Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

saman_arsenal

کاربر سایت
Aug 11, 2014
402
حتما بگیرید.
در شاهکار بودن مولتی بتل هیچ شکی وجود ندارد.
اکثر کسانی که اینجا ایراداتی از مولتی این اثر میگیرند به احتمال بسیار قوی اینترنت چندان قوی ای ندارند.
بنده صبح ها تا یک بعد از ظهر به راحتی بازی میکنم و اصلا چنین ایراداتی را مشاهده ننموده ام.
البته این بیشتر بخاطر بی تجربه بودن در پلی کردن مولتی اکثر بازی هاست.
با وجود چنین سرور های قدرتمندی کاملا خرید این اثر به صرفه است.
با تشکر

- - -ویرایش - - -

حتما بگیرید.
در شاهکار بودن مولتی بتل هیچ شکی وجود ندارد.
اکثر کسانی که اینجا ایراداتی از مولتی این اثر میگیرند به احتمال بسیار قوی اینترنت چندان قوی ای ندارند.
بنده صبح ها تا یک بعد از ظهر به راحتی بازی میکنم و اصلا چنین ایراداتی را مشاهده ننموده ام.
البته این بیشتر بخاطر بی تجربه بودن در پلی کردن مولتی اکثر بازی هاست.
با وجود چنین سرور های قدرتمندی کاملا خرید این اثر به صرفه است.
با تشکر
سلام ولی قبول کنید بازی باگ هایی داره

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
890
لعنت به دایس یا سونی یا هر عوضی که باعث ارور وسط بازی هست! لعنت...

تو اون cql دو مرحله ای که هم بیشترین امتیاز رو داری هم بیشترین کیل رو, ارور داد و کلا پرت شد بیرون! نه مشکل از نت هست و نه سرور مشکل نمیدونم سر چی هست در مورد این ارور اپلیکیشن که میده...

vahid61

عضو جدید
Aug 26, 2010
64
اقا من يخورده نوبم مسخرم نكنين
تو مولتي چجوري ميشه بقيه تفنگ ها و تجهيزاتو باز كرد؟ فقط نگين كه بايد دي ال سي بخرم

Sent from my iPhone using Tapatalk

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,035
اقا من يخورده نوبم مسخرم نكنين
تو مولتي چجوري ميشه بقيه تفنگ ها و تجهيزاتو باز كرد؟ فقط نگين كه بايد دي ال سي بخرم

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخه به نوب بودن ربطی نداره که ، تو تمام بازی های مولتی با امتیاز گرفتن وسایل جدید باز میشه،بعید میدونم بازی ای اینجوری نباشه. با هر کلاس و اسلحه ای که بری تجهیزات و اسلحه های جدید باز میشه . آخر بازی یا تو بتل لاگ میتونی ببینی که چقدر امتیاز بگیری ، چی باز میشه.
حالا تو BF4 اگه dlc داشته باشی ، برای باز کردن اسلحه های مربوط به dlc باید کار خاصی انجام بدی.

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
لعنت به دایس یا سونی یا هر عوضی که باعث ارور وسط بازی هست! لعنت...

تو اون cql دو مرحله ای که هم بیشترین امتیاز رو داری هم بیشترین کیل رو, ارور داد و کلا پرت شد بیرون! نه مشکل از نت هست و نه سرور مشکل نمیدونم سر چی هست در مورد این ارور اپلیکیشن که میده...
مشكلي پيش نمياد رفيق،امتيازات ثبت ميشه اگر بيوفتي بيرون.
ولي اگر كيكت كنن نه،همه امتيازات ميپره

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
890
مشكلي پيش نمياد رفيق،امتيازات ثبت ميشه اگر بيوفتي بيرون.
ولي اگر كيكت كنن نه،همه امتيازات ميپره

درسته ولی خودت که بهتر میدونی cql های دو مرحله ای اسکور خوشکلی میدن اگه تا اخر پیش بری...

ولی در کل همین که میپره بیرون خودش خیلی ستمه...

ssma

کاربر سایت
Sep 18, 2010
167
دوستان من پینگم از 8.8.8.8 حدود 150 هستش و تایم اوتم ندارم. به نظرتون میتونم بدون لگ و فریز آنلاین بتل رو بازی کنم؟
آنلاینش چندتا مود داره؟

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
دوستان من پینگم از 8.8.8.8 حدود 150 هستش و تایم اوتم ندارم. به نظرتون میتونم بدون لگ و فریز آنلاین بتل رو بازی کنم؟
آنلاینش چندتا مود داره؟

میتونید نسبتا راحت بازی بکنید.

مود های آنلایش اصلیاش 8-7 تا هست ولی اگه DLC هم بخرید هر کدوم 3-2 تا مود دیگه اضافه میکنن.
Battlefield 4 multiplayer game modes

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
:))
شاید اینگونه باشد!!خب اینکه بنده با مولتی پلیر غریبه ام یا خیر بیشتر بگبه خودم مربوط میشود!!
نمی دانم شما لذتی برده اید یا خیر...قرار هم نیست هر فردی از همه شکل اثری لذت ببرد!
اگر بدین گونه بود در زندگی تفاوتی موجود نبود..بنده بسیار بسیار از مولتی بتل لذت میبرم و آن را بهترین مولتی یک FPS می دانم.
فکت هست...خیلی هم هست! ولی عایا بدین معناست که هیچ مخالفی نباید داشته باشد؟؟ خیر...آخرین شاهکار هم مخالفانی دارد!
چیزی که مشخص است این است که اگر نت خوبی دارید...پینگتان مناسب است...عاشق یک جنگ تمام عیار هستید...مولتی بتل فیلد چهارم کاملا برایتان مناسب است و صد در صد از آن لذت خواهید برد.
mohamada@
کامنت های شما را خوانده ام...بیشتر از مولتی بتل سوم لذت برده اید.خب این بحث سلیقه است.
اما برای اکثر کسنای که در سایت های مختلف می شناسم مولتی بتل چهارم بسیار بهتر از بتل سوم است.
بنده یک فن بتلفیلد می باشم.از سال 2002 که این اثر پای به عرصه ی وجود نهاد آن را در اماکنی که در دسترس داشتم بازی میکردم.
بتل بد کومپانی دوم و بتل سوم واقعا شاهکار هایی در زمینه ی مولتی بوده اند.
حال بتل چهارم از هردوی آن ها کاملتر، سرگرم کننده تر و بهتر است.( البته در زمینه ی تخریب پذیری و فیزیک بد کومپانی لذت بخش تر است. )
اینکه شما از مولتی بتل چهارم به اندازه ی نسخه ی قبلی اش لذت نمیبرید به خودتان مربوط است و این هرگز واقعیت نمی باشد.
من از هر لحاظ بتل چهارم را بهینه تر و بهتر می دانم و همین گونه نیز است.
با تشکر از دو دوست عزیز.
2 تا حالت داره این گفته ی شما یا bf3 بازی نکردی یا آمار ر نمیدونی خب اگه حالت دوم باشه : متای بازی bf4 از bf3 کمتر هست حدود 9 یا 10 تا
کسی هم که این بازی ر اولاش خریده بود چیزی به جز باگ نمیدید خیلی از دوستام به خاطر باگ های بازی فروختنش از جمله باگ تو زمین رفتن و پشت دیوار مردن(نت کد) که ربطی به اینترنت نداشت
که الآن خیلی از باگ ها درست شده
دوما فروش بازی خیلی کمتر از نسخه ی قبلیش بود Battlefield 4 - Wikipedia, the free encyclopedia
The game's sales were down 69% compared to 2011's Battlefield 3
پس شاهکار bf3 ر با این بازی که هنوز کلی مشکل داره مقایسه نکن
نظر شخصیت ر هم به همه نسبت نده چون همین چند وقت پیش بود که لولکپ(یکی از فن های قدیمی سری bf )در مورد 5 دلیل بهتر بودن bf3 گفته بود و ملت هم زیرش همه موافق بود به جز یکی دو نفر ( خواستی لینکش ر بهت میدم)
پس الکی جو نده

آخرین ویرایش:

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
ماه بعد قرار آپدیت بده ! بخشی از آپدیت CTE هست و خیلی وعده دادن برای آپدیت بعدی :-? ای کاش Battlefield 3 رو واسه نسل جدید می ساختن ، چی میشد ... 8->

H@med_myth

کاربر سایت
Nov 22, 2013
50
یعنی اگه BF3 رو پورت میکردن 100 تا مثه BF4 رو میارزید ، کلآ ضد حاله ، بابا من 6،5 ساعت متوالی BF3 میزدم عینه خیالم نبود این لامصب 1 ساعت بیشتر حال نمیده :( کلا رو اعصابه

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
سلام دوستان امروز یکی از دی ال سی هام با وجود اینکه هنوز رو هاردم نصبه ولی وقتی داخل بازی میرم اجازه بازی تو مپ هاش رو نمیده و حتی اسلحه ها هم بسته شده مشکل از کجاست ؟؟؟؟

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
سلام دوستان امروز یکی از دی ال سی هام با وجود اینکه هنوز رو هاردم نصبه ولی وقتی داخل بازی میرم اجازه بازی تو مپ هاش رو نمیده و حتی اسلحه ها هم بسته شده مشکل از کجاست ؟؟؟؟
برا من هم همین مشکل پیش اومد برو ستینگ بعد psn بعدش لایسنست ر ریست کن البته قبل از همه ی این مراحل بازی ر ببند بعد از اینکه لایسنست ر ریست کردی برو تو بازی

rezabbb

کاربر سایت
Jul 1, 2014
221
یعنی اگه BF3 رو پورت میکردن 100 تا مثه BF4 رو میارزید ، کلآ ضد حاله ، بابا من 6،5 ساعت متوالی BF3 میزدم عینه خیالم نبود این لامصب 1 ساعت بیشتر حال نمیده :( کلا رو اعصابه
من bf3 رو بازی نکردم
چه فرقی با این داره؟

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
890
وقتی ساختمون ویران میشه, این چه صیغه ایه که پیاده کردن هنوز ساختمون پایین نیومده میمیری!

تو اون وضعیت میتونه خیلی صحنه ی خوبی بوجود بیاد ولی خرابش کردند با این حالت...

چند بار شده که ساختمون پایین نیومده من مردم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر