Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

ReZa_99

عضو جدید
May 31, 2011
145
نام
رضا
دوستان با اینترنت ۲ مگ شاتل + دانلود ۴۰۰ کیلو بایت ثابت میشه راحت بازی کرد ( مولتی رو میگما )

سرعتت باید از 100 به بالا باشه و برای راحت بازی کردن پینگ مهمه ( time out نداشته باشه. ) با 8.8.8.8 و 4.2.2.4 پینگ بگیر ببین چطوره.
Ctrl +r بگیر بعد
ping -t 4.2.2.4
یا
ping -t 8.8.8.8
رو بنویس.

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
سرعتت باید از 100 به بالا باشه و برای راحت بازی کردن پینگ مهمه ( time out نداشته باشه. ) با 8.8.8.8 و 4.2.2.4 پینگ بگیر ببین چطوره.
Ctrl +r بگیر بعد
ping -t 4.2.2.4
یا
ping -t 8.8.8.8
رو بنویس.

این بیرون پریدن از سرور ها واسه همین time out اینترنته؟

symphony

کاربر سایت
Jun 6, 2014
240
نام
Ash
سلام دوستان. یه سوال دارم که شاید جاشم اینجا نباشه. توی بازی های عرضه شده واسه ps4 کدوم بازی گرافیکش از نسل هشت است و با ps3 فرق میکنه؟

ReZa_99

عضو جدید
May 31, 2011
145
نام
رضا
این بیرون پریدن از سرور ها واسه همین time out اینترنته؟
بیرون پریدن از سرور ها مشکل پورت UDP و اینترنت ایرانه البته اگه خیلی تایم اوت داشته باشی ممکنه بپره بیرون.
وقتی تایم اوت داشته باشی گیر گیر میزنه و حرکت میکنی هی میره تو زمین در میاد.
forum.bazicenter.com/thread87721/page221

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
براي بازي اپديت جديد اومده ١،٧ گيگ
من يه مشكلي پيدا كردم فايل داره دانلود ميشه ولي خيلي كند هستش
سرعتم ٦ مگ هست ولي اين داره با ٢٠ ك دانلود ميكنه انگاري
بجاي اينكه تايم دانلود كم بشه زيادتر ميشه
الان به ١٢ ساعت رسيده ، فايلي كه ديگه تو بدترين حالت بايد توي يك ساعت دانلود كنم
كسي راه حلي داره ؟

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
DNS ـت رو تغییر بده:

8.8.8.8
8.8.4.4

ممکنه دانلودت از اول شروع بشه...:d ولی من چند بار وسط دانلود DNS عوض کردم مشکلی هم نداشتم.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,404
نام
Majid
سلام دوستان. یه سوال دارم که شاید جاشم اینجا نباشه. توی بازی های عرضه شده واسه ps4 کدوم بازی گرافیکش از نسل هشت است و با ps3 فرق میکنه؟
همش!
هیچ کدوم از بازی های PS4 گرافیکشون مثل PS3 نیست وگرنه ملت بیکار نبودن بازی های مولتی پلتفورمو بیان رو کنسول جدید بگیرن بازی کنن :D
همشون رو PS4 گرافیک خیلی بیشتری نسبت به PS3 دارن! از جمله همین BF4 و ACIV و Watch Dogs ـو ...

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
1700 مگ آپدیت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چه خبره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شورشو در اوردن با این آپدیتای پر حجم!!!!!!یه بازی ناقص می دن بیرون و بعدش با این آپدیتا که حجمشون از حجم خود بازیم بیشتر اعصاب آدمو می ریزن به هم,لعنت به EA با این آپدیتاش
کسی می دونه با این اپدیت چه چیزی به بازی اضافه میشه؟؟؟؟؟
ممنون

A.A

کاربر سایت
Dec 8, 2006
670
براي بازي اپديت جديد اومده ١،٧ گيگ
من يه مشكلي پيدا كردم فايل داره دانلود ميشه ولي خيلي كند هستش
سرعتم ٦ مگ هست ولي اين داره با ٢٠ ك دانلود ميكنه انگاري
بجاي اينكه تايم دانلود كم بشه زيادتر ميشه
الان به ١٢ ساعت رسيده ، فايلي كه ديگه تو بدترين حالت بايد توي يك ساعت دانلود كنم
كسي راه حلي داره ؟
راه حل !
http://forum.bazicenter.com/thread89356/

symphony

کاربر سایت
Jun 6, 2014
240
نام
Ash
همش!
هیچ کدوم از بازی های PS4 گرافیکشون مثل PS3 نیست وگرنه ملت بیکار نبودن بازی های مولتی پلتفورمو بیان رو کنسول جدید بگیرن بازی کنن :D
همشون رو PS4 گرافیک خیلی بیشتری نسبت به PS3 دارن! از جمله همین BF4 و ACIV و Watch Dogs ـو ...
بله دوست من شما درست میگید، قاعدتا نباید گرافیک بازی ps4 با ps3 برابر باشه اما بازی هایی مثل nfs rivals یا خود فیفا اصلا انتظارات رو نسبت به بازی نسل هشتم براورده نکردن حالا من روی کنسولهای قبلی بازی نکردم که ببینم واقعا گرافیکشون فرق داره یا نه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بله دوست من شما درست میگید، قاعدتا نباید گرافیک بازی ps4 با ps3 برابر باشه اما بازی هایی مثل nfs rivals یا خود فیفا اصلا انتظارات رو نسبت به بازی نسل هشتم براورده نکردن حالا من روی کنسولهای قبلی بازی نکردم که ببینم واقعا گرافیکشون فرق داره یا نه
launch title هیچ وقت قرار نیست انتظاره کسی رو براورده کنن D: فقط چشمه ای به سمته اینده هستن
کلا از قدیمم گفتم . الانم میگم. تا بازیهایی بیان که درخوره کنسولهای تازه از راه اومده باشه کلا 12 الا 16 ماه وقت میبره.

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
894
من اپدیت رو انجام دادم! اولین چیزی که متوجهش شدم قبلا وقتی میرفتی داخل بازی بعضآ اتفاق میوفتاد که اسحلت بعد 3 ثانیه تاخیر به دست گرفته میشد ولی الان امتحان کردم مشکلی نبود!

بکگراند منو بازی هم عوض شده و خبری از اون ناو جنگی نیست! حالا چون کار داشتم زیاد بازی نکردم که ببینم چی به چیه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر