Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
چرا اینقدر خودتونو اذیت میکنید ییهو بازیو بفروشین بره دیگه! هر صفحه نگاه میکنی همه دارن فقط فحش میدن به دایس
100% همه حق دارن فحش بدن
نمیدونم نسخه های قبلی رو بازی کردی یا نه ولی اگه بتل فن باشی مثل ما فحش میدی:d

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
100% همه حق دارن فحش بدن
نمیدونم نسخه های قبلی رو بازی کردی یا نه ولی اگه بتل فن باشی مثل ما فحش میدی:d
بتل فن ترین فنی هستم که میتونی تو بی سی پیدا کنی:D اما از این نسخه خوشم نیومد الان 2 ماهه نه آپدیتش میکنیم نه بازی میکنم! دیگه حرص خوردن نداره که:D

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
خوب من هم اين شاهكار DICE رو بازي كردم )x:-&

بعد از دانلود 1300 مگ اپديت رفتم راست توي مولتي بازي ! زارت رفت توي FLOOD و خودم رو با اسلحه مورد علاقه ام اماده كردم رفتم تو فلگ وسط نقشه پشت سر دشمن در اومدم و L1 رو گرفتم تا AIM كنه و سريع R1 رو گرفتم تا دشمن بدسرشت رو بفرستم به صفحه RE-DEPLOY !!!
در كمال ناباوري ديدم شخصيت اسكول من !!! ( بهتره بگم DICE .... و .... و .... ) داره نارنجك ول ميده و ميره توي كاماند ها و مي گه I SPOTTED THE ENEMY :|
در همون لحظه بود كه فهميدم DICE ورداشته كنترلر رو مثل 360 كرده و شليك با L2 R2 شده !
در همون لحظات بود كه كلا" تمامي كلمات زيبا رو ياداور DICE شدم و بر روح پر فتوحش سلام ها و درود ها فرستادم و براشون ارزو هاي خوب كردم !!!

سر كنترل PS3 كم بدبختي كشيديم اومده بود اينجا ذارت همه چي رو تغيير داده بود !
اخه يكي به اين هايي كه خودشون رو نابغه ميدونن نيست بگه يكي كه چندين سال با PS3 بازي كرده و استاندارد PS3 شليك يا R1 و AIM يا L1 بوده رو بهش عادت كرده چرا بايد يهو بياد عوضش كنه ! اينها عقل دارن يا به فكر مشتري نيستن ! پاسخ هر دو گزينه است و فقط به فكر پول هستن !

بدتر از اون كنترل ماشين ها و وسايل ه كه اون هم باز 100% تغيير دادن و من باز هم در اينجا بهشون سلام ها و درود هام رو ياداور شدم !
ديروز چندبار ان چنان عصباني شدم كه مي گفتم 100رحمت به عصبانيت ها و حرص خوردن ها سر نسخه PS3 !!!

طي همون چند ساعت بيشتر 50% مردن هام فقط بخاطر اين بود كه دكمه ها رو قاطي مي كردم و حس مي كردم تمامي دشمن هاي رو به روم مي گن اين يارو عجب اسكوليه تو صورت من هي داره نارنجك ول ميده و بعدش هم اگر رنك من رو ميديدن مي گفتن اين بوستره :|

الانه باز بهتر شده چون عادت كردم ! اون اوايل بعضي ريپورت هاي بچه هارو كه ميديدم و K/D هاش زير 1 ه تاسف ميخوردم و تعجب مي كردم اما الانه همون بلا سرخودم اومد !
حالا بعد 10-15 ساعت بازي كردن دوباره تونستم بازي ايم رو بهتر كنم و K/D هر مسابقه رو بيارم بالاي 1 ولي از اونجايي كه دوست دارم هميشه در صحنه باشم :d و خودم رو بذارم جلو لوله توپ تانك :| ميدونم از 1.5 بهتر نميشم :|

لگ رو براي بار اول قشنگ ديدم :| ( البته قبلا" تويKZ2 هم ديده بودم ولي نه به اين حد :| ) لگ يه چاقوي دولبه است ! از يه سرف باعث كشته شدن ادم ميشه :| از يه طرف هم ميتوني در بعد زمان مكان سفر كني بري جلوتر رو ببيني دشمن هست يا نه و بعد وقتي برگشتي از لگ و سرجات اومدي ميري ميبيني دشمن همونجاست و دخلش رو مياري :d

باگ كه فراوون بود :|
يارو با تير تفنگ منو زد بعد كيل كم رو داشت روي هلي كوپتر نشون ميداد :| كيل كم ها هم كه يه سري شون اصلا" نشون نميداد :|

به هر حال بتلفيلده ديگه :| با تموم حرص خوردن هاش ميشه ازش لذت برد:|:d

بازي خوبيه فقط بايد سعي كنيد حرص نخوريد و CALM DOWN شعار هميشگي تون باشه با اين وضع نت ايران و اپديت ها دايس :bighug:;;):d

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
به نظر من استاندارد بازی FPS همین شلیک با R2 و L2 هست!
دسته PS4 هم دیگه مثل PS3 نیست تو PS3 فرم دسته طوری بود که R1 و L1 جلوی انگشت اشاره بود اما این R2 و L2 هه که به نظرم خیلی هم عالیه
کنترول وسایل نقلیه رو هم میتونی مثل BF3 کنی و مشکلی نداره
دیشب یه چیز عجیب دیدم!
توی مپ DAWNBREAKER مد OBLIRTRAION یه همچین چیزی بود
بعد داخل بازی خنده بازاری بود هر دو تیم مقابل هم بودیم بعد مثل چی داشتیم بهم شلیک میکردیم انگار نه انگار تیرا اثر نمیکرد!!!!!!!!!
انگار یه دیوار جلوی هر نفر بود و نمیزاشت تیر بخوره!! بعد تو این حین ار پی جی زدم 3 نفر مرد:|
فک کنم دیوار دفاعیشون شکست...
یه چیز دیگه هم این بود که خیلی اتفاق میوفته
مثلا یه اسنایپر منو میکشه بعد تو کیل کم یه تانک توی 1000 کیلومتر اونورتر رو نشون میده!!! یه لحظه فک کردم یارو چیتی چیزی زده که بعد متوجه شدم
منتظر اپدیت های جدید هستم بی صبرانه میخوام باگ های جدید رو هم کشف کنم...

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
در همون لحظه بود كه فهميدم DICE ورداشته كنترلر رو مثل 360 كرده و شليك با L2 R2 شده !
در همون لحظات بود كه كلا" تمامي كلمات زيبا رو ياداور DICE شدم و بر روح پر فتوحش سلام ها و درود ها فرستادم و براشون ارزو هاي خوب كردم !!!

سر كنترل PS3 كم بدبختي كشيديم اومده بود اينجا ذارت همه چي رو تغيير داده بود !
اخه يكي به اين هايي كه خودشون رو نابغه ميدونن نيست بگه يكي كه چندين سال با PS3 بازي كرده و استاندارد PS3 شليك يا R1 و AIM يا L1 بوده رو بهش عادت كرده چرا بايد يهو بياد عوضش كنه ! اينها عقل دارن يا به فكر مشتري نيستن ! پاسخ هر دو گزينه است و فقط به فكر پول هستن !
دقیقا این نکته مثبتش هست برای من :))=))
یکی از دلایلی که نسله قبل اصلا هیچ بازی FPS روی کنسول نرفتم ( طبیعتا به جز KZ و Resistance ) این بود که اصلا طراحی L2 , R2 دسته Ps3 به نظرم مناسب نبود ... چه برسه که BF با L1 - R1 باشه !
به نظرم کلیده شلیک و نشون گیری باید یه طوری باشه که بشه حتی با استفاده از میزان حساسیتی که داره توی بازی مانور داد . D: یعنی مثلا وقتی داره یه نقطه رو capture میکنی مثلا توی conquestدسته ادم یه طوری باشه که اماده شلیک باشه و وقتی از منطقه رفتی بیرون طبیعتا لازم نیست اون فشار قبلی رو داشته باشی .... اگه با کلیدهای L1 اینا باشه به نظرم اصلا نمیشه میزان استزسی که میخوای وارد کنی رو کنترل کنی . فقط 0 و 1 هست . اما با R2 و L2 حداقل 0.5 هم داری.
به نظرم خیلی بهتر شده و این خصوصیت دسته هم هست D:
البته دسته ONE هم همین خصوصیت داره اما DS4 خیلی بیشتر به دلم نشسته D: لول

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
چون مولتی نسخه سوم رو بازی نکرم دوست ندارم به کل سری توهین کنم . ولی این بتل 4 که من به خاطر تعریف یه سری دوستان خریدم جز باگ و نوب بازی چیز دیگه ای نداره ! از انواع و اقسام فرو رفتن تو در و دیوار بگیر تا انواع کمپر بیکار که حاضره 2 ساعت بخوابه وسط علف ها تا یه نفر رد بشه و بزنتش ! اخرم یارو موفقه ! چون مرگ کمتر = ratio بیشتر !! =))
من نه فن cod هستم نه کیلزون و نه این ، ولی خیلی واسم جالب بود که چرا یه سری از دوستان فکر می کنن این بازی مختص هاردکور ها ساخته شده و بقیه fps ها نوب بازیه ! الان فهمیدم علتش اینه که تو این تانک سوار می شی و می تونی ته مپ بی سر و ته بازی راحت کمپ کنی !! یه ویژگی دیگه هم داره که کمپین بازی رو نمی شه تموم کرد . چون سیو ها خود جوش می پره ! لول !

p.s : اینو می فروشم و با موس و کیبوردم می رم سراغ تایتان فال :D نخواستیم بقیه fps ها رو !

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اخه من براي كنترلر عادت داشتم كه دوتا انگشت وسطم رو ميذاشتم زير كنترلر تا بتونم خوب كنترلر رو نگه دارم داخل دست ! هر وقت مي خواستم نارنجكي چيزي بندازم با همون انگشت اشاره ميرفتم روي L2 R2 ! ولي الان زمين تا اسمون فرق كرده :|

خوب كلي پنبه بازي رو زدم كمي هم ازش تعريف كنم !!!:d

گرافيك واثعا" بين دو نسل تفاوت محسوسي داره ! شايد اون اوايل متوجه نميشدم اما رفتم پاراسل و نزديك اون صفحه هاي خورشيدي و ديدم گرافيك واقعا" پيشرفت كرده !
نسخه ديگه 60 فريم شدن بازي ه ! يادمه اون اوايل صادق روي 60 فريم بودن بازي خيلي تاكيد مي كرد ولي من اصلا" نكته مهمي نميدونستم اما وقتي وارد بازي شدم اوايل فكر كردم سرعت كاراكتر ها بالا رفته اما چند دقيقه بعد متوجه شدم تعداد فريم بالا رفته و بازي كاملا" روان و عالي اجرا ميشه و تازه به اهميت 60 فريم بودن بازي ها پي بردم !!!
64 نفره شدن هم خوبه هم بد ! از يه طرف كار تيمي بيشتري نيازه از يه طرف ديگه نميشه تنهايي كارهاي بزرگ كرد !
توي نسخه نسل قبل ميشد يه نفره هم تيم مقابل رو اسير كرد ولي اينجا نميشه :|
ديدم دارن پرچم رو مي گيرن رفتم پيداشون كردم ديدم 3 نفر تا دندون مسلح وايسادن :| ميدونستم خريف 3 تاشون نميشم به همين دليل اولي رو كشتم و گفتم بكشيدم :|
از يه طرف هم باعث شده ادم ابعاد جنگ رو بهتر بفهمه و هيجان بالا بره اما از يه طرف هر تازه به دورون رسيده ايي كه بتل گرفته ميتونه ذارت شمارو ببينه و بكشه و كمپ كردن بسيار اسون شده ! ادم بالاخره نميتونه حريف 4-5 نفر بشه كه همه دارن بهت شليك مي كنن اون هم اگر از دست كم 3 جهت متفاوت باشه !

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
من میخوام به سرور وصل شدم اصلا وصل نمیشه..مشکلش چیه؟؟تازه بتلو خریدم.همش میزنه ارتباط از دست دادی.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
مشخصه مشکل از نته
احتمالا پاکت لاس زیادی داری!
من فیفا رو خیلی راحت انلاین میزنم. حتی یک بار هم اینجا وصل نشد.
این تانک ها رو تو سینگل چه جوری میزنید؟؟لامصب فقط خودتو میبینه تو بازی..گجت ها هم کارشونو نمیسازه.

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
مثلا یه اسنایپر منو میکشه بعد تو کیل کم یه تانک توی 1000 کیلومتر اونورتر رو نشون میده!!! یه لحظه فک کردم یارو چیتی چیزی زده که بعد متوجه شدم
دقیقا همین باگ با آخرین آپدیت واسه نسخه PC هم اضافه شده یعنی یکی میکشتت ولی کیل کم یکی دیگه رو نشون میده:))

خوب كلي پنبه بازي رو زدم كمي هم ازش تعريف كنم !!!:d

گرافيك واثعا" بين دو نسل تفاوت محسوسي داره ! شايد اون اوايل متوجه نميشدم اما رفتم پاراسل و نزديك اون صفحه هاي خورشيدي و ديدم گرافيك واقعا" پيشرفت كرده !
نسخه ديگه 60 فريم شدن بازي ه ! يادمه اون اوايل صادق روي 60 فريم بودن بازي خيلي تاكيد مي كرد ولي من اصلا" نكته مهمي نميدونستم اما وقتي وارد بازي شدم اوايل فكر كردم سرعت كاراكتر ها بالا رفته اما چند دقيقه بعد متوجه شدم تعداد فريم بالا رفته و بازي كاملا" روان و عالي اجرا ميشه و تازه به اهميت 60 فريم بودن بازي ها پي بردم !!!
البته این چیزایی که گفتی واسه BF4 مزایا محسوب نمیشه که بخوایم ازش تعریف کنیم چون گرافیک و 60 فریم بودن مربوط به سخت افزار میشه.همین BF3 رو هم اگه روی سخت افزار قوی بازی میکردی متوجه میشدی که فریم و گرافیک بالا از همون اول جزئی از دنیای BF محسوب میشد ولی کنسولهای نسل قبل قادر به اجرای کامل اون نبودن و نکته آخر اینکه بازی 60 فریم نشده بلکه 60 فریم بوده و شما خبر نداشتی:d

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
من فیفا رو خیلی راحت انلاین میزنم. حتی یک بار هم اینجا وصل نشد.
این تانک ها رو تو سینگل چه جوری میزنید؟؟لامصب فقط خودتو میبینه تو بازی..گجت ها هم کارشونو نمیسازه.

موقعی که تانک هنوز ندیدتت سریع برو چند تا مین رو بکار روی زمین بعد خودت وایستا پشت اون مین ها، بعد به تانک تیراندازی کن که بیاد سمتت و از روی مین ها رد شه!
فکر می‌کنم سه تا مین برای هر تانک لازم باشه.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
یعنی فقط خاکر بر سرشون با این بازی ساختنشون. رسما گند زدن به بتلفیلد گذاشتن اونجا. آقا تورو جون هر کی دوست دارید آپدیت ندید. درست شدن بازی رو نخواستیم، بیشتر گند نزنید بهش.

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
یعنی فقط خاکر بر سرشون با این بازی ساختنشون. رسما گند زدن به بتلفیلد گذاشتن اونجا. آقا تورو جون هر کی دوست دارید آپدیت ندید. درست شدن بازی رو نخواستیم، بیشتر گند نزنید بهش.

واقعاً خاک بر سرشون

وسط مولتی یهو برای خودش بازی بسته میشه و تازه یه پیام خطا هم میخواد ارسال کنه،قشنگ میخوره تو پر آدم.

دایس Rیده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر