Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
اقا توضیح می دی منظورت از تخیلی بودن چیه ؟ چون من از اکثر بچه ها شنیدم این بهترین dlc عرضه شده است و واسه همینم می خوام اینو بگیرم .

البته نظرم کاملا سلیقه ایه ، منم تعریفشو خیلی شنیدم ، ولی خوشم نیامد زیاد ، حس و حال مپ هاش یه جوریه !!‌ با این که همه DLC ها رو دارم ولی باز مپ های اصلیه خودشو بیشتر میپسندم
راستش وقت هم زیاد نزاشتم روش ، شاید اگه عادت کنم نظرم عوض شه :d

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بازی الا ماشالله هم dlc داره انگار !
این ea اهل dlc مجانی هم هست؟ داره بازی dlc رایگان ؟
dlc هاش اطلاعاتی نیست ازشون<؟!
سک نسخه premium editiin هم داره بازی ! اونم همه dlc ها رو داره؟

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
البته نظرم کاملا سلیقه ایه ، منم تعریفشو خیلی شنیدم ، ولی خوشم نیامد زیاد ، حس و حال مپ هاش یه جوریه !!‌ با این که همه DLC ها رو دارم ولی باز مپ های اصلیه خودشو بیشتر میپسندم
راستش وقت هم زیاد نزاشتم روش ، شاید اگه عادت کنم نظرم عوض شه :d

منم همچين حسي رو دارم ولي اين بخاطر تنوع طلبي هست مثلا من يه روز حوس ميكنم برم مترو و كاسپين،يه روز مپ هاي CR ولي در كل مپ هاي FS جالب هستن

- - -ویرایش - - -

بازی الا ماشالله هم dlc داره انگار !
این ea اهل dlc مجانی هم هست؟ داره بازی dlc رایگان ؟
dlc هاش اطلاعاتی نیست ازشون<؟!
سک نسخه premium editiin هم داره بازی ! اونم همه dlc ها رو داره؟
نه نيست اهلش.
اطلاعاتش كه با يه سرچ ميفهمي
نسخه پرميوم اديشن همه چيز اعم از dlcهارو داره و اگر دانلودش واست مشكلي نيست اون خيلي به صرفست

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
منم همچين حسي رو دارم ولي اين بخاطر تنوع طلبي هست مثلا من يه روز حوس ميكنم برم مترو و كاسپين،يه روز مپ هاي CR ولي در كل مپ هاي FS جالب هستن

- - -ویرایش - - -

نه نيست اهلش.
نسخه پرميوم اديشن همه چيز اعم از dlcهارو داره و اگر دانلودش واست مشكلي نيست اون خيلي به صرفست

من حس میکنم استایل بازی توو هر مپی یه جوره ، مثلا آدم تکنیک بازی کردنش توو مپ های operation با کاسپین یا شانگهای کلا فرق داره ، واسه همین هم سلیقه ایه هم به مود آدم برمیگرده

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
نه نيست اهلش.

اتفاقا" اهلش هست ولي بعضي مواقع :d براي بتل 3 اولين DLC ايش رو E3 بعد انتشار بتل 3 يك هفته مجاني كرد :d

خوب ما هم بازي رو ظهر پلات كرديم رفت :d
فكر كنم سر جمع پلات كردن بازي 5-6 ساعت كار برد :d

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
اتفاقا" اهلش هست ولي بعضي مواقع :d براي بتل 3 اولين DLC ايش رو E3 بعد انتشار بتل 3 يك هفته مجاني كرد :d

خوب ما هم بازي رو ظهر پلات كرديم رفت :d
فكر كنم سر جمع پلات كردن بازي 5-6 ساعت كار برد :d

یادمه ولی یه بار این کارو کرد بعد به غلط خوردن افتاد:d

s.amin.m.g

کاربر سایت
Jun 27, 2014
274
شنا دوتا تروفي مهم هست بايد بگيري يكي above and beyond the callيكي ديگه هم full arsenal ببين تمامي اسلحه ها توي سينگل بازي وقتي ميري سراغ جعبه اسلحه ها باز هستن يا نه
رفتم نگاه کردم 7 تا تفنگ باز نیست بعد دیدم مرحله دوم ۳\۰ مرحله سوم 3\1 مرحله چهارم ۳\۲ dog tag پیدا نکردم که میشه ۶تا تروفی اول که نوشتی من تمام مراحل بازی تموم کردم پس چرا نداد

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
اسلحه های بیخودیتون رو بندازید کنار برید یک Snipe بردارید و در یک مکان موضع گیری کنید و همه رو بکشید . این کار واقعا لذت داره چون در بتلفیلد با استفاده از استراتژی میشه پیروز شد .

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
رفتم نگاه کردم 7 تا تفنگ باز نیست بعد دیدم مرحله دوم ۳\۰ مرحله سوم 3\1 مرحله چهارم ۳\۲ dog tag پیدا نکردم که میشه ۶تا تروفی اول که نوشتی من تمام مراحل بازی تموم کردم پس چرا نداد

اگه FULL ARSENAL رو نگرفتي امكانش هست كه به خاطر نگرفتن همون چندتا داگ تگ و اسلحه گير كرده باشه !
تروفي هاي بتل گليچ دارن البته گليچ بد نه گليچ ها الكي و بعضا" خوب !

برو اول اسلحه هارو جمع كن ! ( يه سري هاشون دست دشمن هاتند بايد يه بار دست كم برشون داري ) دوم اين كه مي گن بايد مرحله اخر رو كه ميخوايد تموم كنيد و هر سه پايان رو ببينيد بايد حتما" هر دور رو با درجه طلايي تمومش كنيد
اگر باز هم مشكل بود يه بار مرحله زندان رو از اول بازي كن ببين چيزي ميشه يا نه چون يه گليچ اين مدلي هم داره :|

اسلحه های بیخودیتون رو بندازید کنار برید یک Snipe بردارید و در یک مکان موضع گیری کنید و همه رو بکشید . این کار واقعا لذت داره چون در بتلفیلد با استفاده از استراتژی میشه پیروز شد .

يهو بگو بريم كمپ كنيم ديگه :|
استراتژي ميشه كار تيمي نه يه اسنايپر برداشتن و بعدش يهو يه هلي بياد سوراخ سوارخ كنه

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
درسته در واقع همون Camp میشه . خوب استراتژی هم درست میفرمایید میشه کار تیمی و هر کسی باید وظیفشو انجام بده و Rpg زن ها برای حمایت باید به خوبی جای گیری کرده باشن تا از بقیه به خوبی محافظت کنن و با یک هدف گیری دقیق وسایل نقلیه دشمن رو مورد هدف قرار بدن و اونارو بترکونن . و این لحظه هست که استراتژی به اوج خودش میرسه و بهش کار تیمی میگن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر