Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
من اهل بازی فروختن نیستم ولی باید برم اینو بفروشم یا برم بلوریش رو بتروکنم بره پی کارش
محمد جان فضولی نباشه ولی وقتی شما روی PC این افتضاح رو بازی کردی و خودت دیدی وضعیت چقدر شیر تو شیره چرا رفتی پول بی زبون رو دادی BF4 واسه PS4 گرفتی که حالا بخوای اینجوری اعصاب خودتو الکی بهم بریزی:|

همینجوریش فشار خون خلبان های BF4 زیاد بود... بدبخت ها با اضافه شدن AA Mine به طور حتمی سکته رو میزنند!:|
حالا باز خوبه شما زیاد اهل جت یا هلی سوار شدن توی BF4 نیستید اصلا یه وضعیه اون بالا خدا واسه کسی پیس نیاره چپ و راست صدای لاک کردن میاد تازه طرف به هیچ صراطی مستقیم نیست و کل بازی رو گذاشته کنار هی فرتو فرت معلوم نیست از کجاش مهمات درمیاره استینگر ول میده جت و هلی بدبخت هم بعد از اینکه یه دونه استینگر میخوره به طرز مسخره ای شروع میکنه بندری زدن و ویبره اومدن تازه اینش بماند که بعضیها Soflam میارن میزارن دم در بیسشون با تانک همش لاک میکنن و ول میدن در مورد AA Mobile هم چیزی نگم بهتره چون خودش یه تنه میتونه کل نیروی هوایی دشمن رو فلج کنه.به نظر من دایس اینجا کلا بیخیال جت و هلی میشد هیچی رو از دست نمیداد چون با این وضعیت عملا کار چندانی با این دو وسیله نمیشه انجام داد:|

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
حتما ببینید: New Weapons and Gadgets! Naval Strike AA Mine, 3GL + 5 new guns

لینک یـوتـوب: watch?v=joaQoaEbUb4&list=UUw7FkXsC00lH2v2yB5LQoYA
لینک مدیافایر: Download 360p - Download 720p

همینجوریش فشار خون خلبان های BF4 زیاد بود... بدبخت ها با اضافه شدن AA Mine به طور حتمی سکته رو میزنند!:|
خیلی جالبه ملت توی Battlelog خودشون رو جر میدند، همش چپ و راست تاپیک میزنند از DICE التماس میکنند که برد و قدرت ضد هوایی رو ضعیف کنه، اونوقت DICE ـه کبیر میاد زرتی AA Mine ول میده (!)

Grenade Launcher ـه 3GL هم دیگه آخرشه!!!
28576069207941008810.gif
خیلی نارجک و نارنجک انداز کم داشتیم٬ نارنجک انداز ۳ تایی هم به جمعمون اضافه شد.
28576069207941008810.gif
28576069207941008810.gif
28576069207941008810.gif
کلا با این گجت های شاهکار دیگه فکر نکنم مپ هایی مثل Metro خراب شده حال بده... Infantry تعطیل شد رفت.

=))

خوشبحال نوب ها !
دیگه چی میخوان ؟

من دلیل این همه گند زدنشون رو نمیفهمم چیه! خوب برای چی مردم رو سرکار میذارید ! این هم وقت بزاریم بعد هیچی به هیچی...

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
محمد جان فضولی نباشه ولی وقتی شما روی PC این افتضاح رو بازی کردی و خودت دیدی وضعیت چقدر شیر تو شیره چرا رفتی پول بی زبون رو دادی BF4 واسه PS4 گرفتی که حالا بخوای اینجوری اعصاب خودتو الکی بهم بریزی
دلیل اصلی این بود که من اوموقع PS4 نداشتم و فقط واسه امتحان بازی رو واسه PC گرفتم
ولی چون من اصلا اهل بازی کردن با PC نیستم مدت زیادی بود که بازی نکردم و فک میکردم شاید تو PS4 راحت تر باهاش ارتباط برقرار میکنم اما نتونستم:|

Behnam_JuV

کاربر سایت
Jul 21, 2013
17
نام
BeHnAm
سلام دوستان

ی سوال دارم میخوام بدونم برای مولتی BF4 تا الان چند گیگ آپدیت اومده؟
این آپدیت هارو میشه از طریق فلش از ی دستگاه به ی دستگاه دیگه انتقال داد؟

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
سلام دوستان

ی سوال دارم میخوام بدونم برای مولتی BF4 تا الان چند گیگ آپدیت اومده؟
این آپدیت هارو میشه از طریق فلش از ی دستگاه به ی دستگاه دیگه انتقال داد؟
1.300 اپدیت اخریه فقط همینو باید دانلود کنی
نه نمیشه هر کس باید خودش دانلود کنه!
امروز یکم لگ داشتم نمیدونم مال سروراس یا مشکل از من بود؟!!!
من 2 تا نت امتحان کردم هر دو همینطور بود!!
کسی این مشکلو داشته امروز!؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
چی کار کنیم سیو سینگل نپره؟؟؟

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2

بهترين كار ااينه كه يا بازي رو يه سره بري :d
يا سيو رو روي سرور هاي سوني از طريق پلاسي كه داري اپلود كني ولي حواست بايد باشه سيو خراب اپلود نكني

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
689
نام
مصطفی
بهترين كار ااينه كه يا بازي رو يه سره بري :d
يا سيو رو روي سرور هاي سوني از طريق پلاسي كه داري اپلود كني ولي حواست بايد باشه سيو خراب اپلود نكني

نحوه ی آپ رو بیشتر توضیح میدید؟؟میخوام تمومش کنم بفرستم بره گند زدن به بازی..

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
از دیروز افتادم تو خط RUSH...
بعد از چند ساعت بازی متوجه شدم که تمام مپای BF4 فقط بدرد RUSH میخوره!!!
انگار فقط واسه RUSH ساختن مپارو!
CQ که فوق الاده افتضاحه و خر تو خر...
ولی RUSH رو برای تمام مپا امتحان کردم و خیلی بهتر ارتباط برقرار کردم
بقیه مد ها هم مثل OB و DEFUSE و CF و ... همه مال COD هست که اینجا کپی پیستش کردن مخصوصا DEFUSE
کلا از SPECTOR مد تا بمب گزاری و مردن و ریسپان نشدن مال COD مد SEARCH AND DESTROY هست...
به نظرم BF4 فقط به درد مد RUSH میخوره و بس...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر