Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

hosseinyz

کاربر سایت
Sep 26, 2011
41
تا اواخر بازي بخش campaign رفتم حالا امروز رفتم تو بازي ديدم از اول بايد برم اخه چرا اينطوري شده يعني چي شده

براي منم همين مشكل پيش اومد بعد دو سه شب تا صبح بازي كردن الان اومدم بشينم ادامش رو برم ديدم برگشت از اول و سيو هام پريدن همشون، خلاصه گند زد تو اعصاب و بي خوابي كشيدناي ما!
تو نت هم خوندم همه اين مشكلو دارن.
بايد دو سه ماه ديگه از اول شروع كنم تا يك پچ درست حسابي براش بياد.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
بالاخره تاریخ ریلیز Second Assault مشخص شد 18 فوریه یعنی 4 روز دیگه برای اعضای پرمیوم ! :D نمیتونم برای Gulf of Oman صبر کنم :love: :D

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
بالاخره تاریخ ریلیز Second Assault مشخص شد 18 فوریه یعنی 4 روز دیگه برای اعضای پرمیوم ! :D نمیتونم برای Gulf of Oman صبر کنم :love: :D

اینها اول باید سعی میکردن مشکل های بازی رو برطرف کنن بعد برن سراغ DLC ....ولی خب پول حرف اول رو میزنه دیگه کاریش نمیشه کرد! راستی برای بازی Region all باید همون از اکانت آمریکا یا کانادا برای بازی پریمیوم بخریم دیگه؟(میخوام مطمئن شم)

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
بچه ها شما این بازی رو آنلاین بازی میکنید وآیا با این پک هایی که توی ایران هست کد پریمیوم هم هست و آخرین سوال با چه اینترنتی این کار رو میکنید من bf3 را با یه 128 شاتل راحت بازی میکردم آیا نسل جدید هم همون سرور های عالی هست و میشه با سرعت پایین بازی کرد یا نه ممنون

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
بچه ها شما این بازی رو آنلاین بازی میکنید وآیا با این پک هایی که توی ایران هست کد پریمیوم هم هست و آخرین سوال با چه اینترنتی این کار رو میکنید من bf3 را با یه 128 شاتل راحت بازی میکردم آیا نسل جدید هم همون سرور های عالی هست و میشه با سرعت پایین بازی کرد یا نه ممنون

من از سرور هاشون خیلی راضی هستم، بازی مشکل زیاد داره ولی در کل سرور ها سریع وصلت میکنن و سریع هم وارد بازی میشی(من دو مگابیتی دارم از اندیشه سبز خزر) کد ها هم که باید بخری دیگه....پینگت خوب باشه راحت میتونی بازی کنی.

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
Battlefield 2142 players will remember a mode called Titan. In this game type, teams have an unlimited number of spawn tickets and race to control missile silos that will destroy the opposing team’s warship.This gameplay will return in Battlefield 4 with the Naval Strike DLC. The new name, Carrier Assault, is a modern-day envisioning of the gameplay.
The pack will also come with four maps: Lost Islands, Nansha Strike, Wave Breaker, and Operation Mortar. As you might expect from the name, this DLC features a focus on amphibious action.
In addition to the maps, buyers will get five new weapons, a new hovercraft, a grenade launcher for the assault class, and the anti-heli mine for the engineer. There are also ten new in-game assignments with their own unlocks.
DLC جديد هست ، عاليه:d . Ticket بي نهايت فقط ميريم فارم ميكنيم:))
Heli mines؟rly؟ lol به خلبان ها تسليت ميگم:d

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,991
نام
مهدی
براي بار سوم بازي رو تموم كردم رو هارد،اين بار ديگه كرش نكرد ولي بازم تروفيارو نداد:)) دمشون گرم بالاخره بايد يه باگي بزارن كه اين كمپين ابكي رو چن بار ملت برن!!

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
کی میدونه چجوری سیو هارو از cloud برگردوند ؟

میری توی Settings>Saved Data management>Online Storage>Download from Online Storage
بعد اونجا انتخاب میکنی که چه چیزی رو دانلود کنی! فقط این رو در نظر داشته باش که اگر Save ت Corrupt شده باشه تو بخش تکنفره بازی اون رو آپلود کرده و قبلی رو Overwrite کرده، بر نمیگرده Save قبلیت.

ajabz

کاربر سایت
Jan 30, 2014
123
آقا یه سوال چرا بعضی سرورا امتیازو حساب نمیکنه؟یعنی فقط تو اون چارت امتیاز رو نشون میده بعد هیچی اضافه نمیشه به اون داستانه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر