Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.

5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST
آقا این یکی مونده به آخری رو درست متوجه نشدم ! جریان این aim assist چیه؟!
مولتی با ایم اسیست خیلی مسخره میشه که !!

رفيق همين الان هم aim assist هست تو بازي
وقتي بري داخل settings يه كم بگردي پيداش مي كني كه ميتوني خاموشش كني يا روشن بذاريش توصيه خود من روشن گذاشتنشه تا ديگرون نسبت بهت advantage ايي نداشته باشن

به جای همه اینا ای کاش این قابلیت رو اضافه میکردن که, تو هر سروری که بعضی از سلاحها توسط ادمین سرور ممنوع میشه نشه انتخابش کرد به عبازتی unavailable بشه! خیلی عالی میشد..

به جای همه اینا ای کاش این قابلیت رو اضافه میکردن که, تو هر سروری که بعضی از سلاحها توسط ادمین سرور ممنوع میشه نشه انتخابش کرد به عبازتی unavailable بشه! خیلی عالی میشد..

اين كارو هيچ وقت نمي كنن چون بازي ار تب و تاب مي افته !
فرض كن من ادمين سرور باشم و مثل يه سري ادمين ها ... :| اگر با RPG من رو بزني يا با MTAR چند بار منو بزني بعد بر ميدارم اين دوتا اسلحه رو ممنوع مي كنم حالا تكليف اونهايي كه با اين دو مدل اسلحه بازي مي كنن چي ميشه ؟ يهو يه سري از توي سرور ها در ميرن
شايد اسلحه روش گيري نباشه چون براش جايگزين هست ولي اگر يكي استينگر رو برداره بع بايد چه جوري هلي زد ؟ تازه با اين كه اين همه از استينگر بد مي گن ولي استينگر بتل 4 خيلي بهتر از بتل3 هست ! توي 3 اگر مي خورد همون موقع ديزيبل ميشدي ولي اينا دميج ميده اما نكته ايي كه كارو از قبل خراب تر مي كنه اينه كه يهو يه شوكي به هلي ميده و هلي چپ ميكنه
( با اين كه استينگر بد كار شده ولي اگر نبود ملت هيچ غلطي مقابل يه هلي خفن توي ارتفاع بالا نمي تونستن بكنن )

بچها مپ شب بش اضاف شده؟

تا جايي كه من خوندم نه !

دوستان كسي اخرين بلاگ بتل لاگ رو ديده ؟
در مورد مپ هاي جديدي كه از ملت نظر و ايده خواسته بودنه ! ملت مپ هاي داخل شهري خواسته بودن توش گفته نميتونيم چون گرون درمياد و خيلي سنگين اجرا ميشه و كار روشون سخته
yahoo_22.gif
يعني ديگه EA و DICE اين مدلي حرف بزنن FACEPALM !
yahoo_22.gif

ولي اولين نظر سنجي رو گذاشته !
تقاضا مي كنم حتما" با عكس هاش ببينيد ( فكر كنم هيلتر اند )
من هنوز نميدونم كدوم رو انتخاب كنم
yahoo_20.gif
ميخواستم اول به جنگل يا كوهستان راي بدم بعد ديدن عكس ها و مثال اسم هاشون ديگه خشكم زد سر انتخاب كردن يكيشون
yahoo_22.gif

https://sv.surveymonkey.com/r/Community-Map-Poll-1

آخرین ویرایش:
NERO 7 @
نه بنظرم شدنی بود و مطمئن باش اگه ادمین اون کار رو میکرد به ضرر خودش میشد چون سرور قحطی که نیست طرف میرفت یه سرور دیگه! البته هممون میدونیم اولین سلاحی که unavai.. میشد استینگر بود :d

در مورد نظر سنجی هم اره دیدمش و من هم دقیقا موندم کدوم رو انتخاب کنم چون هر سه جذابیت خودشو داره ولی جنگل رو اخر سر انتخاب کردم...

عکس :

83a1d675e8050e48566e472293039ec9f29b6329.png

NERO 7 @
نه بنظرم شدنی بود و مطمئن باش اگه ادمین اون کار رو میکرد به ضرر خودش میشد چون سرور قحطی که نیست طرف میرفت یه سرور دیگه! البته هممون میدونیم اولین سلاحی که unavai.. میشد استینگر بود :d

در مورد نظر سنجی هم اره دیدمش و من هم دقیقا موندم کدوم رو انتخاب کنم چون هر سه جذابیت خودشو داره ولی جنگل رو اخر سر انتخاب کردم...

عکس :

83a1d675e8050e48566e472293039ec9f29b6329.png

از اون خفن تر مثال هاي اسم هاشونه :|

RainforestLogging Camp
* Fishing Settlement* Ghost Town
* Secret Air Base / Aircraft Boneyard
* Mountaintop Facility / Observatory
* Mining Settlement

من خودم اول خواستم به جنگلي راي بدم ولي ديدم يه جنگلي زدن مثل guilean ديدم اصلا" فايده نداره و اصلا" هم قصد نداشتم به صحرايي راي بدم ولي بعد ديدن اسم صحرايي ها به شدت جو صحراشون منو گرفت :|:d البته كوهستاني هم دست كم نگيره ادم ! يه مپ كوهستاني مثل دماوند فوق العاده ميشه !
با توجه به اسمش ميشه انتظار يه دماوند مانند رو داشت !!!

جهنم يه دونه به كوهستاني ميدم بعد با يه IP ديگه به صحرايي راي ميدم :d

اقا یه سوال!! چجوری بعضیه بجا پرچمه امریکا یا روسیه یه سری عکس و شکلک گزاشتن؟

اون emblem هست که همه میتونن بزارن فقط بعضی هاش مختص کاربران پریمیوم هست!

شما میری تو بتل لاگ تو پروفایله خودت و قسمت edit profile اونجا میری قسمت soldiers و میتونی برای خودت emblem بزاری...

رفيق همين الان هم aim assist هست تو بازي
وقتي بري داخل settings يه كم بگردي پيداش مي كني كه ميتوني خاموشش كني يا روشن بذاريش توصيه خود من روشن گذاشتنشه تا ديگرون نسبت بهت advantage ايي نداشته باشن

میدونستم تو بخش داستانی تک نفره، ایم اسیست داره ... ولی مگه تو بخش مولتی هم کار میکنه؟!!!!!!!!!!!!!!!:|:|:|:|:|
یعنی خاااااک تو اون سرم !!! من بعد از 300 ساعت بازی باید اینو بفهمم؟! :|:|:|
یعنی شما ها دارین تو مولتی ایم اسیست استفاده میکنین؟؟؟؟؟
الان رفتم چک کردم aim assist auto rotation خاموش بود ولی aim assist slowdown روشن بود (ولی تا حالا تو بازی ایم اسیست برام فعال نبود با این تنظیمات)
uniform soldier aiming هم خاموش بود ، این چیکار میکنه؟
همه رو روشن کنم؟
واسه وسیله ها هم ایم اسیست کار میکنه؟ یا فقط پیاده؟

ادیت:
آقا همه رو روشن کردم امتحان کردم ... ایم اسیست تو مولتی کار نمیکنه که !!!!!

آخرین ویرایش:
اینا یک چیز رو درست میکنن باید دوتا چیزو خراب کنن!

جالبه بعد اپدیت اگه دقت کرده باشید وقتی کسی از روبه رو به شما شلیک میکنه رِد لاینی که به عنوان هشدار میاد رو صفحه کلا ادم رو مرتکب خطا میکنه! یعنی شما از روبه رو تیر میخوری در حالی که هم رِد لاین رو به رو روشن میشه و هم رِد لاین پشت که احساس میکنی از پشت هم کسی داره بهت تیر میزنه,در حالی که هیچکس پشت سرت نیست !بعضا هم کلا یک جهت دیگه رو نشون میده که واقعا گیج کننده هست...

آره منم چند بار با این ردلاین مشکل درگیری داشتم :))
...
دوستان این ایم اسیست تو مولتی چجوری روشن میشه؟ عملکردش با بخش کمپین بازی خیلی فرق میکنه؟
چون مولتی هر چی گزینه مربوط به اسیست بود روشن کردم ولی اصلا به نظر نمیاد ایم اسیست کار کنه ! مگه اینکه زمان و محدوده عملکردش خیلی کمتر از حالت تک نفره باشه، که من متوجه عملکردش نشده باشم ...
یعنی مثلا باید نشونه خیلی نزدیک یارو باشه که ایم اسیست عمل کنه؟؟

اینا یک چیز رو درست میکنن باید دوتا چیزو خراب کنن!

جالبه بعد اپدیت اگه دقت کرده باشید وقتی کسی از روبه رو به شما شلیک میکنه رِد لاینی که به عنوان هشدار میاد رو صفحه کلا ادم رو مرتکب خطا میکنه! یعنی شما از روبه رو تیر میخوری در حالی که هم رِد لاین رو به رو روشن میشه و هم رِد لاین پشت که احساس میکنی از پشت هم کسی داره بهت تیر میزنه,در حالی که هیچکس پشت سرت نیست !بعضا هم کلا یک جهت دیگه رو نشون میده که واقعا گیج کننده هست...
اینکه از اولش هم مشکل داشت ....
الان چند وقته یه مشکل جدید واسم پیش میاد میخوام sprint کنم و سریع حرکت کنم هی وا میسته و سرعتش رو کند میکنه خیلی رو مخه )xشما این مشکل رو نداری ؟؟؟؟
3 گیگ آپدیت کردم هیچ فرقی رو تو بازی ندیدم ... این آپدیت دقیقا چی بود؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or