Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.

5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST
دیگه مترو حال نده با چی میخواین حال کنین ... کلا با این گندی که زدن بهتره سری تک شماره ایی بتلو جمع کنن و برن یه بد کمپانی جدید یا یه 2143 بدن بیرون تا گیمرا این افتضاحی که به بار آوردنو فراموش کنن بعد هر وقت دیدن بستر آماده هست بتل پنجو بدن بیرون.

البته 1944 هم هست یه راه نجاتی هم داره دایس اونم اینه که 1944 رو بعنوان دی ال سی بتل 4 بده بیرون :d

دیگه مترو حال نده با چی میخواین حال کنین ... کلا با این گندی که زدن بهتره سری تک شماره ایی بتلو جمع کنن و برن یه بد کمپانی جدید یا یه 2143 بدن بیرون تا گیمرا این افتضاحی که به بار آوردنو فراموش کنن بعد هر وقت دیدن بستر آماده هست بتل پنجو بدن بیرون.

البته 1944 هم هست یه راه نجاتی هم داره دایس اونم اینه که 1944 رو بعنوان دی ال سی بتل 4 بده بیرون :d

بازی اونقدر بد نبوده، الان از همه شوتر های آنلاین بهتر هستش....حالا نمی دونم واسه اونایی که قبلا بازی رو کرده بودن براشون همین جذابیتی رو داره که واسه منی که دفعه اولم بود Battlefield بازی میکنم یا نه...ولی فروش بازی هم خوب بوده که....

میگم دایس کلا قاطی کرده مثل اینکه میخواد همه DLCــهای BF4 رو تا تابستون عرضه کنه و پرونده بازی رو ببنده هنوز Second Assault رو ملت خوب بازی نکردن تاریخ زده 28 اسفند میخواد DLC بعدی رو عرضه کنه:))فک کنم اینجوری که اینا دارن پیش میرن BF بعدی رو با همه DLCــهاش آماده کردن فقط منتظرن موقعش بشه بدن ملت بازی کنن:|

مترویی که تو بتلفیلد 3 بود خیلی بالانس وعالی بود . بهترین مپ بتل 3 همین بود. اینا اومدن تغییرش دادن کلا نابودش کردن.

سلیقه ای هست من خودم شخصا تو BF3 به جز مترو تو هیچ مپی نمیرفتم و نمیرم!
مپ مترو از نظر من بهترین مپ بتل 3 هست
دلیل اصلیش هم Infantry بودنشه! دیگه ترس از یه تانک یا هلی نداری که میوفته به جونت!
درضمن مترو پرطرفدار ترین مپ بتل 3 بود و هست و خواهد بود...
همچنین با تمام کلاس ها میشد توش بازی کرد! مثلا تو یه مپای دیگه اگه ریکان باشی و یه تانک بیاد جلوت یا باید بمیری یا باید فرار کنی که این یکی از اعصاب خورد کن ترین مسئله های بازی بود
الان تو بتل 4 که C4 دادن به ریکان خیالم راحته!

توی 3 دوست داشتم اما اینجا به نظرم Opertaion Hurt Locker بهتره ×_×
اصلا به نظرم بی معنی هست این مپ و بالانسش به هم ریختس. همه میرن پایین پله و راهرو دسته چپ و راست و همینطوری تا اخره بازی نارنجک میندازن . فقط برای امتیاز گیری خوبه . بالانس نداره ... کلا از 20 باری که توی این مپ رفتم فقط 3 الا 4 بار شد کسی بتونه به خیابون برسه یا نقطه وسطی رو بگیره بقیه دورها فقط نارنجک پرونی بود D:

بازی اونقدر بد نبوده، الان از همه شوتر های آنلاین بهتر هستش....حالا نمی دونم واسه اونایی که قبلا بازی رو کرده بودن براشون همین جذابیتی رو داره که واسه منی که دفعه اولم بود Battlefield بازی میکنم یا نه...ولی فروش بازی هم خوب بوده که....
اگه بتل 3 رو اول بازی میکردی نظرت این نبود (هرچند الان هم بری بازی کنی میگی 3 بهتره شکی ندارم)

- - -ویرایش - - -

میگم دایس کلا قاطی کرده مثل اینکه میخواد همه DLCــهای BF4 رو تا تابستون عرضه کنه و پرونده بازی رو ببنده هنوز Second Assault رو ملت خوب بازی نکردن تاریخ زده 28 اسفند میخواد DLC بعدی رو عرضه کنه:))فک کنم اینجوری که اینا دارن پیش میرن BF بعدی رو با همه DLCــهاش آماده کردن فقط منتظرن موقعش بشه بدن ملت بازی کنن:|
دایس دیگه پوله خودشو برده دیگه خیالش نی منو تو چی فکر میکنیم فقط میخواد زود تر از شرش خلاص شه!
کلا دایس بعد از بتل 3 قاطی زده بود...

مترویی که تو بتلفیلد 3 بود خیلی بالانس وعالی بود . بهترین مپ بتل 3 همین بود. اینا اومدن تغییرش دادن کلا نابودش کردن.
کجای مترو بتل 3 بالانس بود صادق ؟؟؟یچی میگیا:d bf3 رو pc بازی کرده باشی کلا همین بساط بود 64 نفرش و حتی بدتر...اینا دوتا خروجی اضافه کردند که بالانس بشه ولی بازم نشده...جا داشت دو تا راه دروی دیگم میزاشتن بازی باز بشه و اینقدر متراکم نمونه.......
ولی کلا CQ برای مترو جالب نیست برای مود های دیگه خیلی خوبه و لذت بخشه مخصوصا راش....

کجای مترو بتل 3 بالانس بود صادق ؟؟؟یچی میگیا:d bf3 رو pc بازی کرده باشی کلا همین بساط بود 64 نفرش و حتی بدتر...اینا دوتا خروجی اضافه کردند که بالانس بشه ولی بازم نشده...جا داشت دو تا راه دروی دیگم میزاشتن بازی باز بشه و اینقدر متراکم نمونه.......
ولی کلا CQ برای مترو جالب نیست برای مود های دیگه خیلی خوبه و لذت بخشه مخصوصا راش....
بازي كردم رو pc:d وقتي ٢ تا تيم خوب باشن خيلي راحت ميشه B رو گرفت، از نظر من بالانس بود و مشكلي نداشت.
نصف كسايي بتل ٣ دوست داشتن فقط به خاطرCQ مترو بود چه pc چه كنسول:d
الان ٢ تا راه اضافي اضافه كردن همه چي رو خراب كردن چون از پشت ٥ نفر ميريزن سرت.مشكل بعديش اينه كه دايس اومده انواع نارنجك اختراع كرده يارو تو ٢ ثانيه ٣ تا نارنجك پرت ميكنه:))) معلومه بالانس مپ به هم ميخوره.
به هر حال هركي كه CQ مترو بتل ٣ رو دوست داشت از اين بدش مياد.

کلاً خرابش کردن - باید راه های خروجی ورودیش رو بیشتر میکردن - کافی یه گروهی بیوفته پایین پله ها یا بیرون از در ورودی مگه میتونن بیان تو !! قبلاً 12 نفر بود میشد یه کاری کرد ولی الان شده 32 نفر:d
متروی جدید رو من بازی نکردم
ولی مترو از اول همین بوده:dرویPC تعداد 64 و48 هر تیمی Bرو اول میگرفت WINNERبود خیلی اتفاق نادری و تیم هماهنگی میخواست که دوباره پس بگیره Bاون زمان 3 راه بیشتر هم نبود برا رفتن 3 4 تاmachinegunمیزاشتن روشون مردی برو جلو:دی مترو همینه دیگه مگر اینکه تعداد پایین باشه
تازه فکر کنم الان بهتر شده باشه راه اضافه کردن

بازي كردم رو pc
:d
وقتي ٢ تا تيم خوب باشن خيلي راحت ميشه B رو گرفت، از نظر من بالانس بود و مشكلي نداشت.
نصف كسايي بتل ٣ دوست داشتن فقط به خاطرCQ مترو بود چه pc چه كنسول
:d
الان ٢ تا راه اضافي اضافه كردن همه چي رو خراب كردن چون از پشت ٥ نفر ميريزن سرت.مشكل بعديش اينه كه دايس اومده انواع نارنجك اختراع كرده يارو تو ٢ ثانيه ٣ تا نارنجك پرت ميكنه
:))
) معلومه بالانس مپ به هم ميخوره.
به هر حال هركي كه CQ مترو بتل ٣ رو دوست داشت از اين بدش مياد.
اگه :دی کم پیش میاد .مشکل اینه تعداد بالا اکثر علاقه ایی به راش ندارن همه عقب می ایسن با یهM320کیل مفت میگیرن دیگه چرا راش بدن
سعی کنید برید سرور های بدون انفجار چی میگن

PC خوب داری ول کن BF4رو یه BF3بخر بازی کن اگه تجربه نکردی

متروی جدید رو من بازی نکردم
ولی مترو از اول همین بوده:dرویPC تعداد 64 و48 هر تیمی Bرو اول میگرفت WINNERبود خیلی اتفاق نادری و تیم هماهنگی میخواست که دوباره پس بگیره Bاون زمان 3 راه بیشتر هم نبود برا رفتن 3 4 تاmachinegunمیزاشتن روشون مردی برو جلو:دی مترو همینه دیگه مگر اینکه تعداد پایین باشه
تازه فکر کنم الان بهتر شده باشه راه اضافه کردن

اگه :دی کم پیش میاد .مشکل اینه تعداد بالا اکثر علاقه ایی به راش ندارن همه عقب می ایسن با یهM320کیل مفت میگیرن دیگه چرا راش بدن

PC خوب داری ول کن BF4رو یه BF3بخر بازی کن اگه تجربه نکردی
الان خبري از M320 نيست همه وايسادن LVG ميزنن:d مخصوصا تو راهرو هاش.

یه چند دستی بازی کردم
خیلی بیشتر از PC بهم حال داد!
مشکل خاصی هم فعلا ندیدم به جز لگ که اونم کم پیش میومد!
فقط من توی بتل لاگ که میرم فقط پروفایل PC ایم رو نشون میده چطوری مال PS4 رو ببینم؟!!

فقط من توی بتل لاگ که میرم فقط پروفایل PC ایم رو نشون میده چطوری مال PS4 رو ببینم؟!!
وقتی میری توی پروفایلت یه گزینه هست به اسم Change Soldier که از اونجا میتونی اینکار رو به راحتی انجام بدی فقط کافیه اکانت PS4ــت رو به عنوان Active Soldier انتخاب کنی

سلام من premium گرفتم از store اما وقتی از منوی خود بازی میرم توی قسمت premium هیچی فرق نکرده
البته از توی psn زدم الان china rising در حال دانلوده
خود premium رو که توی psn میزنم الان زده installed اما توی قسمت notification دستگاه روی ready to install مونده !
مشکلی داره الان یا نرماله ؟
ممنون میشم جواب بدین

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or