Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
كلا يه سري هم وطن هاي عزيزمون (بلا نسبت شما ها:d) احساس خود خفن پنداري دارن و چند بار با هاشون بازي كردم switch ميكنه ميره تيم ديگه كه منو بزنه ا،خر سر هم نميتونه ميره بيرون.:d cod و Bf هم نداره كلا عادتشون هست درست بشو هم نيستن، پاكشون كنيد راحت ميشيد . من خودم فقط چند نفري كه ميشناسم فقط بازي ميكنم.
اين بحثم ادامه نديد بهتره :d

قبلن يك خبر بود كه ميگفت مشكل از 360 بوده تعداد بازيكن ها . (مطمئن نيستم:d)

منو گفتي صادق :|/:):d

ببين صادق من اون رو توي فروم بتل لاگ ديدم هنوزم سر حرفم هستم اما وقتي برگشتم برم پيداش كنم نتونستم :|
گرچند در كل ما هر چي مي كشيم از دست اين 360 ه :|:d

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
آقا بازی اومد اول با یه اکانت دیگه بازی کنید تا مراحل دستتون بیاد , که آمار بازیتون واقعی باشه من 70 درصد مردن هام مال اوایل بود والا

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
آقا بازی اومد اول با یه اکانت دیگه بازی کنید تا مراحل دستتون بیاد , که آمار بازیتون واقعی باشه من 70 درصد مردن هام مال اوایل بود والا
بیخیال بابا محسن این کار وقت تلف کردنه
و از تو که اینهمه bf3 بازی کردی بعیده!؟
در ضمن این تعداد مردن ها و یا کیل ها همش چرت و پرته منم اوایل اهمیت میدادم بعد فهمیدم یه عدد بیش نیست

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
موتور سیکلت چرا نمی بینم در نمایش های مولتی پلیر؟:|هم چهار چرخ و هم موتور کراس!
خیلی زورم میاد اینو روی PS3 بازی کنم و از طرفی خرید PS4 هم برام در هاله ای از نور نهفته هست! نمیشه هم صبر کرد چون تازگی بازی از بین میره و کلی مولتی پلیر جدید هم لبخند میزنه به ما!:|:d
این تخریب پذیری بازی محشره! من توی بتل3 که خیلیاتون هی غر می زنید سرش،در مپ مترو با نارنجک انداز به دیوار های طبقه دوم ساختمون اطراف CAFE شلیک می کردم،می ریخت روی سر تیم حریف کلی حال می کردم!:d کیف دنیا رو می کردم از این تخریب پذیری!;;)
حالا داری زیر آسمون خراش می جنگی،جناب کماندر چند تا موشک می زنه به BASIC ساختمون! دهن سواره نظام و تانک ها و هلیکوپتر های اطرافش سرویس میشه!:-s حال میده زیر یک آبجکت پناه بگیری ، بعد ساختمون بریزه روی اون آبجکت غیر قابل تخریب و بعد مثل مرد زنده بیرون بیای!:d

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
بیخیال بابا محسن این کار وقت تلف کردنه
و از تو که اینهمه bf3 بازی کردی بعیده!؟
در ضمن این تعداد مردن ها و یا کیل ها همش چرت و پرته منم اوایل اهمیت میدادم بعد فهمیدم یه عدد بیش نیست

خوب هدف من هر چند در سخنرانی های قبلی گفتم لذت بردن از بازی بیشتر سوو به فان هست ولی این راه حل عالیه واسه این که از همه توانت استفاده کنی اگه توجه کنی من تا جایی برام مهم هست لولم بالار بره که همه چیزا واسم باز بشه وگرنه با همین عقاب 36 هم 100ها رو به خاکو خون میکشیم
اینقد هم به من نگید کمپر دسته ps3 مشکل داره 50 درصد سرعت عملمو گرفته در نتیجه نمیتونم بیام مثل قبل ضربتی کار کنم با تو هستم ارشیا که الان بن هستی تو که باید یادت بیاد با rpg چند بار هلی اسکات با لول 96 رو توو نوشهر زدم :d

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
چه شود فقط موندم این یارو که تبلت دستشه امتیاز واسش حساب می شه ؟
نه پس یارو مثل خنگا با یه تبلت میاد بعد یارورو مزنه یارو فقط بیوفته رو زمین و هیچی واسه یارو نشون نده!:d
کلا باید قید این بازی رو با این چیز میزا زد بازی رو به گند میکشه

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
این شامل حال نسخه دیجیتالی ـه PS Store هم میشه یا نه؟!:|

17467840570207133365.png

Battlefield 4 will be available for PlayStation 4 starting November 12 in North America and November 29 in Europe
تاریخ انتشار نسخه PS4 برای آمریکا نوامبر ۱۲، برای اروپا نوامبر ۲۹.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر