Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
879
@NERO 7

نه تا اون حد ولی به فرض مثال اگه قبلا ساعت 12 تعداد سرورهای فول 8 تا بود الان به زور 5 تا هم نیست!

درسته بازم پیدا میشه ولی خود به خود ادم احساس میکنه که جو سرد شده,حالا باز خوبه که fall patch ریلیز شد بعضی ها از رو کنجکاوی هم که شده میان!

الان اکثره بچه ها یا فیفا میزنن یا destiny !
___

نقل قول کردم چی شد؟پرید !

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
@NERO 7

نه تا اون حد ولی به فرض مثال اگه قبلا ساعت 12 تعداد سرورهای فول 8 تا بود الان به زور 5 تا هم نیست!

درسته بازم پیدا میشه ولی خود به خود ادم احساس میکنه که جو سرد شده,حالا باز خوبه که fall patch ریلیز شد بعضی ها از رو کنجکاوی هم که شده میان!

الان اکثره بچه ها یا فیفا میزنن یا destiny !
___

نقل قول کردم چی شد؟پرید !

امكان نداره :| اخه 5 تا سرور پر اصلا" چيزي نميشه !!!
شما بايد اين رو حساب كني كه تا الان كلي مد جديد براي بازي اومده به علاوه كلي نقشه جديد به همين دليل پليرها خيلي پخش ميشن !
تنظيمات SERVER BROWSER رو بذار رو ALL بعد ببين چند نفرن!
اخرين آماري كه من ديدم 60K پلير روي PS4 به صورت روزانه بازي مي كردن و امار از PC هم زده بود بالا !ميشه گفت دست كم هر ساعت حدود 1000 نفر بازي مي كنن

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
879
امكان نداره :| اخه 5 تا سرور پر اصلا" چيزي نميشه !!!
شما بايد اين رو حساب كني كه تا الان كلي مد جديد براي بازي اومده به علاوه كلي نقشه جديد به همين دليل پليرها خيلي پخش ميشن !
تنظيمات SERVER BROWSER رو بذار رو ALL بعد ببين چند نفرن!
اخرين آماري كه من ديدم 60K پلير روي PS4 به صورت روزانه بازي مي كردن و امار از PC هم زده بود بالا !ميشه گفت دست كم هر ساعت حدود 1000 نفر بازي مي كنن

نه رو all نیست من طبق امار سرور های اروپا گفتم,من همیشه cql بازی میکنم و با سرور اروپا,همیشه هم به این موضوع یعنی شلوغی یا خلوت بودن سرور ها دقت میکنم من اون رقمی رو که گفتم بر حسب صرفا سرورهای اروپا بود و نه all ...

طبیعتا رو all بیشتر میشه ولی تو سرورها اصولا سرور های اروپا شلوغ تر از بقیه سرورها هستن به خاطر همین من با اون تست کردم و گفتم,چون برای من سرورهای اروپا بهتر جواب میده به طبع برام شلوغی این ریجن و مد cql بیشتر اهمیت داره.
__

یه چیز دیگه, من کم کم داره قلق هلی میاد دستم و تقریبا خوبم باهاش ولی تو این چند وقتی که با هلی فقط بازی میکنم از 4 تا سرور بن شدم!چرا؟

Progression - Shotquns - Battlelog / Battlefield 4

روزی 800 تا 1200 کیل با LB و لیدر :d

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
من نخواستم زود قضاوت کنم ولی چند وقته دارم تجربه میکنم و مخصوصا این اواخر,سرورهای بازی دیگه کم کم دارن خلوت میشن...

درسته شب ها شلوغ تر میشه نسبت به صبح ولی الان شب ها هم به نسبت شب های قبل واقعا خلوت تر شده!

حالا نمیدونم دوستان هم موافق هستند یا نه.

من همون اول گفتم که سرورای بازی زود تر از حد معمول خالی میشه به زودی از این خالی ترم میشه

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
من همون اول گفتم که سرورای بازی زود تر از حد معمول خالی میشه به زودی از این خالی ترم میشه

نگران نباش به این زودی ها خالی نمیشه ولی با این پچی که دادن منم دارم به حرف شما میرسم:|

اگه region رو روی all بذاری قشنگ پیدا میکنه سرورهای 64/64 cql

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
یه خبر خوب که ربطی به تاپیک نداره:d
تم آبی bf3 به bfh اومده حداقل تو این مد hw که یه ویدعو ازش داد دیدم که یارو وقتی امتیازش یکم زیاد میشه (بیشتر از 10 تا) رنگ امتیاز آبی هست:d شاید بعضی ها براشون مهم نباشه ولی bf3 باز ها میدونن چی میگم خدا کنه تم کل بازی ر هم آبی کنن من به شخصه یکی امیدوار شدم به این بازی:d

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
دوستان کسی مشکل دیسکانکت شدن رو بعد از آپدیت نداره ؟
من هم نتم خوبه هم پینگم ، ولی همش از سرور میپرم بیرون !

این همون مشکل udp هست..به تاپیک زیر بری میبینی خیلیا مشکل دارند
اختلال سال 93 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران - صفحه 311

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273

ای بابا پس مشکل ریشه ایه !!
یه سوال فنی ، وقتی وسط بازی کانکشن قطع میشه ، کل xp ها و امتیازات kill ها میپره همش ؟

مال من لگ شدیدی داشت ولی dc نمیشد

توی کنسول از کجا میبینین مقدار لگ رو ؟

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
ای بابا پس مشکل ریشه ایه !!
یه سوال فنی ، وقتی وسط بازی کانکشن قطع میشه ، کل xp ها و امتیازات kill ها میپره همش ؟

توی کنسول از کجا میبینین مقدار لگ رو ؟

امتيازات ذخيره و ثبت ميشه،نگران نباش

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اين مپ hangar 21 رو ديدم خيلي جالب بود به نظرم ! يعني از نور كل صفحه و دو قسمتي كردن كل نقشه خيلي خوشم اومد
هر چند به نظرم مپ يه جورايي از death valley اسكي رفته :|

به نظرم راش توي اين نقشه خيلي توپ بشه خصوصا" اون داخل hangar :d

H@med_myth

کاربر سایت
Nov 22, 2013
50
یه خبر خوب که ربطی به تاپیک نداره:d
تم آبی bf3 به bfh اومده حداقل تو این مد hw که یه ویدعو ازش داد دیدم که یارو وقتی امتیازش یکم زیاد میشه (بیشتر از 10 تا) رنگ امتیاز آبی هست:d شاید بعضی ها براشون مهم نباشه ولی bf3 باز ها میدونن چی میگم خدا کنه تم کل بازی ر هم آبی کنن من به شخصه یکی امیدوار شدم به این بازی:d
آی گفتی ، اولین و بزرگترین ضد حالی که از BF4 خوردم همین رنگ سفید و چرت امتیاز دادنا بود ! خدایی BF3 یه افسانه س

- - -ویرایش - - -

خب خدارو شکر با این FALL PATCH یه مقداری BF4 قابل تحمل تر شد !!!!!
اسلحه ها بالانس شدن ! ریواو دادن خیلی بهتر شده ! سیستم Heat ( همون برخورد تیر ) بهتر شده ! نمیدونم اشتباه میکنم یا نه ولی گیم پلی روون تر شده ! وقتی که تیر میخوری تصویر دقیقا رنگش مثل bF3 میشه :) در کل خیلی بهتر شده ! آقا یه با مرام بیاد تمام Option های جدیدو توضیح بده ! اصن مثله هزار تو شده !!!!! نمیدونم چی ب چیه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر