Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

H@med_myth

کاربر سایت
Nov 22, 2013
50
اره یه 200% زدم توی 1 ساعت از 48 رفتم 50:d

- - -ویرایش - - -

مثلا از چه نظر بزنه توی کار bf3? متوجه نشدم/:)

1- کنترل وسایل نقلیه
2- هندلینگ اسلحه ها

دیگه همه میدونن که بعضی از تفنگا اصلآ بالانس نیستن ! مثلآ شما برو P90 بتل3 رو تست کن بعد بیا رو بتل4 تست کن ببین چجوریاس !!!!!!!!!!

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
1- کنترل وسایل نقلیه
2- هندلینگ اسلحه ها

دیگه همه میدونن که بعضی از تفنگا اصلآ بالانس نیستن ! مثلآ شما برو P90 بتل3 رو تست کن بعد بیا رو بتل4 تست کن ببین چجوریاس !!!!!!!!!!

کنترل وسایل نقلیه که فرقی نکرده

هندلینگ هم زیاد با نسخه 3 فرق نداره.p90 رو توی 3 استفاده کردم و به نظرم خیلی شاخ بود...توی4 هم باید بخش campion رو تموم کنی که هروقت من خواستم تموم کنم سیو هام پریده:|.برا همین بی خیالش شدم:d

هندلینگش رو کلا دوست دارم....

امروز مپ های dlc second assult رو بازی کردم...در یک کلام عالی بودن...پیشرفت خوبی نسبت به نسخه ی 3 داشته مپ های بازسازی شدش مخصوصا firestorm 2014....fire storm جدید مخلوطی از kharaj island و fire storm بتل3 هستش

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
آقایون کسی با نت 512 مخابرات تونسته بتلفیلد 4 آنلاین بازی کنه؟ اگه میشه لطفا زود جواب بدید تایم اوت نداره پینگ 140

منم دارم با همین سرویس آنلاین میزنم بدون هیچ مشکلی مپ 64 تایی بازی میکنم ... به نظرم واسه آنلاین مخابرات بهتره;) حتی دوستم که تو آسیا تک کار میکنه گفت واسه آنلاین مخابرات خوبه

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
منم یه چیزایی درباره تغییرات جدید تو اپدیت خوندم ک خیلی متوجه نشدم چی گفت! یه چیزش ک به نظرم مهم اومد این بود ک گفت اسلحه ها دیگه با اسکوپ های مدیوم رنج تکان نخواهند خورد, حالا نمیدونم یعنی چی, شایدم من خوب نفهمیدم چی نوشته بود

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
منم یه چیزایی درباره تغییرات جدید تو اپدیت خوندم ک خیلی متوجه نشدم چی گفت! یه چیزش ک به نظرم مهم اومد این بود ک گفت اسلحه ها دیگه با اسکوپ های مدیوم رنج تکان نخواهند خورد, حالا نمیدونم یعنی چی, شایدم من خوب نفهمیدم چی نوشته بود
تغییراتی که یادم هست
1-ریکویل کم مییشه یعنی میخوای تیر بزنی تفنگت بالا نمیپره در این حد ( الآن انگار کارکتر عقب افتادست تفنگ ر نمیتونه کنترل کنه انگار نه انگا که سرباز هست من تفنگ ر بهتر میتونم کنترل کنم)
2-سلاح ها بالانس تر میشه
3- دوربین جت ر درست کردن عین BF3 و میتونی تغییرش بدی به حالت BF4 (جت باز ها میدونن چی میگم)
4 فکر کنم این AA و اکتیو رادار که احمقانه ترین چیزه بازی هست ر هم درست کردن تا حدودی

- - -ویرایش - - -

کنترل وسایل نقلیه که فرقی نکرده

هندلینگ هم زیاد با نسخه 3 فرق نداره.p90 رو توی 3 استفاده کردم و به نظرم خیلی شاخ بود...توی4 هم باید بخش campion رو تموم کنی که هروقت من خواستم تموم کنم سیو هام پریده:|.برا همین بی خیالش شدم:d

هندلینگش رو کلا دوست دارم....

امروز مپ های dlc second assult رو بازی کردم...در یک کلام عالی بودن...پیشرفت خوبی نسبت به نسخه ی 3 داشته مپ های بازسازی شدش مخصوصا firestorm 2014....fire storm جدید مخلوطی از kharaj island و fire storm بتل3 هستش
آره مخصوصا مپ GULF OF OMAN که وقتی طوفان میشه دیگه یار خودی و غیر خودی ر نمیشه تشخیص داد این مورد تو وسایل هوایی 10 برابر هست )x

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
تغییراتی که یادم هست
1-ریکویل کم مییشه یعنی میخوای تیر بزنی تفنگت بالا نمیپره در این حد ( الآن انگار کارکتر عقب افتادست تفنگ ر نمیتونه کنترل کنه انگار نه انگا که سرباز هست من تفنگ ر بهتر میتونم کنترل کنم)
2-سلاح ها بالانس تر میشه
3- دوربین جت ر درست کردن عین BF3 و میتونی تغییرش بدی به حالت BF4 (جت باز ها میدونن چی میگم)
4 فکر کنم این AA و اکتیو رادار که احمقانه ترین چیزه بازی هست ر هم درست کردن تا حدودی

- - -ویرایش - - -

آره مخصوصا مپ GULF OF OMAN که وقتی طوفان میشه دیگه یار خودی و غیر خودی ر نمیشه تشخیص داد این مورد تو وسایل هوایی 10 برابر هست )x

اره جت سوار شدم کلا یه مسیر میرفت نمیشد تغییر مسیر بدی...قفل کرده بود...هلی کوپتر هم که خدا بده برکت

من فکرمیکردم این assignment هاش راحته ولی بعضی هاش که حتما باید توی دست بگیری خیلی سخته

laser1

کاربر سایت
Jul 12, 2012
134
نام
امین
بچه ها سوالی پیرامون این بازی داشتم
با تمام نسخه هاش میشه آنلاین زد؟ 64 نفره؟
فقط دیسک رو دارم و نمیخوام پول اضافه بدم دیگه!

laser1

کاربر سایت
Jul 12, 2012
134
نام
امین
Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر