Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
منم تا 4 - 5 روز دیگه هم Adslم (2 مگ صبانت گرفتم که سرعت و پینگش خوب باشه)وصل میشه و بازیش را میخرم، آخر شبا فردین منم هستم :D

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
صبانت داشتم ! پولتو حروم کردی ! البته تو تهران اینطوری بود من خودم و هر کی داشت فحش میداد بهش !
هر چند اینجا جاش نیست ولی جهت اطلاع میگم
دوست من تو همدارن صبا نت گرفته پینگش تو 4.2.2.2 حدود 90 هست! که این عالی هست سرعت دانلودش هم 250 حدودا!
فقط جهت اطلاع گفتم و ببخشید با موضوع تاپیک وفق نداشت:)

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
صادق PS4 رو گرفتی؟ تا 1 هفته اینا میام بتلفید 4 :D نسل قبل قسمت نشد بازی کنیم این نسل ایشالا میام همونجا تو میدون میمیریم راحت میشیم دیگه :D

اره بیا بازی کنیم :d . ولی این اصلا مثل BF3 برای من جالب نیست بعد 100-200 ساعت خسته کننده شده:|:d لعنت به دایس:))
--
New update
Jan 14 PS4 Game Update Notes
-Various fixes for improving general stability
-Fixed flickering in map and minimap on Rogue Transmission and Operation Locker
-Fixed issue with player spawning under the map in Lancang Dam
-Increased damage by 25% for the Stealth Jet 20mm cannons
-Normalized repair rates across all vehicles. Vehicles with lower health points, like aircraft and transport vehicles, now repair more slowly than before
-Fixed a bug where the M1 Abrams Coaxial HMG ammo box was occasionally blocking the driver’s camera
-Fix for friendly marker not always showing when needed to, resulting in players shooting team members
-Fixed problem with killer health in kill card not being correctly updated (showing 100% health even though the soldier was hurt)
-EU Players: Fixed bug where game wouldn’t start when when the console was running in any of these languages: Japanese, Dutch, Portuguese, Traditional Chinese, Korean, Czech, Brazilian Portuguese
-Fix for bug where it looked like soldier was dying with 1 health instead of 0
-Fixed a player feedback timing issue where blood was appearing before other damage indicators, and before damage was actually done

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,136
نام
متوئیدی
واقعا بتل 4 از لحاظ مولتی نسبت به شماره 3 پس رفت داشته ؟؟؟ من الان بعداز تقریبا سه سال همچنان قفل بتل 3 هستم هرچند سرورهای کاستوم برای نقشه های کم طرفداری که من خیلی دوسشون داشتم تقریبا دیگه نیست اما لذتش تمومی نداره؛ البته اینم بگم که میزان کیک شدن از سرورها هم بخاطر مهاجرت ادمین های نوب بسیار بسیار کاهش یافته:d. ولی بتل 4 با 64 نفر روی کنسول نسل جدید با اون همه پیشرفت گرافیکی و 60 فریم بودن و انیمیشن های بسیار طبیعی تر و لولوشن و کومندر مود و .... باضافه همه ویژگی هایی که از قبل داشته حمتا باید یه چیزه دیگه باشه.

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
واقعا بتل 4 از لحاظ مولتی نسبت به شماره 3 پس رفت داشته ؟؟؟ من الان بعداز تقریبا سه سال همچنان قفل بتل 3 هستم هرچند سرورهای کاستوم برای نقشه های کم طرفداری که من خیلی دوسشون داشتم تقریبا دیگه نیست اما لذتش تمومی نداره؛ البته اینم بگم که میزان کیک شدن از سرورها هم بخاطر مهاجرت ادمین های نوب بسیار بسیار کاهش یافته:d. ولی بتل 4 با 64 نفر روی کنسول نسل جدید با اون همه پیشرفت گرافیکی و 60 فریم بودن و انیمیشن های بسیار طبیعی تر و لولوشن و کومندر مود و .... باضافه همه ویژگی هایی که از قبل داشته حمتا باید یه چیزه دیگه باشه.
همه ویزگی هایی که گفتی تو خط اخر درسته!
اما بازی دیگه مثل قبل نیست شما خودت بیای بازی کنی اینو متوجه میشی که چه گندی زدند!
جالب اینجاست دایس رفته از COD تقلید کرده ( به خاطر اینکه بازیکنای COD رو بکشونه اینور ) و اکتیویژن هم رفته از بتل تقلید کرده...!
حالا هر دوتاشون گند زدن و صدای طرفداراشون درومده هر چند اونا خودشونو به کوچه علی چپ میزنن:|
در کل اگه مثل خیلیا ی دیگه عشق بتل 3 داشتی و داری از این خوشت نمیاد اما اگر طرفدار COD باشی این گزینه عالی هست واست:)

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
710 MB آپدیت جدید اومده واسه بازی. کسی میدونه این آپدیت واسه چیه؟

امیدوارم حداقل تو این آپدیت مشکلات Save و باگ های چندتا از Mapها برطرف شده باشه!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین

امیدوارم حداقل تو این آپدیت مشکلات Save و باگ های چندتا از Mapها برطرف شده باشه!

مپ ها مگه چه مشکلی دارند ؟ البته بتل پیشینه عظیمی در آپدیت داره پس تعجب نکردم گفتی 700 مگ تازه کمم هست :D

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
مپ ها مگه چه مشکلی دارند ؟ البته بتل پیشینه عظیمی در آپدیت داره پس تعجب نکردم گفتی 700 مگ تازه کمم هست :D

یکی از مپ هاش که یدونه استخر داره وقتی میری توش کلا بازی میوفته تو باگ

دو تا هم از مپ هاش وقتی Join میشی حدود 5 ثانیه بافت ها دیر لود میشن

مشکلات save هم که در جریان هستید

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram

News: New Battlefield 4 Xbox One update released - "you may experience some downtime" - Total Xbox.com
- Various fixes for improving general stability
- Fixed various random deadlocks (the so called "sound loop crash")
- Fixed flickering in map and minimap on Rogue Transmission and Operation Locker
- Fixed issue with player spawning under the map in Lancang Dam
- Fixed broken collision on containers with open doors. The bug previously made grenades bounce back even though the doors were open
- Fixed an occasional bug where players could experience intermittent engine sound dropouts when driving wheeled IFVs
- Fixed camera glitch when switching weapons while moving in crouch
- China Rising: Fixed animation glitch for motorbike passengers occurring when aiming
- Increased damage by 25% for the Stealth Jet 20mm cannons
- Normalized repair rates across all vehicles. Vehicles with lower health points, like aircraft and transport vehicles, now repair more slowly than before
- Fixed a bug where the M1 Abrams Coaxial HMG ammo box was occasionally blocking the driver's camera
- Fix for friendly marker not always showing when needed to, resulting in players shooting team members
- Fixed problem with killer health in kill card not being correctly updated (showing 100% health even though the soldier was hurt)
- Fixed a bug where players' rank icons in the scoreboard would not be updated
- Fixed issue with soldier health showing 1 HP in killcard instead of 0 HP
- Fixed a player feedback timing issue where blood was appearing before other damage indicators, and before damage was actually done
- Reduced the risk of single player campaign save file becoming corrupt
How are you getting on with Battlefield 4 right now? The bugs have provoked a class action law suit - the plaintiffs allege that EA misled shareholders over the quality of the game.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر