Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
برا من هم همین مشکل پیش اومد برو ستینگ بعد psn بعدش لایسنست ر ریست کن البته قبل از همه ی این مراحل بازی ر ببند بعد از اینکه لایسنست ر ریست کردی برو تو بازی

سلام ... داداش دمت گم اینکارو کردم جواب داد دستت درد نکنه ... فقط بعد از این کار کنسولم قاطی کرد :| 5 دقیقه بعد از بازی دو تا بوق زد و خاموش شد دوباره روشن کردم که یازی رو از کنسول خارج کنم موقع خاموش کردن باز دویار بوق زد و خاموش شد....:|
واقعل کنسول ps4 خیلی سوسوله با 360 شب تا صب آنلاین میزدم صداش در نمیومد ...

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
879
ادم حالش از بعضی عقده ای های بهم میخوره که یه مشت بچه هستن!

سوار هلی شدم یارو سریع پیاده شد رو هلی c4 نصب کرد بعد من فکر کردم که میخواد وقتی هلی سقوط میکنه منفجرش کنه بعد موقع پرواز پیاده شد منفجرش کرد ما هم کله پا شدیم! که چی؟!

کله بازی رو به فنا میدن همچین احمق هایی...

من خودم با هیچ کس تو بازی کاری ندارم همیشه هم تنها همه جا میرم,با همه مدارا میکنم,تا جایی که حواسم همیشه به نقشه هست که اگه کسی نیاز به وسیله داشت سوارش کنم ولی اینا یه مشت گاون که از طویله در رفتن...

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی

سوار هلی شدم یارو سریع پیاده شد رو هلی c4 نصب کرد بعد من فکر کردم که میخواد وقتی هلی سقوط میکنه منفجرش کنه بعد موقع پرواز پیاده شد منفجرش کرد ما هم کله پا شدیم! که چی؟!

من خودم با هیچ کس تو بازی کاری ندارم همیشه هم تنها همه جا میرم,با همه مدارا میکنم,تا جایی که حواسم همیشه به نقشه هست که اگه کسی نیاز به وسیله داشت سوارش کنم ولی اینا یه مشت گاون که از طویله در رفتن...
آره بابا یه سری ها کلا سادیسم دارن .. چند بار هم این اتفاق واسه من افتاد منم نامردی نکردم تو مپ بعدی اول بازی سری تانک رو سوار شدم اون یارو هم هلی کوپتر رو ورداشت اوسکل احمق به جای اینکه بره پرچم دورتر رو بده بالا رفت سراغ نزدیک ترین پرچم نقشه جایی که منم با تانک اونجا بودم ... بنده هم نامردی نکردم و لوله تانک رو گرفتم سمتش با یه شلیک هلیکوپترش کج شد و رفت تو باقالیها منفجر شد :d

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali

اینقدر سر این بازی حرص نخور...مهم نیست...انلاین همینه دیگه ..باید با همه جور ادم ساخت....:d;)
اگه میبینی نمیذارند بازی کنی یا تیمت رو عوض کن یا سرور....چیزی که زیاده سروره;)

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes

من اینقدر به همچین ادمایی فحش دادم که اکانت کنسولم یک روز بن شد اما واقعا ارزشش رو نداره
کلا سرورهای اروپا مخصوصا المان و اتریش و هلند همین بساته
دقیقا یک مشت... ریختن از این حرکات

p $ ychomantis

کاربر سایت
Aug 6, 2014
183
نام
مبین
2 تا حالت داره این گفته ی شما یا bf3 بازی نکردی یا آمار ر نمیدونی خب اگه حالت دوم باشه : متای بازی bf4 از bf3 کمتر هست حدود 9 یا 10 تا
کسی هم که این بازی ر اولاش خریده بود چیزی به جز باگ نمیدید خیلی از دوستام به خاطر باگ های بازی فروختنش از جمله باگ تو زمین رفتن و پشت دیوار مردن(نت کد) که ربطی به اینترنت نداشت
که الآن خیلی از باگ ها درست شده
دوما فروش بازی خیلی کمتر از نسخه ی قبلیش بود Battlefield 4 - Wikipedia, the free encyclopedia

پس شاهکار bf3 ر با این بازی که هنوز کلی مشکل داره مقایسه نکن
نظر شخصیت ر هم به همه نسبت نده چون همین چند وقت پیش بود که لولکپ(یکی از فن های قدیمی سری bf )در مورد 5 دلیل بهتر بودن bf3 گفته بود و ملت هم زیرش همه موافق بود به جز یکی دو نفر ( خواستی لینکش ر بهت میدم)
پس الکی جو نده

تا حدی گفته ی شما را می پذریم.
اول بهتر است کمی با لحن بهتر کامنت بدهید( پدر کشتگی که با هم نداریم! )
دوم اینکه بتلفیلد چهارم از هر لحاظ پیشرفته تر و بهتر از بتل سوم می باشد.
بحث لذت بردن یا نبردن یک امر سلیقه ایست. بتل سوم در بحث مولتیلیر واقعا اثری شایسته و فوق العاده بود و حال بتل چهارم نتنها بهتر و کامل تر است بلکه نوآوری های بسیار خوبی نیز دارد.
اول به بحث متا می پردازم.
متا رو ول کنید بهتر است...چون پشیزی اهمیت ندارد.
کلا در مورد متا صحبت نکنید راحت تر به بحث می پردازیم( متاسفانه میانگین نمرات ارزش چندتنی ندارد و کاملا بی معنیست اگر بخواهید دو عنوان نسبتا یک سان را از لحاظ متا مقایسه کنید. متا رو تنها برای فهمیدن کلی و در سه طبقه ای یک عنوان می توان انتخاب کرد.( برای فهمیدن سطح یه اثر ) )
در بحث فروش قضیه کمی متفاوت است.
فروش که ربطی به کیفیت ندارد.ضمنا اگر بخواهید بر مبنای فروش قضاوت کنید پس سری آثار CoD برترین سری تاریخ جهان به شمار می رود!اگر دقت کرده باشید فرانچایز بتلفیلد نسبت به هم سبکان کمی در تفاوت قرار دارد.یعنی اینکه کسی انتظار معرفی شماره ی اصلی از این سری را به صورت پیا پی ندارد.
بتل فیلد سوم به نوعی انقلابی در این سری( در بخص مولتی پلیر ) بوده و با پیش فروشی فوق العاده و همچنین فروشی بسیار عالی تا دو سال خیلی ها رو سرگرم کرده بود.خب...با معرفی نسخه چهارم این سری ( و اینکه فک نکنم کسی انتظار معرفی آن را به این زودی ها داشت( قسمت چهارم منظورم است )) طبیعتا فروش تا حدی کاهش می یابد و بخشی از طرفداران مولتی بتل سوم را که با آن زندگی کرده بودند ول نمی کنند( البته استثنا نیز موجود است...اما از بعضی از دوستان خارجی که در سایت های ویدیو گیمر و پیج آی جی ان ( و بتلفیلد ) در فیس بوک سوال کرده ام بخشی از آن ها مولتی بتل سوم را رها نکرده اند )
البته نسخه ی چهارم این عنوان فروش خوبی داشه است.اما از لحاظ انقلابی ( هرچند که لولوشن هم به نوعی یک جهش فیزیکی به شمار می رود ) در سطح پایین تری قرار میگیرد ولی به طور کلی بهتر از مولتی بتل سوم می باشد.
مولتی پلیر این عنوان( بتل چهارم ) از خیلی جهات به مانند گیمپلی، بهبودی مد ها، بخش های جدید، و بخصوص فیزیک کاملا پیشرفته تر و بهتر است.
قبول دارم که بازی خوب پولیش نشده بود و پر از باگ بوده است( نسخه ی ps3 این عنوان را در زمان عرضه تجربه کرده ام ).
اما با عرضه ی آپدیت ها وضعیت واقعا بهتر و لذت بخش تر شده است.
یک نکته ای که وجود دارد این است که اینجا برخلاف دیگر سایت ها اکثرا چندان لذتی از مولتی بتل چهارم نبرده اند که امری عجیب می باشد!
در خصوص در زمین گیر کردن و لگ کاملا بستگی به اینترنت دارد و خود بنده چند باری این قضیه را امتحان کرده ام.
در کل بگم که اگدر شما یا دوستانتان از بتل چهارم لذت نبرده اید به خودتان مربوط است و سلیقه ی شما را نشان می دهد چرا که به شکل جهانی ا90 درصد برعکس شما هستند!

- - -ویرایش - - -

والا من همچین باگی رو تا حالا ندیدم شاید سرعت اینترنتت کمه بخاطر این باشه
قشنگ زدید به هدف....قشنگ زدید به هدف و برای بار سوم قشنگ زدید به هدف!!
در بتل سوم یک سری راهو روش ها وجود داشت( بخصوص در اوپریشن مترو ) که خیلی راحت میشد بازی کرد، کیل گرفت و حتی دو سه رنک در یک مچ به دست آکرد!( در حالی که شاید دو بار بمیرید! ) اما در بتل چهارم خیلی از این مساعل رفع شدند و کلا بازی تغییراتی را شاهد شده و دیگر نمیتوان به اون صورت نوب بازی درآورد! کلیت گیمپلی کمی دست خوش تغییر شده و کاملا مشخص است...
به نکته ی خیلی ظریفی اشاره کردید..

- - -ویرایش - - -

یسری ها چون توی بتل 3 خوب نوب بازی در میاوردن ولی توی بتل 4 دیگه نمیتونن از اون مسخره بازی ها در بیارن ناراحت هستن.

اشتباهی پیش آمد...منظور کامنت بالایی بنده با شما بود.

- - -ویرایش - - -

این جانوران در همه ی بازی های مولتی پلیر وجود دارن و امری طبیعیست.
یا باید با ان ها بسازید یا مولتی را کنار بگذارید...( یا اینکه با دوستانتان فقط بازی کنید )

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
Starting at 08:00 (UTC) and rolling out during the day, BF4 multiplayer will be unavailable for a few hours due to maintenance.

خدا کنه یکم از باگ ها برطرف بشه....خیلی دوست دارم پرمیوم بتل رو بگیرم ولی موندم الان ارزش داره یا نه...به نظر شما ارزش داره الان یا نه ؟

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر

حالا همه اینا رو گفتی ولی اون بابایی که میاد توی مترو جلو در راهرو وایمیسته و تکون نمیخوره رو باید چی کار کرد !؟
یا اونایی که هم تیمی هستن ولی ساختمون رو رو سرت خراب میکنن !

علی راست میگه زیاد نباید ناراحت بشی،من موقعی که یارو با شاتگان میزنه فقط این شکلی)x میشم ;):d

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
879
حالا همه اینا رو گفتی ولی اون بابایی که میاد توی مترو جلو در راهرو وایمیسته و تکون نمیخوره رو باید چی کار کرد !؟
یا اونایی که هم تیمی هستن ولی ساختمون رو رو سرت خراب میکنن !

علی راست میگه زیاد نباید ناراحت بشی،من موقعی که یارو با شاتگان میزنه فقط این شکلی)x میشم ;):d

امیر من مترو رو بازی نکردم چون دی ال سیش رو نگرفتم ولی میتونم حدس بزنم چه بساطی میشه!

تو پست قبلیم گفتم از شات گان متنفرم و شات گان مال نوب جماعته...

اینقدر سر این بازی حرص نخور...مهم نیست...انلاین همینه دیگه ..باید با همه جور ادم ساخت....
:d;)
اگه میبینی نمیذارند بازی کنی یا تیمت رو عوض کن یا سرور....چیزی که زیاده سروره

نه علی بحث حرص خوردن نیس که,بلاخره ادم برای بازی وقت میذاره و تو بعضی از مچ ها جمع کردن اسکور بالا خیلی سخت میشه!

بعضا به هلی انقدر احتیاج داری ولی میوفته دست یه مشت الاف که هلی رو بلند میکنه بعد چند متر اون طرف تر میزنه زمین ...

دوست ندارم سرد بازی کنم,اگه روزی یه ساعت بازی کنم دوست دارم اون یک ساعت رو کاملا رو بازی فوکوس کنم ..

علی از اون پینگت دیگه عکس نذار برخورد میشه دفعه بعدی :d

soroush_rad

کاربر سایت
Dec 22, 2013
43
سلام.....
دوستان کسی هست که بتل فیلد ۴ رو با ۵ خط کامل تو بخش سرور های انلاین داشته باشه؟؟؟
اگه اره دارین چطوری؟؟؟سرویس اینترنت شما چی هست؟؟؟؟چه تنظیمی انجام دادین؟؟؟

ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر