Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,678
این نمردن دشمنا که کلا وضعش داغونه. یعنی به طور متوسط از هر 10 نفری که منو میشکن، 8 نفرشون رو با health 0 میبینم :|
دیگه از بس که این بلا سر من اومدش الان 1 هفتس دیگه بتلفیلد بازی نمیکنم :| با اعصاب و روان این مشکل بازی میکنه :d

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
الان نشتم bf3 بازی کردم چه لزتی بردم از بازی بازی یعنی bf3 نه این که همش باگه
الان که نشستم بازی کردم اصلا مشکل پینگ تو bf3 نداشتم ولی یعدش bf4 گزاشتم نمیشد بازی کرد از بس لگ داشت من میگم بیشتره لگشم مشکل بازیه تو ۳ اصلا اینجوری نیست

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
درود

دوستان عزیز من میحوام بتل بخرم،به نظرتون ارزششو داره؟بیشتر واسه بخش داستانیش یا سینگلش میخوام...

نسبت به شماره سوم بهتر هست یا همون حد یا معمولی؟

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
درود

دوستان عزیز من میحوام بتل بخرم،به نظرتون ارزششو داره؟بیشتر واسه بخش داستانیش یا سینگلش میخوام...

اگر براي سينگل ميخواي نخري بهتره پره باگ يهو ميبيني سيوت پريده بايد از اول بري

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
اگر براي سينگل ميخواي نخري بهتره پره باگ يهو ميبيني سيوت پريده بايد از اول بري

یعنی با آپدیتهایی هم که سازنده منتشر کرده این مشکل درست نمیشه؟

ای بابا این طور باشه که Dice تر زده با این بازی ساختنش!!

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
ﺍﮔﺮ ﺑﺮﺍﻱ ﺳﻴﻨﮕﻞ ﻣﻴﺨﻮﺍﻱ ﻧﺨﺮﻱ ﺑﻬﺘﺮﻩ ﭘﺮﻩ
ﺑﺎﮒ ﻳﻬﻮ ﻣﻴﺒﻴﻨﻲ ﺳﻴﻮﺕ ﭘﺮﻳﺪﻩ ﺑﺎﻳﺪ ﺍﺯ ﺍﻭﻝ ﺑﺮﻱ [QUOTE/]

ای بابا این Dice هم که تر زده با این بازی ساختنش!!
اپديت ها بدتر كرده

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,539
نام
ایلیا
درود

سلام
اگه برای سینگل فقط میخوای اصلا طرفش نرو ...هیچ چیزی رو از دست نمیدی ... داستان به شدت آبکی ... بدون هیجان و پر از باگ
مشکل سیو هم داره ، من خودم تا چپتر 5 رفته بودم اومدم دیدم سیوم پاک شده (البته نسخه PS3 )

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد

ای بابا این طور باشه که Dice تر زده با این بازی ساختنش!!
ببین داداش اگه سینگل خوب اول شخص میخوای صد در صد COD پیشنهاد میشه که واقعا داستان زیبایی داره
اما بتلفیلد در مورد قسمت داستانی بهتره حرفی نزنیم چون اینا فک نکنم بیشتر از 2 ماه واسش وقت گزاشته باشند!!!(کلا بتلفید به مولتیش معروف بود و سینگل داغونی داره)
از نظر من سینگل بتل 3 خیلی بهتر بود اینو بعد از اینکه دوباره سینگل رو بازی کردم متوجه شدم
اما مولتی... اگه تا حالا بتفلید بازی نکردی و کلا دنبالش رو نگرفتی بتلفید 4 میتونه راضی نگه دارتت
اما اگه بتل 3 رو دوس داشتی مولتی این زیاد به دلت نمیشینه...

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
ببین داداش اگه سینگل خوب اول شخص میخوای صد در صد COD پیشنهاد میشه که واقعا داستان زیبایی داره
اما بتلفیلد در مورد قسمت داستانی بهتره حرفی نزنیم چون اینا فک نکنم بیشتر از 2 ماه واسش وقت گزاشته باشند!!!(کلا بتلفید به مولتیش معروف بود و سینگل داغونی داره)
از نظر من سینگل بتل 3 خیلی بهتر بود اینو بعد از اینکه دوباره سینگل رو بازی کردم متوجه شدم
اما مولتی... اگه تا حالا بتفلید بازی نکردی و کلا دنبالش رو نگرفتی بتلفید 4 میتونه راضی نگه دارتت
اما اگه بتل 3 رو دوس داشتی مولتی این زیاد به دلت نمیشینه...

پس ولش کن من برم همون bf3 رو بازی کنم که 4 دسته پشت سر هم تو noshahr canals TDM 500 دارم اول میشم :d

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
هنوز سیستم Clan واسه بازی نیومده نه؟ اومد باید یه Clan بازیسنتر درست کنیم(یادش بخیر Killzone 2 دوتا کلن داشت بازیسنتر یکیش خفن بود اون یکی نفله-من رئیس کلن نفله بودم، مسابقه میگذاشتیم نفله میشدیم)...
Skill شماها روی چنده بچه ها؟
مال من 222 هستش(30 تا از Skill ی که بازی اول بهت میده پایینتر)

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
هنوز سیستم Clan واسه بازی نیومده نه؟ اومد باید یه Clan بازیسنتر درست کنیم(یادش بخیر Killzone 2 دوتا کلن داشت بازیسنتر یکیش خفن بود اون یکی نفله-من رئیس کلن نفله بودم، مسابقه میگذاشتیم نفله میشدیم)...
Skill شماها روی چنده بچه ها؟
مال من 222 هستش(30 تا از Skill ی که بازی اول بهت میده پایینتر)
clan نمیاد:d البته اون چیزی که تو ذهنته مثل kz اتقاق نمیوفته. شاید توی Battlelog platoon بزارن.

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
clan نمیاد:d البته اون چیزی که تو ذهنته مثل kz اتقاق نمیوفته. شاید توی Battlelog platoon بزارن.

چه ضد حالی

بگذریم آقا سوال دارم من هروقت از Battlelog پینگ میگیرم پینگم زیر 100 هستش ولی برای چی موقع بازی به نسبت صبح احساس میکنم مشکل سرعت پینگ داره بازیم؟ روون بودن بازی به چیزی جز پینگ هم ربط داره(من صبح حا پینگ ام رو 89 ایناست و شب مثل همین الان روی 95-100)

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
باگ داره بدجور دیروز دوبار سیوم پرید کلا بحش سینگل رو فراموش کردم
دوستان اد کنید تا باهم مولتی بزنیم
یکی بیاد برا من مودهای این بازی رو شرح بده ممنونش میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟