Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
با سلام
دوستان این بازی رو من تو دستگاه گذاشتم وآپدیتش رو هم گرفتم.یه دو سه دستی هم بازی گردم رفتم اینترنتم رو نگاه کردم دیدم 7 گیگش پریده.این بازی یعنی اینقدر حجم مصرف میکنه؟
gamertag : hijakersystem68

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
من کلن طرفدار بتلم ولی من موندم کال اف یا بقیه بازی های توی این سبک که میدن این همه باگ نداره این با اینکه بازی هاش سرتر از اوناس چرا انقد باگ داره

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
با سلام
دوستان این بازی رو من تو دستگاه گذاشتم وآپدیتش رو هم گرفتم.یه دو سه دستی هم بازی گردم رفتم اینترنتم رو نگاه کردم دیدم 7 گیگش پریده.این بازی یعنی اینقدر حجم مصرف میکنه؟
gamertag : hijakersystem68
سلام
آپدیتهایی که گرفتی حجمت رو مصرف کرده و گرنه آنلاین بازی کردن دیگه اونقدر از ترافیک کم نمیکنه

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
سلام
آپدیتهایی که گرفتی حجمت رو مصرف کرده و گرنه آنلاین بازی کردن دیگه اونقدر از ترافیک کم نمیکنه
میگم کلا مگه چند گیگ آپدیت داره؟فکر میکنم موقعی که توی منوی بازی هم هستیم هم اینترنت مصرف میکنه.چون مودم همینجور داشت اطلاعات میگرفت البته بازی هم کاملا نصب شده بود.

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
این باگ یا ایراد بازی بود...که فکر کنم با آپدیت آخر رفع شد...شما آپدیت کردی؟

آره من همین دو روز پیش ۱ گیگ و ۳۰۰ مگ آپدیت کردم....

قبلش ی چنتا بازی مولتی زدم بعد اومدم برم تو کمپین دیدم اصلا رزوم نداره...

فقط قبل از اینکه کلا برم تو بازی یکی از یوزر های بی مصرفم رو پاک کردم... ک فک نمیکنم سیو گیمم توی اون بوده باشه...چون با اون یوزر هیچ بازی ای نکردم

عزیزان توی مولتی هم بعضی وقتا کانکشن لاست میده... اینم مشکل سرورای EA هست؟

Sent From HTC One S Using Tapatalk 4

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
مشکل save از اول عرضه بازی تا به حال بوده و هست. نمیدونم چرا رفعش نمیکنن.

گیم پلی بازی کلا چیزی حدود 3 ساعتی میشه بشینین بکوب بازی کنین بعد پاشین :D چاره ای نیست

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
مشکل save از اول عرضه بازی تا به حال بوده و هست. نمیدونم چرا رفعش نمیکنن.

گیم پلی بازی کلا چیزی حدود 3 ساعتی میشه بشینین بکوب بازی کنین بعد پاشین :D چاره ای نیست

چه باگ زششتیی... واقعا ضد حاله...

آخه مگه بازی سگا هست ک ی پشت بکوبیم... از بسی توش صدای شلیک تانک و انفجار نارنجک و شلیک آر پی جی و موج انفجار و اینا هست بیشتر از یک ساعت نمیشه بازی کرد... لامصب سردرد میگیره آدم...نمیشه بکوب تموم کرد بازی رو....

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
چه باگ زششتیی... واقعا ضد حاله...

آخه مگه بازی سگا هست ک ی پشت بکوبیم... از بسی توش صدای شلیک تانک و انفجار نارنجک و شلیک آر پی جی و موج انفجار و اینا هست بیشتر از یک ساعت نمیشه بازی کرد... لامصب سردرد میگیره آدم...نمیشه بکوب تموم کرد بازی رو....

مشکل از اون چیزایی که گفتی نیست در اصل اونا جذابیت بازین مشکل گیم پلی بازیه که ارزش بیشتر از 2 ساعت پشت سر هم رو نداره...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر