Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

rezabbb

کاربر سایت
Jul 1, 2014
221
حرفتون کاملا برعکسه...
BF3 خیلی سنگین ترو سخت تر بود و هر کی دو روزه نمیشد PRO روزگار!!!!
اما این BF4 با اون گیم پلی سریع و امکانات بیش از حد اضافه ش رفیق من که تو عمرش بتل بازی نکرده بود و کنسول نداشت سر 2 روز تو صدر جدول میدیدم اسمشو...!
بحث کردن سر این که بتل 3 بهتره یا 4 کلا بی فایدس کسایی که باید بدونن خودشون میدونن بقیه هم با بتل 4 حال کنن:)
در کل منظور شما اینه که هر کی از بتل 4 خوشش بیاد نوبه و هیچی از بازی و اینجور چیزا نمی فهمه اما کسی که بدش بیاد و از 3 تعریف کنه خیلی حرفه ای و گیمره.....

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
در کل منظور شما اینه که هر کی از بتل 4 خوشش بیاد نوبه و هیچی از بازی و اینجور چیزا نمی فهمه اما کسی که بدش بیاد و از 3 تعریف کنه خیلی حرفه ای و گیمره.....
دقیقا بحث همینه ... دوستان فکر می کنند هر کی از 4 خوشش بیاد از پشت کوه اومده و هیچی حالیش نیست اما اگه از 4 بدت بیاد میشی گیمر حرفه ای و هاردکور!

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859

دوستان بیخیال کدوم بهتره جفتش خدای انلاین هست. رکوردو چک کنین حال کنین, البته با پینگه داغون تازه هستش, و با تانک هم بودم. تازه دو ماهه دارم بتل میزنما !

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اون دوستانی که اینقدر از 3 /4 حرف میزنن و مقایسه می کنن یه آمار از بتل لاگ شون بندازن اینجا تا ببینیم چقدر بتل بازی کردن ؟؟ این مشکلات 4 رو 5 تا شو بگید ببینیم چیه /:)

BF3 حدود 600 ساعت مولتي و حدود 30 ساعت CO-OP شايد هم بيشتر
BF4 حدود 100 ساعت روي كنسول نسل هفتم حدود 10-20 ساعت رو نسل هشتم !

اگر K/D يا SKILL يا غيره ميخواين هم ميتونم ادرس بتل لاگ ام رو بدم !
در ضمن من در مقابل يه سري ديگه از دوستان هيچي بازي نكردم ! هنوز يه سري از بچه ها هستن كه 3 بازي مي كنن و همين ديروز پريروز بود كه واقعا" دلم باز براي اون موقع ها و نسل هفتم تنگ شد

اولا" بحث اين نيست كه كي اينجا PRO ه كه نوب ؟!
بحث اينه كه گيم پلي يه IP وقتي پسرفت يا پيشرفت مي كنه كاملا" با نسخه قبلش مقايسه ميشه
وقتي تانك با اون ابهت توي 3 تبديل شد به يه تيكه اهن پاره توي 4 كه از همه چيز دميج مي گرفت يا وقتي كه اسلحه ها يه سري داغون بودن و...
اما مبحث اصلي سر طراحلي مراحل و مپ هاست ! فقط يه كاسپين به كل مپ هاي باز و بزرگ 4 مي ارزيد ! يه SEINE وقعا" به حدي عالي بود كه هنوز فكر مي كنم چه جوري بتل اين شد يا يه مپ فوق العاده ايي مثل بازار !

من خودم از منتقدين بتل4 هستم هنوز و به نظرم خيلي پايين اومده ! اما با توجه به بازار كه كل بازي هاي در سبك بتل ( يعني با تجهيزات و وسايل نقليه و سبك مخالف CoD اش ) همين بتل 4 هم براي خودش اسطوره ايه !

پ.ن
كسي هم نگفت يه سري از دوستان از پشت كوه اومدن ! اما وقتي از 4 تعريف مي كنيد يا ازش دفاع مي كنيد و ادم 3 رو به خاطر مياره ميخواد بزنه ترد رو منفجر كنه :| ( تازه اگر bc2 يادش بياد كه حمله انتحاري هم در كنارش هست :d)

آخرین ویرایش:

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
میشه چند تا از مشکلات رو نام ببرید ؟ :-/

اینکه با یه تیر بمیری
اینکه یارو هلت 0% باشه بعد که با هم روبرو میشین اون بازم رنده بمونه ولی تو بری اون دنیا
اینکه یه خشاب خالی کنی تو سر یارو بجای این که هدشات بشه خودت هدشات بشی
دو نفری از یه نوع نارنجک استفاده کنید ولی وقتی منفجر میشه اون یارو بره رو هوا ولی تو زنده بمونی یا برعکسش
با همین تانکی که صادق باهاش لایی میکشه بزنی کنار یارو ولی یارو زنده بمونه و فرارکنه
حرکات و نوب بازی های یسری ها هم که بماند

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
اینکه با یه تیر بمیری
اینکه یارو هلت 0% باشه بعد که با هم روبرو میشین اون بازم رنده بمونه ولی تو بری اون دنیا
دو نفری از یه نوع نارنجک استفاده کنید ولی وقتی منفجر میشه اون یارو بره رو هوا ولی تو زنده بمونی یا برعکسش
با همین تانکی که صادق باهاش لایی میکشه بزنی کنار یارو ولی یارو زنده بمونه و فرارکنه

این قضیه هدشات و اینا فکرکنم به پینگ ربط داره واسه خودم هم زیاد اتفاق افتاده...health 0% هم فکرکنم درست شده چون خیلی وقته دیگه چنین چیزی رو نمیبینم...اون دمیج تیر تانک و lav هم اتفاقا خوب شد که کم شد...توی 3 با lav کل نفرا تیم مقابل رو میشد شاخ زد و رفت جلو...تازه محدودیت تیر هم نداشتی

نمونش هم مپ strike at karkand دیگه هرکی اون lav رو زودتر برمیداشت میشد نفر 1-3 تیم...توی 3 با lav سه یا چهار تیر نزدیک دشمن میزدی میمرد...درکل توی 4 کار با وسایل نقلیه رو سخت تر کردن

ولی طراحی مپ هاش با اطمینان میگم که نسبت به 3 افتضاحه و بدرد CQ نمیخوره البته بجز Golmud

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
دوستان شما هم تو بازی dc میشین؟ امروز حتی 1 دقیقه هم نشد بازی کنم همش dc میشه:((
مشکل از نتته ! خرید بتل 4 به عنوان اولین نسخه برای من فقط یه حسن داشت . اونم اینکه سروری اگه می خواد ادعای اقایی کنه باید بیاد از سرور های این بازی اجاره بگیره و بس !! :D

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
اینکه با یه تیر بمیری

اونکه با یه تیر بمیری ممکنه شما هدشات شده باشی ! وگرنه بنده همچین باگی رو ندیدم .

در مورد جون صفر هم که خیلی وقته با اپدیت برطرف شده .

خشاب خالی کردن و نمردن به پینگ شما ربط داره نه به باگ !

والا مورد نارنجک هم که بعضی ها میکن بعد مردنت غیب میشه و از این حرفها من ندیدم تا بحال !

اما در مورد دمج تانک من هم با شما موافقم . خیلی جالب نیست که با تانک بزنی کنار هدف بعدش اون نمیره !

نوب بازی و کلا نوب جماعت و کمپر و ...همه جا پیدا میشن و اینو نمیشه ایراد اون بازی دونست .

کنارش باگ ها بازی تو اون 6 ماه اول مارو خسته کرد . خیلی ها سراغش نرفتن.

این مورد کاملا درسته . من خودم اون اوایل به خاطر باگ های وحشتناک مثل killcam که یه نفر دیگه رو نشون میداد . فریز کردن ها مداوم سر بعضی از مپ ها مثل dawnbreaker و جون صفر و .... سراغش نرفتم دوباره از 2-3 ماه پیش رفتم سراغش که خوشبختانه با اخرین اپدیت مشکلات تقریبا صفر شد.

آخرین ویرایش:

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
کلا اونایی که میگن بتلفیلد 4 خوبه یا تازه خریدن (بعد از اپدیتی که مشکلات رو حل کرد ) یا نسخه های قبلی رو بازی نکردند یا دوستشون نداشتن و یک سری کمی هم کلا خوششون میاد مثل علی :d. این براشون به نظر خوب میرسه.اما خوب فن های بتلفیلد خوششون نیومده این فکت هست. کسی هم نمیگه هرکی خوشش اومده نوبه یا اونایی که بد میگن هاردکورن.
بتلفیلد 4 بازی ای بود که 6 ماه زود تر لانچ شد و همین به ضررش شد. که برید همه سایت ها یا بتل لاگ مشکلاتش موجوده. حتی خود سازنده ها هم اعتراف کردند اینجا هنوز درگیرید.
بتلفیلد 4 تو سبک خودش خوبه اما در سطح سری بتلفیلد نیست . 50 صفحه هم از روز لانچ گل لگد نمیکردیم برید بخونید چرا خیلی ها بدشون میاد.
بزرگ ترین مشکل بتل 4 از نظر من گیم پلی ارکید گونه مثل MOH Warfighter هست و در کنارش باگ ها بازی تو اون 6 ماه اول مارو خسته کرد . خیلی ها سراغش نرفتن.
باگ هاش که اخر خنده بودن. اون اولا گلوله ای که از اسلحه خارج میشد تبدیل به 2X DAMAGE میشدش:)))

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
اونکه با یه تیر بمیری ممکنه شما هدشات شده باشی ! وگرنه بنده همچین باگی رو ندیدم .

در مورد جون صفر هم که خیلی وقته با اپدیت برطرف شده .

خشاب خالی کردن و نمردن به پینگ شما ربط داره نه به باگ !

والا مورد نارنجک هم که بعضی ها میکن بعد مردنت غیب میشه و از این حرفها من ندیدم تا بحال !

اما در مورد دمج تانک من هم با شما موافقم . خیلی جالب نیست که با تانک بزنی کنار هدف بعدش اون نمیره !

نوب بازی و کلا نوب جماعت و کمپر و ...همه جا پیدا میشن و اینو نمیشه ایراد اون بازی دونست .

این مورد کاملا درسته . من خودم اون اوایل به خاطر باگ های وحشتناک مثل killcam که یه نفر دیگه رو نشون میداد . فریز کردن ها مداوم سر بعضی از مپ ها مثل dawnbreaker و جون صفر و .... سراغش نرفتم دوباره از 2-3 ماه پیش رفتم سراغش که خوشبختانه با اخرین اپدیت مشکلات تقریبا صفر شد.

- اگر من هدشات شده باشم که نشون میده و خودم میفهمم،این از هدشات
-در مورد هلت صفر هم هفته گذشته این اتفاق افتاد که خودم دیدم و داشتم فوش رو به دایس میدادم ، البته ایندفعه عکس میندازم براتون
-خشاب خالی کردن هم که بنده پینگم 130 تا 140 هست دیگه فکر نمیکنم اینقدرم بد باشه در صورتی که بتل 3 رو با پینگ 180 بازی میکردم
-نارنجک هم که منظورم رو فکر کنم درست نگرفتی چون من اصلاً در مورد غیب شدن چیزی نگفتم

یچیز دیگه هم که چند بار دوباره دیدم کم کیل بود که با آپدیت قبلی کلاً بهم ریخته بود و هم تیمی ها خودمون رو نشون میداد ولی هنوزم بعضی اوقات باز هم همونطوری میشه.

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
تروفی .45 old school چه مسخرست ! :| Pistol ها اینقدر مهم بودن یه تروفی به این طولانی بگیرن ؟

Pistol خوبی هم نداره آخه ! غیر 1 - 2 تا !

براي گرفتن اين تروفي فقط TDM بازي كن ! انتخاب نوع اسلحه ات كاملا" بستگي به سبك بازي خودت داره ميتوني هر چي انتخاب كني اما من خوش دست تر و بهتر از M9 پيدا نكردم چون اكثريت فاكتورهارو داره !
بهتره براي اين تروفي همه بوست ها خصوصا" اون درصد بالاهارو انتخاب كني !
اتفاقا" اين ساده تر از تروفي ايي مثل رسوندن بمب ها توي OBLI ه :|

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
براي گرفتن اين تروفي فقط TDM بازي كن ! انتخاب نوع اسلحه ات كاملا" بستگي به سبك بازي خودت داره ميتوني هر چي انتخاب كني اما من خوش دست تر و بهتر از M9 پيدا نكردم چون اكثريت فاكتورهارو داره !
بهتره براي اين تروفي همه بوست ها خصوصا" اون درصد بالاهارو انتخاب كني !
اتفاقا" اين ساده تر از تروفي ايي مثل رسوندن بمب ها توي OBLI ه :|

اتفاقا دیروز 7 - 8 ساعت بازی کردم تا بالاخره تونستم تروفی Bomb Squad رو بگیرم :| گفتم دیگه شاخ غول رو شکوندم رفت :|

تازه رسیدم به این یکی ، این از اون بدتره به نظرم ، با این لگ واقعا سخته کیل با Pistol گرفتن ! تا بیای تیر بزنی به طرف ، 2 تا خشاب روت خالی کرده !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر