Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
اگه رجیون بازیمون all باشه چی اون چطوره dlc هاش؟
همه بازی ها رجیون فری اند اما شما باید با استوری که هم رجیون بازیت هست دی ال سی بگیری!
مثلا بازیت رجون 1 هست باید با یه اکانت رجیون 1 دی ال سی بخری.

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
برای منم روی بازی زده all خوب من الان بخوام dlc بخرم چطوری هست؟
نمیدونم تاحالا بازی های ps4 ندیدم ولی تا اونجایی که میدونم همه بازیا رجیون فری اند!
ps3 هم همینطور بود ولی واسه دی ال سی باید هم رجیون بازی تون باشه
قطعا روی جلد بازی باید یه رجیونی زده باشه؟! نزده؟؟؟

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
“We have a wide range of tweaks planned to further balance the core gameplay of Battlefield 4 in upcoming patches,” a post on the Battlefield Blog reads. “But we need your help in identifying next steps. Let us know what we should focus on next by voting in our balancing poll.”
The five items include possible improvements to boat anti-air capabilities, buffing the engineer’s FGM-148 anti-armor missile, tuning down the stealth jet’s 20mm cannon, fast attack craft changes, and improved canister shells on the MBT and IFV vehicles. You can vote on the Battlefield Blog.
قراره با اپدیت بعدی بیاد.
-
double xp هم برای Premium ها از امروز شروع شده.

soroush_rad

کاربر سایت
Dec 22, 2013
43
برای منم روی بازی زده all خوب من الان بخوام dlc بخرم چطوری هست؟

من all دارم و dlc از امریکا خریدم شد...میشه با همه براش dlc خرید و مشکلی نداره...

- - -ویرایش - - -

دوستان توی صفحه server browser شبیه به علامت انتن دهی موبایل برای ping داره..که بین 1 تا 5 خط پر میشه...کدومش بهترین ping هست؟؟؟وقتی یک خط باشه با وقتی که بیشتر از یک خط پر باشه؟؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من all دارم و dlc از امریکا خریدم شد...میشه با همه براش dlc خرید و مشکلی نداره...

- - -ویرایش - - -

دوستان توی صفحه server browser شبیه به علامت انتن دهی موبایل برای ping داره..که بین 1 تا 5 خط پر میشه...کدومش بهترین ping هست؟؟؟وقتی یک خط باشه با وقتی که بیشتر از یک خط پر باشه؟؟؟
]
هرچقدر خطها پرتر باشه نشونه بهتر بودن هست

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
دوستان خواهشا یکی منو راهنمایی کنه.......من 10 روز پیش راحت با ps3 به سرور ea وصل میشدم و فیفا و بتل بازی میکردم.........الان ps4 گرفتم..از دیروز صبح هر چی میزنم وارد سرور ea نمیشه.....ولی راحت بازیهای دیگه رو بازی میکنم...مثل کیلزون...............موقع وارد شدن همش ارور میده میزنه بعدا امتحان کنیید......از دیروز بد جوری رو مخم رفته....یعنی مشکل از چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر