Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.

5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST
این مپ مترو رو واقعا گند زدن :| تیمی که پایین بیفته اصلا امکان نداره بتونه برنده بشه :| نمیشه یه اپدیت بدن مپو تغییر بدن :-/
تنها راه بازی کردن تو مترو درحال حاضر همینه که یه جا وایسی هر کی اومد بزنی:|
این مشکلا موقعی رفع میشه که سرور بدن دست بازیکنا! اونوقت چهار تا سرور درست و حسابی 48 نفره و نو اکپلوسیو که بیاد مشکل حل میشه!
کسی خبر نداره دقیقا کی سرور میزارن واسه فروش؟!

این مشکلا موقعی رفع میشه که سرور بدن دست بازیکنا! اونوقت چهار تا سرور درست و حسابی 48 نفره و نو اکپلوسیو که بیاد مشکل حل میشه!
من که اگر تیم بالا بیفتم میرم جلو اسانسور کمین میکنم تا بیان بالا >:) :d
اگر هم تیم پایین بیفتم که کله رو میندازم پایین میرم بالا چند نفر میکشم و بعدش به فنا میرم :d

يعني Rambo هم از اون راهرو ها و پله ها نميتونه رد بشه
yahoo_4.gif
=)) عالی بود :d

نه عزیز هیچ ربطی به زیر ساخت نداره من رفتم توییتر bf خودشون نوشته بودن سروراشون under maintenance هست الانم درست شده
اتفاقا این قضیه کاملا به زیر ساخت مربوطه چون الان چند روز میشه نه تنها توی بتلفیلد بلکه توی بقیه بازیها هم همین وضعیته یعنی بعد از چند دقیقه بازی کردن از سرور دیسکانکت میشه.شما الان داری با PS4 بازی میکنی واسه همین بهتون نشون نمیده واسه چی از بازی میوفتی بیرون ولی واسه من که با PC دارم BF4 بازی میکنم بعد از هر بار بیرون افتادن از سرور مینویسه که پورت 3659 باید باز بشه تا بتونی بازی کنی یعنی اینکه آقایون باز دارن اینترنت رو دستکاری میکنن و تنها جایی که میتونه پورتها رو توی ایران دستکاری کنه همین زیر ساخت هستش اینم اروری که به من بعد از هر بار بیرون افتادن از سرور میده
Game disconnected: Client closed down connection. Check your network connection and make sure that port 3659 (UDP) is open

آخه وقتی سرور No Explosive کاربرد داره که ادمین بتونه همه چیز سرور مثل اسلحه های قابل استفاده رو مشخص کنه و اون اسلحه هایی رو که نمیخواد توی سرور استفاده بشه قفل کنه نه اینکه فقط واسه خودش قانون بنویسه و کسی عمل نکنه.تنها کاری که ادمین توی سرورهای بتلفیلد میتونه انجام بده کم و زیاد کردن تیکت و تعداد نفرات و گردش مپها هستش اون قابلیت کیک و بن کردن هم کاملا دل بخواهیه یعنی اگه دوستای خودش قوانین سرور رو زیر پا بزارن کاری باهاشون نداره.ماشالا بزنم به تخته سرورهای کنسولی هم از لحاظ قانونگذاری و عمل شدن به این قوانین کاملا زبانزد هستن نمونه ای از قوانین سرورهای کنسولی که اکثرا توسط ادمینهای 10 تا 12 ساله اداره میشن:dNO KSA,NO JET VS HELI,NO LVL 100,NO GOD MOD PLAYERS WITH JET,DO NOT KILL ADMIN حالا اینش بماند توی بعضی سرورها کلا چیزایی که به عنوان قانون نوشته شدن شامل همه اسلحه ها میشه و باید با دسته بیل به جنگ دشمن بریم:))

چه توقعاتي داريا:d .مشكل مپ نيست (البته مترو توي BF3 هم اينجوري بود ولي نه در اين حد ) مشكل از اختراعات دايس هست كه انواع اقسام نارنجك رو گذاشته كه همراه با M320 به خصوص LVG ، ملت يك ammo pack زير پاشون تند تند همينجوري فقط پرت ميكنن:)) يعني Rambo هم از اون راهرو ها و پله ها نميتونه رد بشه:d
اسانسور كه گذاشتن هيچي در باز بشه پودر ميشي:d
تازه من یه راح جالتبر پیدا کردم که توی سرورهای استرالیا دیدم
همه ملت smoke میندازم بعد با thermal میشه زد خیلیا رو D:
البته اون راه رو که واقعا نمیشه ازش رد شد ( سمته چپی وقتی تیمه پایینی هستیم ) ...
جدا اگر این LVG رو قفل کنن برای این مپ خیلی خوبه ×_×.
من یه دست تیمه بالایی بودم به همین LVG یه ammo pack بقلم بود یه medic هم خودم انتداخته بودم تا 1.200 پوینت رفتم ×_×

با این آپدیت آخری سرعت پر شدن LVG رو خیلی آووردن پایین، دمیجش هم کم کردن خوب شده که دیگه زیاد کسی استفاده نمیکنه دو،سه دستی که توی لاکر بودم که اینطور بود، نمردیم و دیدیم طرف داره با rifle تیر میزنه ! :d

آخه وقتی سرور No Explosive کاربرد داره که ادمین بتونه همه چیز سرور مثل اسلحه های قابل استفاده رو مشخص کنه و اون اسلحه هایی رو که نمیخواد توی سرور استفاده بشه قفل کنه نه اینکه فقط واسه خودش قانون بنویسه و کسی عمل نکنه.تنها کاری که ادمین توی سرورهای بتلفیلد میتونه انجام بده کم و زیاد کردن تیکت و تعداد نفرات و گردش مپها هستش اون قابلیت کیک و بن کردن هم کاملا دل بخواهیه یعنی اگه دوستای خودش قوانین سرور رو زیر پا بزارن کاری باهاشون نداره.ماشالا بزنم به تخته سرورهای کنسولی هم از لحاظ قانونگذاری و عمل شدن به این قوانین کاملا زبانزد هستن نمونه ای از قوانین سرورهای کنسولی که اکثرا توسط ادمینهای 10 تا 12 ساله اداره میشن:dNO KSA,NO JET VS HELI,NO LVL 100,NO GOD MOD PLAYERS WITH JET,DO NOT KILL ADMIN حالا اینش بماند توی بعضی سرورها کلا چیزایی که به عنوان قانون نوشته شدن شامل همه اسلحه ها میشه و باید با دسته بیل به جنگ دشمن بریم:))

بابا محسن توکه PC بازی میکنی باید بدونی دیگه!
توی PC سرورای NO EXPLOSIVE بازی میکردم که وقتی یکی رو با ترقه جات:d میکشتم به صورت اتوماتیک یا میمردم یا کیک میشدم بیرون!
گفتم حالا که PS4 هم به PC خیلی نزدیکه دست ادمینای کنسولی رو باز بزارن!

بابا محسن توکه PC بازی میکنی باید بدونی دیگه!
توی PC سرورای NO EXPLOSIVE بازی میکردم که وقتی یکی رو با ترقه جات:d میکشتم به صورت اتوماتیک یا میمردم یا کیک میشدم بیرون!
گفتم حالا که PS4 هم به PC خیلی نزدیکه دست ادمینای کنسولی رو باز بزارن!
منم داشتم اون چیزا رو در مورد سرورهای کنسولی میگفتم وگرنه قضیه سرورهای PC فرق میکنه اونجا اکثر سرورا یه Bot رو به عنوان ادمین گذاشتن که یه سری قانون رو واسش تعریف کردن هر کس قوانین رو رعایت نکنه 100% طرف رو کیک میکنه(حتی اگه توی چت باکس از کلمات نامناسب استفاده بشه هم طرف رو کیک میکنه) یعنی حتی در صورت نبودن ادمین اصلی سرور توی بازی این Bot از یه سرور خارجی روی سرور بازی نظارت میکنه و نقش ادمین رو به عهده میگیره ولی واسه کنسول حتما باید ادمین توی بازی حضور داشته باشه تا بتونه نظارت کامل داشته باشه اونم یا کیک و بن کردنهای بی معنا رو انجام میده یا اینکه اصلا حوصله نداره بازی رو ول کنه متخلفین سرور رو کیک کنه ضمنا ادمینهای کنسولی ثابت کردن اصلا جنبه اختیارات زیاد رو ندارن و با تصمیمهای بچه گانه بازی رو زهرمار بقیه میکنن:|

داشتم بازی میکردم مولتی ... 2 ساعتی تو بازی بودم بعد که مردم صفحه مشکی شد !!!!!!!!!!!!!!!
یعنی داشتن بازی میکردن صدا میومد و حتی بعضی بازیکنا رو نشون میداد اما ناچار شدم ببندم گیمو
اینم باگ بازیه دوستان ؟؟؟؟؟؟؟
دیگه باتل ترکونده به قرانننن ...

من یه مورد رو الان خیلی باهاش برخورد میکنم!!
وقتی یه هلی یا جت رو با تانک یا ار پی جی میزنم قشنگ نشون میده که شلیک من بهش خورده و انفجار رو نشون میده ولی اصلا دمیجی به اون هلی با جت نمیده!!!!!!!!!!!!!!!
واقعا مسخره ست از هر 5 تا 2تاش اینطور میشه!! البته تو بتل هم همجین اتفاقی میوفتاد اما خیلی کم بود!
الانم داشتم بازی میکردم یه تانک رو به گلوله بستم (با LAV ) اما اصلا دمیج نمیشد بعدم یاراش اومدن منو کشتن!!:|
اینا دیگه باگ نیست ابرو ریزیه واقعا من جای دایس بودم میرفتم سر خیابون خیار میفروختم!!!
و اما دایس:

We wanted to provide a quick update on the issues with Battlefield 4 “rubber banding” that some players on certain platforms have experienced during matches with 64 players.Looking into this further, we’re unhappy with our server performance, so we’ll be upgrading the hardware as soon as possible, investing more to deliver a better experience.
As soon as we know the exact timetable, we’ll let you know the ETA. Reducing lag for these players is absolutely a top priority for us to solve and we expect to have the solution very soon.
امیدوارم راست بگن و دوباره ملت رو سر کار نزارن...

آخرین ویرایش:
دوستان نمیخوام پرمیوم شم....به نظرتون بهترین دی ال سی کدومه ؟؟؟؟ چینا ریسینگ رو چند تا کلیپ دیدم تو یوتوب .جالب به نطر میرسید ... به نظرتون ناوال استریک بهتره یا اونکه مپ های باتل 3 هستند ... لطفا بگید کدوم مپ هاش بیشتر حال میده و واضع تره :دی آخه این مپ های پیش فرض باتل بعضی ها خیلی ناجوره ... یهو بارون میزنه اصلا نمیشه هیچ کاری کرد .... بعد یه چیزی ... من کال بازی میکردم حتی با اون پایین ترین اسلحه میخواستی یکیو بزنی اینقدر بالا پایین نمیفرت اسلحه ... آخه مثلا یکیو داره میزنی روش میمونی که بزنی هی بالا پایین میزه آخرم طرف نممیره ... حالا نمیدونم منظورم رو رسوندم یا نه :دی ممنون میشم راهنمایی کنید راجب این دو موضوع
فداتون

دوستان نمیخوام پرمیوم شم....به نظرتون بهترین دی ال سی کدومه ؟؟؟؟ چینا ریسینگ رو چند تا کلیپ دیدم تو یوتوب .جالب به نطر میرسید ... به نظرتون ناوال استریک بهتره یا اونکه مپ های باتل 3 هستند ... لطفا بگید کدوم مپ هاش بیشتر حال میده و واضع تره :دی آخه این مپ های پیش فرض باتل بعضی ها خیلی ناجوره ... یهو بارون میزنه اصلا نمیشه هیچ کاری کرد .... بعد یه چیزی ... من کال بازی میکردم حتی با اون پایین ترین اسلحه میخواستی یکیو بزنی اینقدر بالا پایین نمیفرت اسلحه ... آخه مثلا یکیو داره میزنی روش میمونی که بزنی هی بالا پایین میزه آخرم طرف نممیره ... حالا نمیدونم منظورم رو رسوندم یا نه :دی ممنون میشم راهنمایی کنید راجب این دو موضوع
فداتون
خب عزیز در واقعیت خودت بخوای ضعیف ترین تفنگ باش تیر بزنی تکون میخوره دیگه چه برسه به اون تفنگ های جنگی بتل

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or