Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
شما نگران نباش ما گیر میاریم سوار میشیم ، سرورهایی هم میریم که ادمین نداشته باشه ! به قول خودت گربه دستش به گوشت و .... :d.

منو تو توو هلی :d تانک هم هستم :d

این مهدی هم همون با ps3 حال کنه , من همش نگرانم ببینم اونی که تبلت دستشه توو ps4 میخواد چیکار کنه ؟

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia

این مهدی هم همون با ps3 حال کنه , من همش نگرانم ببینم اونی که تبلت دستشه توو ps4 میخواد چیکار کنه ؟
کار خاصی نمیکنه محسن ، میره توی Base میشینه همینطوری ول میده توی کلمون ! :d

بچه ها این تغییرات آب و هوایی بصورت ریل تایم بود یا مپ تو دو حالت قابل بازیه ؟! :-o
ریل تایم بود =p~

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
تو باز اومدي مردك :d

باو من اصلا" خريد نسل بعديم قطعي نيست حالا بيام سرمايه گذاري بكنم براي خريد BF4 روي PS4 ? بعد از اون PS4 هم پلاس ميخواد هم اينكه توي 64 نفر ملت كمتر تانك و هلي گيرشون مياد اما PS3 اوكي ه :d
KZ هم ديگه مراسم ترحيم براش گرفتم :((:((:((

ولي اين نكته خيلي مهمه !
نكته اينه كه شايد 64 نفره بودن خيلي عالي باشه ولي همين 64 نفره بودن يعني احتمال گير اومدن تانك و علي الخصوص هلي و جت به كمتر از 5 درصد براي هر كس ميرسه و همونطور كه دوستان ميدونن اگر ادمين اونجا حضور داشته باشن هلي و جت و تانك و همه چي ضميمه ارث پدري شون خواهد شد :|
حالت خوبه?:d ٢٤ نفره نيست كه ٢ تانك بزارن ، بيشتر ميزارن.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
شما نگران نباش ما گیر میاریم سوار میشیم ، سرورهایی هم میریم که ادمین نداشته باشه ! به قول خودت گربه دستش به گوشت و .... :d.

کار خاصی نمیکنه محسن ، میره توی Base میشینه همینطوری ول میده توی کلمون ! :d

ریل تایم بود =p~

اينقدر دوست دارم چهره اپيك فيل شما دوتارو ببينم :d:|
مي بينمتون :d

در ضمن با اين نتي كه همهش كليد پريز ميداد من نميدونم 64 نفر رو كجا بايد گذاشت :d گر چند اين موضوع زياد مهم نيست حل ميشه :d

- - -ویرایش - - -

حالت خوبه?:d ٢٤ نفره نيست كه ٢ تانك بزارن ، بيشتر ميزارن.

صادق بحث تانك نيست بحث هلي كوپتر و جت ه ! در ضمن تانك هم كه نميان 20 تا بذارن :| توي فايراستورم تا جايي كه من شنيدم توي PC ايش 6 تا براي هر سمت بوده

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,207
نام
امیر محمود
اينقدر دوست دارم چهره اپيك فيل شما دوتارو ببينم :d:|
مي بينمتون :d

در ضمن با اين نتي كه همهش كليد پريز ميداد من نميدونم 64 نفر رو كجا بايد گذاشت :d گر چند اين موضوع زياد مهم نيست حل ميشه :d

- - -ویرایش - - -

صادق بحث تانك نيست بحث هلي كوپتر و جت ه ! در ضمن تانك هم كه نميان 20 تا بذارن :| توي فايراستورم تا جايي كه من شنيدم توي PC ايش 6 تا براي هر سمت بوده

نسخه PC نقشه Firestorm هر سمت 4 تا تانک در base داره نه 6 تا!
البته نقشه firestorm رو 64 نفره زیاد بازی کردم و اکثر اوقات تانک گیر می اومد.
2 تا جت حتی در 64 نفر میشه برداشت.
ولی Chopper زیاد اذیت می می شیم. از noob بگیر تا pro همه دنبال chopper هستند و به راحتی نمیشه سوار شد.
------------------
این نقشه های AIR بتل 3 که بزرگ هستند رو نمی دونم شما ها چجوری 24 نفره بازی کردین.
اکثر پی سی باز ها اصلا نقشه زیر 32 نفره نمی رند. چون نمیشه زیاد KILL گرفت و از بازی لذت برد.
حداقل 32 نفره یا48 نفره من خودم میرم.

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh

ولی Chopper زیاد اذیت می می شیم. از noob بگیر تا pro همه دنبال chopper هستند و به راحتی نمیشه سوار شد.
------------------
این نقشه های AIR بتل 3 که بزرگ هستند رو نمی دونم شما ها چجوری 24 نفره بازی کردین.
اکثر پی سی باز ها اصلا نقشه زیر 32 نفره نمی رند. چون نمیشه زیاد KILL گرفت و از بازی لذت برد.

چرا میشه بازی کرد:d میریم سرور Max tickets راحت تا 50 یا 100 تا رو میشه گرفت با تانک . هلی هم کمی بیشتر.
سایز مپ های کنسول از pc کمتره.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669

------------------

خوب ديگه رفيق بدترش كردي :d چون ما همونجا توي PS3 هر سمت 3 تا تانك داشتيم :d اما ديدي كه خودتم گفتي براي هلي خيلي ادم اذيت ميشه ما خودمون توي كنسول دردسري داشتيم سر همين موضوع ! 4-5 نفر توي بيس مي نشستن به اميد هلي بعد كل پرچم ها رو دو دستي مي دادن به دشمن ! حالا توي PC نميدونم ملت چند نفر چند نفر توي بيس ميشستن :d

باور كن با همين صادق بوده چه كيل ها كه ما نمي گرفتيم ! حتي با همون هلي ! يا حتي تانك ! من خودم 3600 تا كيل با تانك دارم ! صادق كه خودش يه ركورد داره با تانك ! قبوله كه توي 64 تايي بيشتر ميشه كيل گرفت اما 24 تايي هم بدنيست ديگه اونقدر كه ميگي !

چرا میشه بازی کرد:d میریم سرور Max tickets راحت تا 50 یا 100 تا رو میشه گرفت با تانک . هلی هم کمی بیشتر.
سایز مپ های کنسول از pc کمتره.

صادق سايز شون كوچيك تر نيست ! ميان پرچم كمتر ميذارن يا يه كاريش مي كنن كه قسمت هاي مهم اش كمتر بشه ! مثل كاسپين كه 4 تا بود ولي در اصل 5 تا !يا خود فاير كه 5 تا بود گمونم اما براي ما 3 تا !

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
من هم pc بازی میکنم هم ps3 تو pc از بس عقده ای شدم زیر 64 نفره نمیرم:d
100% pc بهتره از گیم پلی و گرافیک و فریم و ...حتی دیالوگای pc هم خیلی بیشتر هست
کنترل بازی هم راحت تره چون با موس و کیبورده
اما ما تو ps3 تا بیایم این شوک رو بچرخونیم اون خارجی پدرسوخته 10 بار زده مارو

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
اقا این بازی رو من رو ps3 بازی میکنم چون می خوام اگه ps4 خریدم یه بازی دیگه براش بخرم نه یه بازی که برای کنسول های فعلی هم قراره بیاد:d

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
انصافاً هیجان بازی 64 نفره فوق العادست!:d
دموی گیم پلی برای PS3 وجود نداره؟
شیطونه میگه دستگاه رو بفروشیم،PS4 بخریم!:d

من کلا امیدی به این بازی رو کونسول های حاضر و اینده ندارم با اون گندی که EA بالا اورد و 720p رو کنسول ها
احتمال زیاد همون رو pc بگیرم

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
من کلا امیدی به این بازی رو کونسول های حاضر و اینده ندارم با اون گندی که EA بالا اورد و 720p رو کنسول ها
احتمال زیاد همون رو pc بگیرم
اتفاقاً بتل3 معرکه بود روی کنسول!
بخش مولتی پلیر با اون حجم عظیم نیرو ها و تخریب ها و درگیری های شدید،بهترین عملکرد کنسول ها در شوتر های اول شخص بود!:d
نگرانیم از اینه که دقیقاً چه چیز هایی از مپ و تجهیزات نسخهPS3 کم میشه یا مثلاً تغییر آب و هوا!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر