Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
880
سلام

دوستانی که پایه هستن برای بتل 4 مد CQL که با هم تو یه تیم بریم جلو اد کنند.دیگه به دانشگاه چیزی نمونده و تو فصلِ دانشگاه کمتر میتونم بیام برای انلاین...

دوستانی که پایه هستن نه دوستانی که سالی یه بار میان...

تو بازی ادم بچه های خارجی رو میبینه که چند نفری با تگ یکسان میان و هوای همدیگه رو دارند ادم تاسف میخوره

Yak0za-japs

Witcher69

کاربر سایت
Feb 14, 2014
122
نام
AMIN
سلام

دوستانی که پایه هستن برای بتل 4 مد CQL که با هم تو یه تیم بریم جلو اد کنند.دیگه به دانشگاه چیزی نمونده و تو فصلِ دانشگاه کمتر میتونم بیام برای انلاین...

دوستانی که پایه هستن نه دوستانی که سالی یه بار میان...

تو بازی ادم بچه های خارجی رو میبینه که چند نفری با تگ یکسان میان و هوای همدیگه رو دارند ادم تاسف میخوره

Yak0za-japs
سلام عزیز باشه حتما ادت میکنم بنظرم کلا مولتی رو دسته جمعی بری حال میده...:d

Black.Mamba

کاربر سایت
Jul 4, 2014
45
نام
سیاوش
آقا ما ترکیدیم ...
هی بازی سیو های campain ــش میپره !!!
هی میخوام تروفی بگیرم ... تا ۱ مرحله میرم ... کنسولو خاموش میکنم ... روشن میکنم باید بازیو از اول برم ... کمممممکککک !!!
آپدیت نصب شده ...
از سیو هام بکاپ هم گرفتم ... میریزم بازم همونه
:(((((

Sent From My HTC One X Using Tapatalk

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
آقا ما ترکیدیم ...
هی بازی سیو های campain ــش میپره !!!
هی میخوام تروفی بگیرم ... تا ۱ مرحله میرم ... کنسولو خاموش میکنم ... روشن میکنم باید بازیو از اول برم ... کمممممکککک !!!
آپدیت نصب شده ...
از سیو هام بکاپ هم گرفتم ... میریزم بازم همونه
:(((((

بکاپ رو کجا میگیری؟ رو فلش یا سرور؟
رو سرور اصلا فایده نداره چون دوباره سیو خرابه بکاپ میشه...هر بار رو فلش بزن

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
رو فلش ریختم

خوب پس کاریش نمیشه کرد...این باگی که رو نسخه x1 هم هست و نمیدونم چرا برطرف نکردند و یا نمیتونند بکنند...
باید یک ضرب بازی تموم کنی....4 ساعت بیشتر گیم پلی نداره
من خودم این مشکل رو نداشتم با اینکه تو 5 سری انجام دادم...یکم شانسی هم هست...

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
880
سلام عزیز باشه حتما ادت میکنم بنظرم کلا مولتی رو دسته جمعی بری حال میده...:d

سوار هلی میشی یارو میگه get out,سوار تانک میشی میگه get out! چرا؟چون میخواد دوستش رو سوار کنه تا پیاده هم نشی یه قدم برنمیداره! اینم از ما ایرانی ها... !

تو اسکوربرد میبینی طرف اسمش ایرانیِ بهش پیغام میدی تا مطمعن شی بعد جالبه طوری سرد میگه بله که ادم میگه صلوات بر پدر همون خارجی!

من خودم به شخصه خسته شدم از بس تنها بازی کردم بازی برام بی معنی شده...

دنبال دوستانی میگردم که پایه باشن تا شروع دانشگاهها باهاشون بازی رو ادامه بدیم که البته میدونم پیدا نخواهد شد تو بازیسنتر پیدا نشه دیگه باید تو همشهری اگهی داد! :d

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
دیروز بالاخره یه کیل با دفیبراتور گرفتم...لامصب وقتی باهاش کیل میگیری چه احساس قدرتی به ادم دست میده مخصوصا از رودررو

Witcher69

کاربر سایت
Feb 14, 2014
122
نام
AMIN
سوار هلی میشی یارو میگه get out,سوار تانک میشی میگه get out! چرا؟چون میخواد دوستش رو سوار کنه تا پیاده هم نشی یه قدم برنمیداره! اینم از ما ایرانی ها... !

تو اسکوربرد میبینی طرف اسمش ایرانیِ بهش پیغام میدی تا مطمعن شی بعد جالبه طوری سرد میگه بله که ادم میگه صلوات بر پدر همون خارجی!

دنبال دوستانی میگردم که پایه باشن تا شروع دانشگاهها باهاشون بازی رو ادامه بدیم که البته میدونم پیدا نخواهد شد تو بازیسنتر پیدا نشه دیگه باید تو همشهری اگهی داد! :d

اینو نمیخواستم بگم ولی چون تو گفتی منم مجبورم بگم:d دیروز داشتم بازی میکردم یکی از دوستان که همدیگرو به سلامتی ادد کرده بودیم از تاپیک اعلام psn id و بازی.. بعدش یه سرور زده بود obliteration بود و تعداد نفراتشم کم بودن تو سرورای پایینم معمولا میرن اون تروفی carry 5 bomb رو بگیرن.. منم واسه همون رفتم..ولی کلا تو explain هیچی ننوشته بود به قول معروف no rules بود join دادم یکی دو تاشونو kill کردم بعد منو بن کرد !!! همون دوست ایرانیمون=d>:-j... فعلا من شبا از 1 تا 7 صبح یه سره هستم بعضی وقتا عصرا هم میام.. آخرین جملتم خیلی باحال بود مردم از خنده=)) دمت گرم:d

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین

هفته پیش بعد مدتا انلاین شدم 14 نفر ایرانی تو سرور 64 نفره کانکوعست میزدیم ! شما دوستای فعالت کمه برادر :d

Siafu

کاربر سایت
Feb 14, 2007
66

بله ,حقته بهت بی احترامی کنند.
پایه؟!!! تو که آدمو تو مپ قال میزاری فقط بفکر امتیازی , لذت بازی کردنو خیلی وقتا فراموش میکنی و مشکل من همین بود.
آقا رو بهش میگم بیا با نایف بزن به قایق بره تو آب سوار شیم ,میره سوار یه قایق دیگه میشه ما رو قال میزاره تا امتیاز کپچر بگیره!!!! بعد جالبه میگه نمیای؟ بعد یهو میره!!!!

لذت بازی کردن به امتیاز جمع کردن نیست این فقط یه بازی ساده بود که اون هم نتونستی درست انجام بدی ,همین ایرانی که میگی فلان,شما بودی که یهو ما رو از دوستای psn حذف کردی و الان sms میدی که پشیمونی....!!

من دنبال پایه هستم نه فقط واسه امتیاز جمع کردن ,کسایی که سن و سالی ازشون گذشته و حرفه ای باشنو بچه باحال و مشتی و معنی کار تیمی رو توی بازی تیمی بدونند.

CLAN: FOX پرچم بالاست

یا حق.

آخرین ویرایش:

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
880
بله ,حقته بهت بی احترامی کنند.
پایه؟!!! تو که آدمو تو مپ قال میزاری فقط بفکر امتیازی , لذت بازی کردنو خیلی وقتا فراموش میکنی و مشکل من همین بود.
آقا رو بهش میگم بیا با نایف بزن به قایق بره تو آب سوار شیم ,میره سوار یه قایق دیگه میشه ما رو قال میزاره تا امتیاز کپچر بگیره!!!! بعد جالبه میگه نمیای؟ بعد یهو میره!!!!

لذت بازی کردن به امتیاز جمع کردن نیست این فقط یه بازی ساده بود که اون هم نتونستی درست انجام بدی ,همین ایرانی که میگی فلان,شما بودی که یهو ما رو از دوستای psn حذف کردی و الان sms میدی که پشیمونی....!!

من دنبال پایه هستم نه فقط واسه امتیاز جمع کردن ,کسایی که سن و سالی ازشون گذشته و حرفه ای باشنو بچه باحال و مشتی و معنی کار تیمی رو توی بازی تیمی بدونند.

CLAN: FOX پرچم بالاست

یا حق.

حق با ایشون هست حداقل من حرمت دور هایی رو که با هم زدیم رو نگه میدارم و بهت هیچی نمیگم...24 سال من دارم 28 سال تو,خوبیت نداره. متن اس هم پشیمونی نبود عرض کردم اومدی همه چی رو خراب کردی و رفتی و ما الان دنبال یار میگردیم.

راست میگه دوستان بنده مفت خور هستم ولی مفت خور دنبال یار نمیگرده که همه بشناسنش تنهایی مفت خوری میکنه...

تاپیک هم جاش نیست و دوستان هم مجبور نیستن داستان بچه بازی ما دوتا رو بخونن... من دیگه جوابی ندارم اینجا بدم.

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
هفته پیش بعد مدتا انلاین شدم 14 نفر ایرانی تو سرور 64 نفره کانکوعست میزدیم ! شما دوستای فعالت کمه برادر :d

از این دوستای فعال به ما هم معرفی کن:d

بچه ها شما هم توی مپ های naval strike لگ شدید دارید؟

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
اقا برای من یه ماه پیش یه مشکلی به وجود اومد درست نشد کسیم نتونست جواب قطعی بده!
50 دلار پرمیومو خریدم میخواد نصب بشه تو Waiting To Install میمونه!حجمشم فقط 1.1 مگ بود که دانلود کرد.چیکار کنم الان؟پریمیومو نصب نمیکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر