیانه نمیدونم :>) رد میکنه!!!
من هرچی نگاه میکنم کانتینرها نمیزارن چیزی رد بشه!! :d
فرق داره این مپ روی کنسول ها یا PC ؟؟!
من تقریبا جت رو از هر جا رد میشده رد کردم اما این خیلی تخیلیه دیگه :eek:

اقا اخرش خودتي بتل ميزني يا بردارته :d
احتمالا"تغيير شكل يافته و خراب شده يكي از همون ساختمون هاي G بوده
بيس مپ ها هم هيچ تفاوتي تو كنسول ها و PC نداره به جز نسل 7 كه كوچيكتر اند يا جزئيات كمتري دارند

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
:d

اقا اخرش خودتي بتل ميزني يا بردارته :d
احتمالا"تغيير شكل يافته و خراب شده يكي از همون ساختمون هاي G بوده
بيس مپ ها هم هيچ تفاوتي تو كنسول ها و PC نداره به جز نسل 7 كه كوچيكتر اند يا جزئيات كمتري دارند

خودم هم میزنم اما بیشتر شبها ,آخر وقتها میام خیلی‌ سرم شلوغ ~x(
شماها کی میاین بیشتر? :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر