Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

tofane69

کاربر سایت
Aug 10, 2012
145
یعنی یَک حس غریبی دارم که نگو
بازی رو پلات کردم موندم پریمیوم بگیرم یا بدم بره بازیو منتظر نسخه جدید باشم
تفاوت قیمت آک و کارکرده اونقدر زیاده ک آدم میگه نگهش دارم بهتره (آک از کارکرده ۶۰% گرون تره!)

Sent from my iPhone using Tapatalk

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
880
ما رو هم راه بدید توی Squad ـتون :(

لطفا دوستان تا اخر بخونند..

یه بازی چقد میتونه تگ یکسان داشته باشه؟!یعنی چند نفر میتونن با هم مچ شن مثلا با تگ lvl و بیان دخل هر 32 نفری رو تو بازی بیارن؟! تو بازی که کردم حدود 6 نفر با تگ یکسان چقدر موزون و قشنگ همه رو قتل عام میکردن!من با هلی میرفتم سمت اسکات اینا که 2 تا مهندس داشت که repair میکردن این یارو رو,حالا این به کنار من وقتی میرفتم سمت اینا هم دماغ aa اینا هم دماغ اتکِ اینا دقیقا منو هدف میکرد!!که خوب تابلو هست وویس دارن از هم دیگه و در جریان هر چیزی قرار میدن هم رو ! مگه میشه تو همچین مسابقه ای بازی کرد وقتی چند نفر انقدر باهم مچ هستند و هوای همدیگر رو دارن؟! جالبه من به یکی از اینها pm دادم و گفتم میتونم عضو کلن شما بشم و از تگتون استفاده کنم یارو جوابش این بود 100% !که اونایی که در جریان هستن کلن های خارجی متکبر هستن و حتی جواب pm رو نمیدم چه برسه به acc کردنش! حالا بیا برای ایرانیها...!!!

هدف از این همه صحبت و نقل قول پست شما دوست عزیز این بود: بچه های ما ای دیشون کاملا سکرت هست و نباید جایی درز پیدا کنه!! میگن بیایید بازی کنیم ولی نمیگه مگه ای دی گفتم که این بیاد برای بازی؟!جالبه یکی تو تاپیک اعلام اکانت ای دیش رو برای بتل نوشته بعد ادش کردم و بهش سلام دادم برمیگرده میشه شما؟انگار به موبایلش زنگ زدم!!خب مرد حسابی ای دیت رو گفتی منم ادت کردم!جالبه نه یه بار با هم بازی کردیم نه چیزی!فقط لیست دوستام رو اشغال کرد!

خیلی من دیدم تو تاپیک طرف بتل بازی میکنه ولی ای دیش رو اعلام نمیکنه!چرا واقعآ؟!این بازی یه بازی هست که درسته میشه تنها بازیش کرد ولی اگه با دوستات بازی کنی انگار برای لذت بازی بوست زدی!ولی متاسفانه کو گوش شنوا...!

من الان تو لیست دوستام اونایی که بتل میزنن رو دارم,ولی طرف اصلا بتل بازی نمیکنه! من تنها ادمی که دیدم انصافا شب ها به مدت زیادی انلاین میشه و زیاد بازی میکنه شهرام (shahramuae) هست که اونم چند بار خواستم باهاش بازی کنم نت دوتامون هم گند بود نه میتونسیم پارتی تشکیل بدیم یه pm هم به هم میدادیم 2 ساعت دیگه به شهرام میرسید ما هم بیخیال میشدیم!!!

NERO 7 منظورم تو نیستی و جنبه کلی داشت این حرفم!

طرف تگش army هست هر دفعه تو بازی دیدمش تنها بازی میکنه! خب چرا برداشتی تگ army رو !کو army ــت؟؟کو کلنت؟

از بچه های همین سایت یه بار تو سال اومده تو هلی ما نشسته تا صدای قفل استینگر رو شنیده سریع پریده پایین و طرفی که خارجی بود منو repair کرد و پیاده نشد!!!

ادم تو لیست دوستاش یه دوست داشته باشه ولی با همون پایه باشه,چیه 80 تا دوست داریم فقط psn اعلام وضعیت اینارو تو بازی به ما میکنه!فلانی جوین پارتی شد!

دوستان حرفم جنبه کلی داشت لطفا شخصی به خودش نگیره اگه کمی فکر کنید میبینید ناحق نمیگم...باز هم میگم کسی به خودش نگیره...

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273

یه بازی چقد میتونه تگ یکسان داشته باشه؟!یعنی چند نفر میتونن با هم مچ شن مثلا با تگ lvl و بیان دخل هر 32 نفری رو تو بازی بیارن؟! تو بازی که کردم حدود 6 نفر با تگ یکسان چقدر موزون و قشنگ همه رو قتل عام میکردن!من با هلی میرفتم سمت اسکات اینا که 2 تا مهندس داشت که repair میکردن این یارو رو,حالا این به کنار من وقتی میرفتم سمت اینا هم دماغ aa اینا هم دماغ اتکِ اینا دقیقا منو هدف میکرد!!که خوب تابلو هست وویس دارن از هم دیگه و در جریان هر چیزی قرار میدن هم رو ! مگه میشه تو همچین مسابقه ای بازی کرد وقتی چند نفر انقدر باهم مچ هستند و هوای همدیگر رو دارن؟! جالبه من به یکی از اینها pm دادم و گفتم میتونم عضو کلن شما بشم و از تگتون استفاده کنم یارو جوابش این بود 100% !که اونایی که در جریان هستن کلن های خارجی متکبر هستن و حتی جواب pm رو نمیدم چه برسه به acc کردنش! حالا بیا برای ایرانیها...!!!

هدف از این همه صحبت و نقل قول پست شما دوست عزیز این بود: بچه های ما ای دیشون کاملا سکرت هست و نباید جایی درز پیدا کنه!! میگن بیایید بازی کنیم ولی نمیگه مگه ای دی گفتم که این بیاد برای بازی؟!جالبه یکی تو تاپیک اعلام اکانت ای دیش رو برای بتل نوشته بعد ادش کردم و بهش سلام دادم برمیگرده میشه شما؟انگار به موبایلش زنگ زدم!!خب مرد حسابی ای دیت رو گفتی منم ادت کردم!جالبه نه یه بار با هم بازی کردیم نه چیزی!فقط لیست دوستام رو اشغال کرد!

خیلی من دیدم تو تاپیک طرف بتل بازی میکنه ولی ای دیش رو اعلام نمیکنه!چرا واقعآ؟!این بازی یه بازی هست که درسته میشه تنها بازیش کرد ولی اگه با دوستات بازی کنی انگار برای لذت بازی بوست زدی!ولی متاسفانه کو گوش شنوا...!

من الان تو لیست دوستام اونایی که بتل میزنن رو دارم,ولی طرف اصلا بتل بازی نمیکنه! من تنها ادمی که دیدم انصافا شب ها به مدت زیادی انلاین میشه و زیاد بازی میکنه شهرام (shahramuae) هست که اونم چند بار خواستم باهاش بازی کنم نت دوتامون هم گند بود نه میتونسیم پارتی تشکیل بدیم یه pm هم به هم میدادیم 2 ساعت دیگه به شهرام میرسید ما هم بیخیال میشدیم!!!

طرف تگش army هست هر دفعه تو بازی دیدمش تنها بازی میکنه! خب چرا برداشتی تگ army رو !کو army ــت؟؟کو کلنت؟

از بچه های همین سایت یه بار تو سال اومده تو هلی ما نشسته تا صدای قفل استینگر رو شنیده سریع پریده پایین و طرفی که خارجی بود منو repair کرد و پیاده نشد!!!

ادم تو لیست دوستاش یه دوست داشته باشه ولی با همون پایه باشه,چیه 80 تا دوست داریم فقط psn اعلام وضعیت اینارو تو بازی به ما میکنه!فلانی جوین پارتی شد!

دوستان حرفم جنبه کلی داشت لطفا شخصی به خودش نگیره اگه کمی فکر کنید میبینید ناحق نمیگم...باز هم میگم کسی به خودش نگیره...

نه حرفت کاملا درست و منطقیه ، حس و حال بازی تیمی و مخصوصا مچ بودن بچه ها با هم خیلی خوبه ( مثلا الان یکی دو شبه با NERO 7 و Eu sunt Dracul و چند تا دیگه از بچه ها بازی میکنیم ، کاور میکنیم .. یواش یواش داره قلق همدیگه دستمون میاد )
یا با خودت اگه اشتباه نکنم توو Golmud Railroad هلی بر میداشتی میوفتادیم به جون ملت :d
من خیلی سعی کردم بچه های اکتیو و جمع کنم یه کلن درست حسابی هم بزینیم ، حتی یه Platoon جدید هم زدم ، ولی خب زیاد استقبال نشد ..
حالا هم میشه اینکارو کرد ، یکیم مدیریت میخواد فقط . یه کلن خوب میزنیم کم کم جا میوفتیم ..

- - -ویرایش - - -

باز دوباره ديشب با بچه ها 4 تايي ريختيم تو بتل :d
چند دست اول توي يه تيمي بوديم كه هيچ كدوم با هم هماهنگ نبودن در عوض تيم مقابل 22 تا كمپر داشتن 10 نفر كه پرچم هارو مي گرفتن :| يعني تا ميخواستي بري يه جا 200 نفر رو اونجا ميديدي يا نگاه مي كردي ميديدي مثل فيلم هاي جنگ جهاني اول همه سربازها از توي سنگر ميريزن بيرون ميرن به سمت دشمن ، يهو دشمن اينطوري مي ريخت سر ما :|

LEFT داديم رفتيم يه جاي ديگه شد صفا سيتي :d واقعا" جزو بهترين دست هايي بود كه بازي كرديم :d
خصوصا" تو شانگهاي اون بالا پشت بوم با بچه ها 4 نفري داشتيم از اون بالا شليك مي كرديم پايين :d من ديگه گلوله هام تموم شد ديدم يكي مرده (گمونم ارشيا بود:d) گفتم كيت اش رو بردارم گلوله داره ديدم اسالت ه و DEF هم داره دلم نيومد زنده اش نكنم :d حالا نمي دونم بيچاره با چند تا خشاب G18 من ميخواست كي رو بزنه :d

دو صحنه فوق العاده ديگه هم رخ داد :d يكي زدن يه هلي بود كه با در نظر گرفتن 20 تا كوفت و زهر مار و حساب كردن مانورهاش و ... زدم اش :d
يكي ديگه هم يه ترنسپورت هلي بود كه بعد خوردن اولين RPG كنترل اش رو از دست داد ( ترنسپورت ها با دوتا RPG مي تركن :| ) اما مثل پر رو ها باز برگشت يه دونه ديگه نثارش كردم و يه گله 4 تايي ادم مردن :d عكس اش رو هم گرفتم كه بعدا" با هم خواهيم ديد :|:d
فقط بدبختيش اين بود خواستم شادي بعد تركوندن هلي رو با بچه ها تقسيم كنم ديدم هر 4 تاشون مردن :|:d يهو ذارت بعدش روم اسپاون شدن :|:d

یه جام که مارو پیچوندی میخواستی با M1161 در بری ، صدات نکرده بودم رفته بودی اونام مارو زده بودن پوکونده بودن >:)

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666

در مورد ID كه مي گي من خودم تا ندونم براي چي طرف منو ادد كرده ادد اش نمي كنم كه الكي فرند ليست ام پر نشه با كسايي كه نمي شناسم ! بايد بهم بگه فلاني ام و با هم بيا فلان بازي رو بازي كنيم اين يه چيز كاملا" معقوله كه تا نشناسه ادم ادد نكنه
در مورد ID هم يه سري مثل من ID شون زير اواتارشون هست نيازي به گفتن ID ندارن :|:d

بحثي كه داري مي گي در مورد TEAM WORK و اينها كلا" برميگرده به بازي و بازيكن ! وقتي يكي كلا" تو فاز TW نباشه انتظاري ازش نبايد داشت ! وقتي ادم با هم مچ باشه ميتونه كلي كارب كنه ولي خوب مشكل اينه يه سري اصلا" سر از TW درنميارن ! خصوصا" به خاطر اينكه يا حرفه ايي نميخوان بازي كنن يا اصلا" بلد نيستن بازي كنن !
مثلا" من و ارشيا چون بتل 3 هم با هم بازي كرده بوديم ديشب با هم كار مي كرديم و مچ بوديم ! چه توي هلي چه توي تانك
يا مثلا" اون اوايل بتل 3 من و محسن توي هلي كاملا" با هم مچ بوديم چون قوانيني رو وضع كرده بوديم تا بتونيم بيشترين كارايي رو داشته باشيم ! مثلا" اون موقع هلي ها دوتا فلر داشتن ! قانون در مورد فلر اين بود كه فلر اول با گانر ! يا مثلا" چرخش هلي براي گانر بدبخت دردسره چون داره يكي رو ميزنه بعد هلي ميچرخه كلا" مختصات از دستش در ميره و بايد دوباره يه دور با GUN بزنه تا هدف رو ببيينه ولي مثلا" اون موقع قرار گذاشته بوديم كه مثلا" فقط به سمت چپ خودمون دور بزنيم تا گانر گيج نشه

نبود ارتباط خيلي بد و گيج كننده است ولي ديگه خود طرف هم نبايد بوووووق باشه :| بايد حاليش باشه اگر REPAIR TORCH داره و تانكي بغل دستش داره اسيب مي بينه بايد زود بره تعميرش كنه ولي الان خيلي كمتر اين رو مي بينيم !
زمان بتل3 يادمه خصوصا" توي دماوند اين تاكتيك به كرات استفاده ميشدكه گانر مي پريد پايين و تانك رو تعمير مي كرد و راننده رو به روي تانك دشمن شليك مي كرد
يا مثلا يادمه يه بار توي wAKE ISLAND بتل3 با يه تانكي رو در رو شدم و با اين كه دوبار DISABLE اشكردم و بعد تركيدن تانك ام حتي با جاولين بهش شليك كردم ولي چون 3 تا تعمير كار داشتن تعميرش مي كردن من كشته شدم ! همشون گمونم الماني بودن خوب اين نشون دهنده فهم بالاي خود پلير هاي اون تيم از بازي بود

TW فقط با تجربه ، ساعت بازي بالا و مهم تر فهم بالاي خود طرف از بازي و گيم پلي رابطه مستقيم داره و بس

نه حرفت کاملا درست و منطقیه ، حس و حال بازی تیمی و مخصوصا مچ بودن بچه ها با هم خیلی خوبه ( مثلا الان یکی دو شبه با NERO 7 و Eu sunt Dracul و چند تا دیگه از بچه ها بازی میکنیم ، کاور میکنیم .. یواش یواش داره قلق همدیگه دستمون میاد )
یا با خودت اگه اشتباه نکنم توو Golmud Railroad هلی بر میداشتی میوفتادیم به جون ملت :d
من خیلی سعی کردم بچه های اکتیو و جمع کنم یه کلن درست حسابی هم بزینیم ، حتی یه Platoon جدید هم زدم ، ولی خب زیاد استقبال نشد ..
حالا هم میشه اینکارو کرد ، یکیم مدیریت میخواد فقط . یه کلن خوب میزنیم کم کم جا میوفتیم ..

- - -ویرایش - - -

یه جام که مارو پیچوندی میخواستی با M1161 در بری ، صدات نکرده بودم رفته بودی اونام مارو زده بودن پوکونده بودن >:)

كلن اينها رو ول كنيد ! توي 3 چون جمع مون زياد بود ( اما اينجا نيست :|) كلن چيز بدي نبود ولي كلن مهم نيست زياد بايد دوستان خوبي داشته باشيد
به من توي هدست اگر بگيد وايسا يا حتي اگر NEED A RIDE رو بزنيد و صداش توي بلندگو هام بياد مي ايستم نگران نباشيد :d
بيچاره سالبر فكر كنم نشست تو جيپ با من دوبار سكته زد به خاطر رانندگي ايم :d

Agha key ON mishid?

من خودم اكثر مواقع شب هاي اخر هفته ها و صبح هاي يك شنبه و چهارشنبه

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی

اگه منظورت از کسی که تگ army داره منم پس گوش کن:d:
جواب اولین حرفت: خب id psn شما رو هرکی ببینه فک میکنه از این russian idiot ها هستی:d(شوخی) خب اقا من الان تنها چیزی که از اسمت یادمه اینه که اولش با v شروع میشه

جواب دومین حرف: محض اطلاع من به مدت 1 ماه بتل نداشتم(دیسکش پوکید و مجبور شدم دوباره بخرم)

جواب اتهام سوم:d: کلنم کجاست؟ ...ندیده قضاوت نکنید

جواب حرف چهارم: یادمه یبار توی هلی یت اسپاون شدم خب وقتی دیدم اوضاع خطریه و کلاس assualt دارم وای میستادم و نمیستادم نقش هویج بیشتر از من بود توی اون وضعیت

حالا هم اگه دیدی من بد میگم حرفی نیست شما میتونی ما رو از فرند هات دیلیت کنی...باشی خوش حال میشیم نباشی هم میگیم خب این طوری راحت تره دیگه!

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
880
NERO @

نمیدونم منظور اصلی من رو فهمیدی یا نه!

الان میخوام منظورم رو برات تایپ کنم ولی مواقعی پیش میاد که ادم واقفه به نظرش ولی نمیتونه دقیق منظورش رو برسونه! بیخیال ما ک از اول تنها بازی کردیم بعدشم میکنم,من چون سوار هلی میشم این اواخر, تنهایی خیلی بهتر میرم جلو تا اینکه یه repair ـرر داشته باشم ولی بازی با دوستان و کار تیمی خیلی بهتر میشه!لذت بخش تره!

طرف میبینی جوین پارتی میشه که همه bf بازی میکنن,مارو هم به پارتی دعوت میکنن که 6 نفر destiny میزنن دو نفر بتل,ادم هم نمیتونه رد کنه میگه طرف ناراحت میشه ناچارآ جوین میشم:|

این نتیجه من زمانی که تنها میرم جلو از اول تا اخر بازی:

res1.png

اینم زمانی که مهندس پیشم هست که نتیجه این میشه و از بازی میرم یه سرور دیگه که ادم رو راحت بذارن چون من همیشه بعد از deploy, هلی رو میبرم خارج از منطقه deploy که کسی نتونه سوار شه ولی خوب بعضا زود میشینن تو هلی...

res2.png

========

و اما

milad khafan @

تنها کسی که به فکرم نمیرسید شما بودی من اصلا از تگ شما خبر ندارم که army هستی یا هر تگ دیگه,این یک!

من یادم نمیاد با شما بازی کرده باشم,که الان هم بیام بگم شما بودی از هلی پیاده شدی,بازی کرده باشم هم یادم نمیاد,این دو !

russian idiot گفتن شما خوبیت نداره,هر چی باشه دوتامون هم ایرانی هستیم! در مورد این بحث نکنیم بهتره چون شوخی اینطور بیان نمیشه,این سه !

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
من كساني رو كه بشناسم و اين جا بهم گفته باشن اومدي بيا با هم بازي كنيم رو وقتي ميام خودم دور هم جمع مي كنم تا اسكواد تشكيل بديم و بازي كنيم !
خو شما وقتي نيستي تقصير ماست :| البته ميدونم منظورت اين نيست ولي خوب وقتي كسي نيست چه كنه ادم :|

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
سلام دوستان من بتازگی ps4 خریدم بعلاوه این بازی اکانت 12 ماهه پلاس هم فعال کردم اما نمیدونم چرا وقتی میرم به بخش مولتی پلیر میگه باید به شبکه وصل بشوید
اصلا سر در نمیارم 360 خیلی آسان بود لطفا راهنمایی کنید

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
سلام دوستان من بتازگی ps4 خریدم بعلاوه این بازی اکانت 12 ماهه پلاس هم فعال کردم اما نمیدونم چرا وقتی میرم به بخش مولتی پلیر میگه باید به شبکه وصل بشوید
اصلا سر در نمیارم 360 خیلی آسان بود لطفا راهنمایی کنید

از مشکلات اینترنت هست...یبار بازی رو ببند و مودم رو ری استارت بکنی درست میشه
--------------------------------------------------------------------------------------------------
final stand همین 18 میاد؟:d باو gta ...بتل ..چه خبر ه خب:>

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
از مشکلات اینترنت هست...یبار بازی رو ببند و مودم رو ری استارت بکنی درست میشه
--------------------------------------------------------------------------------------------------
final stand همین 18 میاد؟:d باو gta ...بتل ..چه خبر ه خب:>
این battlelog چیه بالا راست نوشته
بعد اینم مثل 360 گیمر تگ داره؟

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
البته اين اخريشه :| بعد اين ديگه عملا" بازي فراموش ميشه :|:((

اين يكي خوب در مياد ! اون مپي كه داخلش دارن يه سفينه ميسازن به نظرم rush فوق العاده ايي پيدا مي كنه :d در كمبود مپ ها زمان شب بتل4 مپ هاي اين يكي خيلي خوب ميشن :d

H@med_myth

کاربر سایت
Nov 22, 2013
50
دیگه باید تا bf5 تحمل کنیم! به هاردلاین هیچ امیدی نیست ، فقط همینو داریم دیگه ، فقط خدا کنه دیزاین مپا درست درمون باشه لااقل این پریمیوم به یه دردی بخوره واسمون،هرچند اصلا با سلاح‌های تخیلی حال نمیکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر