Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام
میشه لطفا راهنماییم بکنید
با آخرین آپدیت چند تا اسلحه به بازی اضافه شده برا انلاینش ولی باید یه کارایی کرد تا باز بشن!!!!!!!
اونطور که من متوجه شدم باید مدال خاصی گرفت تا اسلحه مورد نظر باز بشه,میشه یه لطفی بکنید و دقیق و کامل بگید چه کاری باید بکنم تا اسلحه های جدید آنلاک بشن؟؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
894
ممنون
پینگ من با اکثر سرورها اروپا 7 هستش یعنی روی 0 بزارم بهتره؟

پینگ هفت فکر نکنم مشکلی داشته باشی !اگه ویدئو رو دیده باشی بیشتر تو نبرد های تن به تن یا همون رو در رو به فرد کمک کرد.

با آخرین آپدیت چند تا اسلحه به بازی اضافه شده برا انلاینش ولی باید یه کارایی کرد تا باز بشن!!!!!!!

در مورد این قسمت از سوال شما,اگه تو بتل لاگ هم برید و محتوای اپدیت رو مشاهده کنید میبینید که تو قسمت weapons اکثرا مربوط به فیکس باگها یا انیمیشن باگ هست.

در کل EA و DICE جماعت بخوان کار بکنن رو FIX کردن کار میکنن نه رو adds ! اینا با adds های درست حسابی قهر هستن...

البته این هم الان به ذهنم رسید که رو اپدیت هم نمیشه زیاد مانور داد.

آخرین ویرایش:

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,037
سلام
میشه لطفا راهنماییم بکنید
اونطور که من متوجه شدم باید مدال خاصی گرفت تا اسلحه مورد نظر باز بشه,میشه یه لطفی بکنید و دقیق و کامل بگید چه کاری باید بکنم تا اسلحه های جدید آنلاک بشن؟؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
خب اين كه خيلي ساده است , يه كم انگليسي بلد باشي ديگه لازم نيست سوال بپرسي . 4 روز ديگه كه dragon's teeth اومد دان كن . بنظر من بهترين سلاح اين دي ال سي Bulldog , MPX , Deagle 44 هستش.همينا رو مينويسم.
bulldog: درحالي كه پياده هستي ده تا ساپورت , انجينير , ريكان رو كه پياده هستن رو بكش.
MPX: دو تا ريبان PDW , ده تا Squad Order Followed بگير , 10 تا نقطه رو Link كن (مربوط ميشه به مود ChinaLink)
Deagle 44: بيست تا هدشات با Unica 6 بگير.

dooni

کاربر سایت
Jun 30, 2012
565
سلام دوستان
پینگم با لندن 110 هست حدودا
کجا بفهمم دیلی دارم تو بازی یا نه؟؟ :D
بعضی وقتا حس میکنم 1 ثانیه بعد اینکه میزنم دشمن میمیره...

saman76

کاربر سایت
Jan 20, 2014
257
نام
سامان
خب اين كه خيلي ساده است , يه كم انگليسي بلد باشي ديگه لازم نيست سوال بپرسي . 4 روز ديگه كه dragon's teeth اومد دان كن . بنظر من بهترين سلاح اين دي ال سي Bulldog , MPX , Deagle 44 هستش.همينا رو مينويسم.
bulldog: درحالي كه پياده هستي ده تا ساپورت , انجينير , ريكان رو كه پياده هستن رو بكش.
MPX: دو تا ريبان PDW , ده تا Squad Order Followed بگير , 10 تا نقطه رو Link كن (مربوط ميشه به مود ChinaLink)
Deagle 44: بيست تا هدشات با Unica 6 بگير.

سلام این dlc رایگان هست؟

Sent from my LG-P715 using Tapatalk

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
سلام این dlc رایگان هست؟

Sent from my LG-P715 using Tapatalk

تا اونجا که من میدونم EA کلا اهل DLC رایگان نیست :d

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان
پینگم با لندن 110 هست حدودا
کجا بفهمم دیلی دارم تو بازی یا نه؟؟ :D
بعضی وقتا حس میکنم 1 ثانیه بعد اینکه میزنم دشمن میمیره...

اگه پینگتون 110 باشه که خیلی خوبه دیلی زیادی ندارین. فقط شاید یکم لگ داشته باشید که اونم جزئی هست و میشه راحت بازی کرد .بدترین حالت اینه که پینگ Time out بده. کلا اعصاب آدم خراب میشه. مثلا شما میرید پشت کاور ولی میمیرید :|

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
894
اقا تازگی ها وقتی من کشته میشم جنازه سربازم رو زمین تا چند متر اون ور تر کشیده میشه,امروز هم دوبار از سرور پریدم بیرون در حالیکه نه تایم اوت دارم و هم پینگم 117ــه و هم کنکشن بارم 4 تا خط پره! چرا اینطور میشه؟ (البته میدونم علامت خوبی نیست)

در ضمن جا داره از علی جان (DoppelGang3rX1) بابت کمک کردنش به من برای بهبودی پینگم تشکر کنم.

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
اقا تازگی ها وقتی من کشته میشم جنازه سربازم رو زمین تا چند متر اون ور تر کشیده میشه,امروز هم دوبار از سرور پریدم بیرون در حالیکه نه تایم اوت دارم و هم پینگم 117ــه و هم کنکشن بارم 4 تا خط پره! چرا اینطور میشه؟ (البته میدونم علامت خوبی نیست)

در ضمن جا داره از علی جان (DoppelGang3rX1) بابت کمک کردنش به من برای بهبودی پینگم تشکر کنم.
با این آپدیت آخری اینطوری شده

- - -ویرایش - - -

چطوری میشه پینگو برد بالا؟؟؟

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
894
با این آپدیت آخری اینطوری شده

- - -ویرایش - - -

چطوری میشه پینگو برد بالا؟؟؟

نه از اپدیت فکر نکنم باشه از نتِ!

پینگ رو بالا ببرید که بدتر میشه پینگ رو با سرویس کاهش پینگ بیار پایین...

دوستان بعد از نصب آپديت جديده بك گراند منو چه جوري ميشه ؟يه عكس ميديد ؟

DSC00015.md.jpg
[/URL][/IMG]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر