Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اطلاعات مولتي رو ازت مي پرسه كه ميخواي انتقال بدم يا نه اگر بگي اوكي ميري از ادامه PS3 در غير اينصورت از صفر شروع مي كني
پرميوم و اين جور چيزهارو هم خودشون گفتن قابل انتقاله ! حالا ديگه من نميدونم :|

بارسايي هارو راه نميديم/:):d
هم هستن هم نيستن :| جواب از اين بهتر برات ندارم :|

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
اطلاعات مولتي رو ازت مي پرسه كه ميخواي انتقال بدم يا نه اگر بگي اوكي ميري از ادامه PS3 در غير اينصورت از صفر شروع مي كني
پرميوم و اين جور چيزهارو هم خودشون گفتن قابل انتقاله ! حالا ديگه من نميدونم :|

بارسايي هارو راه نميديم/:):d
هم هستن هم نيستن :| جواب از اين بهتر برات ندارم :|
اها پس خوبه
راه نمیدین!! مثل بتل3 نشه :dl-) شما بودید که انگار جنگ راستکی بود حی داد فریاد میزدید:|:d
حقیقتش چند بار که بعضی از دوستان گفتن اقا ما هستیم تا میخوایم بازی کنیم میگن حسش نیست !! یا با هزار جور اتفاقات
من بازیرو تهیه کنم هستم .

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
دستان من از همين تريبون اعلام مي كنم امشب ساعت 12 و اون طرف ها بازي ميخوايم بكني با بچه ها تا الان يه اسكواد داريم با 2 تا جاي پر شده
من و سالبر !
حالا ببينم باز ملت ميان يا همه يهو غيب ميشن يا نيست و نابود ميشن يا ميرن چيز ديگه بازي مي كنن :|
اگه نيومديد به شخصه ميرم PvZ ميزنم :|:d
حالا دوستاني مانند @ZEN 2 و @ccie و ديگران بيان ديگه اين بارو :|

اگه منو داريد تو psn تون كه هيچ اگر نداريد و خواستيد add كنيد خواهشا" يه پيام بديد كه من بدونم كي هستيد :|

براي بازي هم ميريم يه سروري گند ميزنيم به كار بقيه :|:d چون نميتونيم با اين همه لگ و پينگ بالا بازي كنيم :| يمريم ملت رو لگ كيل مي كنيم تا RAGE شن :d
احتمالا" بريم مپ و سرور معروف SILK ROAD :d چون همه چي داره :d
اگر همه DLC هارو داشتن شايد FS هم رفتيم :d

من حتماً میام ولی چند وقته چون داشتم نسخه دیجیتالی رو دانلود می کردم آنلاین بازی نکردم؛ لول ام هم زیاد بالا نیست
یه وقت تو دست و پاتون نباشم :-/

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اها پس خوبه
راه نمیدین!! مثل بتل3 نشه :dl-) شما بودید که انگار جنگ راستکی بود حی داد فریاد میزدید:|:d
حقیقتش چند بار که بعضی از دوستان گفتن اقا ما هستیم تا میخوایم بازی کنیم میگن حسش نیست !! یا با هزار جور اتفاقات
من بازیرو تهیه کنم هستم .

والا بتل 3 رو من خيلي بازي كردم و كلا" هم مثل جنگ واقعي بازي مي كردم چون برام ارزشمنده كه خوب بازي كنم ( البته اگر لگ و پينگ بذاره :| امروز دقيقا" زماني كه يه يارو جو گرفتش از جلو نايف بكنه لگي شدم و خودتون حدس بزنيد چه اتفاقي افتاد :| )

اين رو قول نميدم كه همه باشن يا همه با هم بازي كنن چون برام ثابت شده از همه نميشه انتظار داشت هميشه ي چيز رو بازي كنن

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
دستان من از همين تريبون اعلام مي كنم امشب ساعت 12 و اون طرف ها بازي ميخوايم بكني با بچه ها تا الان يه اسكواد داريم با 2 تا جاي پر شده
من و سالبر !
حالا ببينم باز ملت ميان يا همه يهو غيب ميشن يا نيست و نابود ميشن يا ميرن چيز ديگه بازي مي كنن :|

اگه منو داريد تو psn تون كه هيچ اگر نداريد و خواستيد add كنيد خواهشا" يه پيام بديد كه من بدونم كي هستيد :|

براي بازي هم ميريم يه سروري گند ميزنيم به كار بقيه :|:d چون نميتونيم با اين همه لگ و پينگ بالا بازي كنيم :| يمريم ملت رو لگ كيل مي كنيم تا RAGE شن :d

نگید فتوای تیم وورک رو داد بعد خودش در رفت!نه اقا:d

من امتحان ترم دارم و فکر کنم برای همه اولویت با امتحان باشه بعد bf,فعلا داگ فایتمون با استاداست :d

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
چقدر امتحاناتون طول كشيده:| من ديروز تموم شد و دارم خودمو خفه مي كنم :d:|

مراقب باش اساتيد خيلي نامرد اند با يه HVM - II و مهمات نا محدود در نقطه ايي نامعلوم بين سنگ ها هميشه در حال شليك هستند :|
داگفايت هم نمي كنند :|

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
والا بتل 3 رو من خيلي بازي كردم و كلا" هم مثل جنگ واقعي بازي مي كردم چون برام ارزشمنده كه خوب بازي كنم ( البته اگر لگ و پينگ بذاره :| امروز دقيقا" زماني كه يه يارو جو گرفتش از جلو نايف بكنه لگي شدم و خودتون حدس بزنيد چه اتفاقي افتاد :| )

اين رو قول نميدم كه همه باشن يا همه با هم بازي كنن چون برام ثابت شده از همه نميشه انتظار داشت هميشه ي چيز رو بازي كنن
:d
من بازیرو بگیرم .اوکی هست هر وقت تایم دوستان بدن هستم

infernal-sAs

کاربر سایت
Nov 20, 2014
135
آقا من بازیم طی یه اتفاق خیلی احمقانه پاک شد... کسی دیتا بازی رو داره؟؟؟! ریجن 1. رایت کنه برام بفرسته با قیمت بالایی ازش می خرم

کمرم شکست اصن :|:|:|

مرتضی تاجیک

کاربر سایت
Dec 9, 2010
95
نام
What's It To You
آقا ما بتل باز نیستیم ولی در حال حاضر فقط bf4 دارم و همونو بازی میکنم. میشه مارو هم اد کنین یا من ادتون کنم.;;) خداییش با اونوری ها بازی کردن اصلا حال نمیده.:-&

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
چقدر امتحاناتون طول كشيده:| من ديروز تموم شد و دارم خودمو خفه مي كنم :d:|

مراقب باش اساتيد خيلي نامرد اند با يه HVM - II و مهمات نا محدود در نقطه ايي نامعلوم بين سنگ ها هميشه در حال شليك هستند :|
داگفايت هم نمي كنند :|

اره حالا دوتاش مونده !

اره نامردا hvm دارند ولی اونم قلق داره :d
.............
تازگی ها دقت کردید چقدر لول 1 تا 15 تو بازی زیاد شده؟نمیدونم تو کریسمس خریداراش زیاد شدند یا چی!سرور ها هم شلوغ هستند انصافآ!منظور مپ های اورجینال بازی...

راستی اکانتم اگه انلاین بودید فکر نکنید منم,من نیستم فعلا تو تعطیلاتم

PRESENTATION
ــم چطوره؟ :d

ATTACK vehicles are not taxis...DONT be an A**HOLE

آخرین ویرایش:

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
من و سالبر !

باشه عزیز من الان ادت میکنم جوخه مرگ راه بندازیم :d
فقط بعضی وقتها برادرم بازی میکنه اون زیاد وارد نیست جوین پارتی و squad شدن
invite بدید اگه سرکار نباشم جوین میشم

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
سلام به همه.
اقا من روي پي اس ٣ تا لول ٩٠ رفتم ميخواستم بدونم اگه الان نسخه ٤پي اس ٤ بازيو بگيرم لولم باقي ميمونه يا ميپره ؟ :(

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
سلام به همه.
اقا من روي پي اس ٣ تا لول ٩٠ رفتم ميخواستم بدونم اگه الان نسخه ٤پي اس ٤ بازيو بگيرم لولم باقي ميمونه يا ميپره ؟ :(

اره همون بار اول که وارد بازی میشه پیام میده که میخوای پیشرفت هات منتقل بشه یا نه

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
واقعا" دوستاني كه ديشب نبودن خيلي چيزهارو ار دست دادن :>

ديشب به اندازه ايي خوب بود كه خاطرات بتل3 كه هيچ از اون بهترش هم برام ساخته شد
4 نفر شديم ، من ، سالبر ، ارشيا و محسن جومونگ !
البته پيدا كردن يه سرور درست و حسابي با 4 تا جاي خالي جزو شگفتي هايي بود كه بايد هر دفعه انجام ميدادم و بعضي اوقات هم قشنگ مي افتاديم داغون ترين جاي ممكن :|

اولين باري كه ميشه گفت واقعا" شروع به بازي كرديم توي زاوود بود ( چون دفعه اول بچه ها گفتن لاكر يا مترو كه رفتيم يه لاكر كه 4 تا جاي خالي داشته باشه و تو زرد از اب در اومد چون بيس كمپ شده بودن :| )
واقعا" همچين هيجاني رو نديده بودم :| سرور اين آالماني هاي پدر سوخته بود و همه حرفه ايي و اون اوايل كاملا" بُر خورده بوديم كه ديدم اين مدلي نميشه و سيستم بازي كردن رو كاملا" حركتي كردم و اصلا" ساكن بودني در كار نبود ! فقط بُدو بُدو ! يعني يك ثانيه هم صداي توپ و تانك قطع نميشد و يكي از بهترين بازي هايي بود كه تا حالا داشتم ! اين قدر زمين به خاطر انفجارها و كروز و RPG و نارنجك چاله چوله داشت كه نميشد با LAV اصلا" حركت كرد ! اول عقب افتاديم اما بعد تركونديمشون
دست هاي بعدي هم واقعا" كم نداشت و باز هم توي هاينان تيم حريف رو تركونديم فقط مشكل نداشتن هماهنگي بود :| چون اين هاينان همش طول داره و و نميشه روي يه نقطه هماهنگ شد و پرچم هاش روي يه خط اند

جمعا" از 8 بازي اييكه ديشب انجام داديم فقط 2 تارو باختيم كه اولي همون لاكر بود كه ميدونستيم تيم ميبازه و LEAVE داديم و دومي هم رفتيم يه جا مترو بازي كنيم و گفتم تعداد نفرات كم باشه بعدا" هي اضافه ميشن كه اينطور نشد و ديدم 15 تا بيشتر نيستن و اون رو هم ترك كرديم با اين كه واقعا" خوب بازي مي كرديم ولي بقيه بازي هارو خيلي فوق العاده برديم

اون دو دست پاياني توي مترو و كاسپين هم كه رسما جزو MASTERPIECE ها حساب ميشدن و ادم ذره ايي از هيجانش كم نميشد

تو مترو كه بوديم بعد كلي عذاب كشيدن براي گرفتن B ديدم داره از دست ميره و نگاه كردم ديدم ملت دشمن اون طرف همه چپيدن و دارن شليك مي كنن من هم كه ديدم دست تنهام مثل هميشه RPG عزيزم رو در اوردم و توي اون همه اسموكي كه داشتن ميزدن چندين شليك خوشگل انجام دادم و ميانگين با هر شليك 2 تا مي تركيدن :d همين شد كه با زدن 8 نفر نفرات شون كم شد و پرچم B كه داشت از دست ميرفت برگشت :d
توي كاسپين فقط براي گرفتن پرچم A يعني همون كه بغل انتن بزرگه كلي تلاش كرديم و واقعا" خودمون رو به در و ديوار زديم !:d فقط در يه صحنه من ديدم بيش از 5 نفر داشتن همزمان RPG بهمون ميزدن و هر كاري كردم نشد كه از دستشون در بريم يا وقتي تانك ارشيا رو داشتم ريپير مي كردم اين قدر ديگه تعميرش كردم كه حس مي كردم REPAIR TORCH داره دستمو مي سوزونه :|:d

به من كه واقعا" خوش گذشت فقط تنها مشكلش اين بود كه چون شب بود و اهالي خونه خواب بودن كسي نمي تونست صحبت كنه و گرنه هيجان مي چسپبيد به سقف :d
البته جا داره از سازمان هاي مربوطه و ذيربط اينترنتي يه تشكر كنم كه ديشب زياد فنگ ننداختن وسط كارمون و جز چندتا لگ كوچيك ديگه مزاحمتي نداشتن براي ما :|/:)

پ.ن : هر چي خواستيم هلي سوار شيم ديدم هلي نيست :| فكر كنم همونطوري كه ZEN 2 گفت ملت دارن ازش به عنوان تاكسي دربست استفاده مي كنن :|
پ.ن : نميدونم چرا تانك ام اينقدر ضعيف شده :| قبلا" تانك هاي رو به رو ام رو راحت ميزدم اما الان انگار جون اونها بيشتر شده :| احتمالا" هول كه مي كنم مي تركم چون اخرش سعي مي كنم بپرم بيرون با RPG بزنم كه همين اشتباه امه :|
پ.ن : دلتون آب :d
yahoo_22.gif
:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر