Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
خب همه که الان اوله کاری کنسول رو ندارن بیان اینجا تعریف کنن !
در ضمن تا قبل ار عرضه پچ انقدر این بازی bug داشته که عملا باید بیخیال بازی کردنش میشدی/
الان بهتر شده خیلی ولی من تستی نکردم.

من 1-2 ساعت بازی کردم
تا هفته دیگه کامل در مورده 5-6 تا از بازیهای ps4 منیوسیم و تو سایت میزارم
single بازی خیلی بدردنخوره ! فقط درست کردن که قدرت موتور گرافیکی رو نشون بدن
از نظر گرافیکی واقعا عالی هست. مخصوصا توی سیستم فیزیک
مولتی بازی به نظره من بهترین گزینه برای همه کنسولهای next gen و pc هست .
map های بازی طراحی فوق القعاده عالی دارن مخصوصا اینکه مپها میتونن با کارهای خاص عوض بشن و روی gameplay به شدت تاثیر بزارن .
کلا بهترین بازی هست که روی Ps4 بازی کردم و حرف نداره.بعد از اینکه تجربم به 20 ساعت حداقل رسید یه نقد کوتاه میزارم.
ولی خدایی به جز گرافیک نسبت به bf3 کجاش قشنگه فقط ناحیه ی مانور جت تو bf3 تو یه مپش برابر با کل منطقه مانور های جت تو bf4 هست
واقعا نسبت به bf3 یه افت بزرگ هست یادش بخیر ما ps3 با گرافیک کم 24 نفره با کلی افت فریم یه حال عجیبی میداد که شده بود من 18 ساعت تو روز بازی کنم و یه دقیقه خسته کننده نشه واقعا این یکی اشغاله به نظر من هر کی میخواد این ر بگیره بره kzsf بگیره ثوابش بیشتره چون الان انقدر باگ داره که اصلا نابود میشی البته این به نقل از بچه هایی بود که بازی کردن

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
764
نام
nima
من هر ۱۰ ۱۲ ساعت ۲ تا ۳ تا کرش دارم :D البته نه این که سرور کرش کنه ها خوده بازی :D ولی به هر حال چیزه حادی نیست ولی این reviveرو اعصابه تقریبا همیشه این اتفاق میفته اقا یکی بیاد بریم rouge transmission این صدا دایناسوررو فعال کنیم ملت بگرخن :D

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
بالاخره بعد از کلی انتظار(!) منم نسخه PS4 رو تجربه کردم. تازه فهمیدم نسخه PS3 تا چه اندازه بی در و پیکر هستش!!!
PS4ــت مبارک باشه اصلان جان:d ولی حواست باشه Crashfield کار نده دستت خدای نکرده با این کرش کردنهای الکی بلایی سر PS4 بیاد:-s:|

این DLC جدید هم عالی هست ! نمیدونم اون DLC که از نظر زمانی برای one آنحصاری هست کی میاد. نقشه های bf3 رو داره ×_×
فعلا منتظر Second Assault نباشید چون دایس اعلام کرده تا وقتی که باگها و مشکلات بازی رو با آپدیت فیکس نکنن به هیچ وجه DLC نمیدن البته من شک دارم با این مشکلات جدیدی که بعد از هر آپدیت بوجود میاد دایس بتونه بازی رو کامل فیکس کنه:|

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
من حدودا 10 ساعتی بازی کردم
تنها مشکلی من داشتم این بود که بعضی موقعها موقع انخاب کردنه re-spawn point نقشه رو نشون نمیده و کلا تصویر سیاه. مثلا باید مثلث بزنی بره تو Squad بعد برگردی نشون بده به غیر از نه کرش و ... هیچی نبود D:
یه موقع موقع استفاده از تیربارها صفحه یه مقدار لرزش میگیره

این DLC جدید هم عالی هست ! نمیدونم اون DLC که از نظر زمانی برای one آنحصاری هست کی میاد. نقشه های bf3 رو داره ×_×

اون dlc الان اومده واسه Xone البته من فعلا فقط DLC China Rising رو دارم.خیلی عالیه.

یه سوالی از دوستانی دارم که با PS4 این بازی رو بازی میکنند:

آیا نسخه PS4 این بازی هم کرش و لرزش تصویر زیاد داره؟نسخه Xone کلی باگ و کرش و لرزش داره با یه آبدیت کمی بهترش کردن ولی این آبدیت آخریه انگار بدترش کرده!!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ولی خدایی به جز گرافیک نسبت به bf3 کجاش قشنگه فقط ناحیه ی مانور جت تو bf3 تو یه مپش برابر با کل منطقه مانور های جت تو bf4 هست
واقعا نسبت به bf3 یه افت بزرگ هست یادش بخیر ما ps3 با گرافیک کم 24 نفره با کلی افت فریم یه حال عجیبی میداد که شده بود من 18 ساعت تو روز بازی کنم و یه دقیقه خسته کننده نشه واقعا این یکی اشغاله به نظر من هر کی میخواد این ر بگیره بره kzsf بگیره ثوابش بیشتره چون الان انقدر باگ داره که اصلا نابود میشی البته این به نقل از بچه هایی بود که بازی کردن

به نظره من نقشه های بازی برای جتها بهتره چون حداقل نیاز به skill بیشتری برای مانور دادن داره. دوتا مپه silk road و یکی دیگه از china rising محیطاشون برای جت خیلی بازه. بعد از سیستم levolution به نظرم بازی رو بهتر کرده .....
به نظره من bf3 یه حسه tactical بیشتری شاید داشته باشه وقتی روی ps3 بازی میکرد. اما روی Pc مثل همین الان بود...64 نفر و 60 فریم ×_× شلوغ و پلوغ و arcade گونه . برای همین وقتی روی ps4 بازی میکن زیاد فرقی رو احساس نمیکم . باگ هم من به جز همون مورد مپ و لرزش تصویر روی تیر بارها چیزه دیگه ای ندیدیم D: حدودا دیروز 5 ساعت و امروز هم 5 ساعت بازی کردم کرشی هم نبود. به نظرم خیلی بهتر شده ( باگهای که قبلا بود داغون کرده بود بازی رو )
بعدش دیگه 4 نستب به 3 هم customization های بیشتری داره ....
بله 1-2 هفته پیش بازی میکردی از سره این باگها اعصابت نابود میشد اما الان اونطوری نیست .

اون dlc الان اومده واسه Xone البته من فعلا فقط DLC China Rising رو دارم.خیلی عالیه.

یه سوالی از دوستانی دارم که با PS4 این بازی رو بازی میکنند:

آیا نسخه PS4 این بازی هم کرش و لرزش تصویر زیاد داره؟نسخه Xone کلی باگ و کرش و لرزش داره با یه آبدیت کمی بهترش کردن ولی این آبدیت آخریه انگار بدترش کرده!!
time exclusive هم هست D: منتظرم این ور هم بیاد !_! البته همین الانم با مپاش حال میکنم اما مپهای bf3 هم جالب بودن خیلی .
من اصلا 1 بار هم کرش نداشتم. لرزش هم وقتی دارم که روی تیر بارهای helicopter ها میشینم. ... اپدیت اخری به نظرم خیلی بهترش کرد. هفته قبل کلی ارور میداد وصلم نمیشد. 3-4 ساعت میرفتی کرش میکرد

PS4ــت مبارک باشه اصلان جان:d ولی حواست باشه Crashfield کار نده دستت خدای نکرده با این کرش کردنهای الکی بلایی سر PS4 بیاد:-s:|

فعلا منتظر Second Assault نباشید چون دایس اعلام کرده تا وقتی که باگها و مشکلات بازی رو با آپدیت فیکس نکنن به هیچ وجه DLC نمیدن البته من شک دارم با این مشکلات جدیدی که بعد از هر آپدیت بوجود میاد دایس بتونه بازی رو کامل فیکس کنه:|
اون dlc که از نظر زمانی انحصاری ONe هست. پریروز هم china rising عرضه شده ! باگها وضعیتش خیلی بهتره.

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
به نظره من نقشه های بازی برای جتها بهتره چون حداقل نیاز به skill بیشتری برای مانور دادن داره. دوتا مپه silk road و یکی دیگه از china rising محیطاشون برای جت خیلی بازه. بعد از سیستم levolution به نظرم بازی رو بهتر کرده .....
به نظره من bf3 یه حسه tactical بیشتری شاید داشته باشه وقتی روی ps3 بازی میکرد. اما روی Pc مثل همین الان بود...64 نفر و 60 فریم ×_× شلوغ و پلوغ و arcade گونه . برای همین وقتی روی ps4 بازی میکن زیاد فرقی رو احساس نمیکم .
اون dlc که از نظر زمانی انحصاری ONe هست. پریروز هم china rising عرضه شده ! باگها وضعیتش خیلی بهتره.
اتفاقا مپهای BF4 به غیر از مپ Paracel Storm برای جت افتضاحترین مپهای کل تاریخ BF هستن اینو نه تنها من و مهران بلکه کل کسانی که عاشق بازی کردن با این وسیله هستن میگن به نظر من سیستم Levolution فقط جنبه تبلیغاتی داشت و تاثیر آنچنانی در گیم پلی بازی نداره
BF4 شاید از لحاظ Infantry نسبت به BF3 بهتر شده باشه ولی از لحاظ گیم پلی با وسیله های مختلف مثل تانک و جت و چاپر .. افتضاح به تمام معنا محسوب میشه به عنوان مثال فقط کافیه شما حرکات نرم جت رو توی BF3 با حرکات و کنترل اسباب بازی گونه جت توی BF4 مقایسه کنید تا پی به عمق فاجعه ببرید.توی قضیه بازی کردن با جت و بحث Skill دقیقا نظر من برعکس شماست واسه بازی کردن با جت توی BF4 اصلا به مهارت خاصی نیاز نیست و میتونید به لطف مپ دیزاین عالی بازی نقش UAV رو واسه هم تیمیهاتون بازی کنید اوج شاهکار دایس رو توی مپ DawnBreaker که یک مپ پر از آسمون خراش هست و عملا جت اونجا به کار هیچ کس نمیاد میتونید ببینید
میدونم اون DLC از نظر زمانی انحصاری XO هست(البته تا اونجایی که میدونم هنوز واسه کسانی که XO دارن هم عرضه نشده) و خودم هم China Rising رو بازی کردم ولی همونجوری که خود دایس گفته بعد از عرضه اولین DLC با توجه به مشکلات پیش اومده و تا برطرف شدن کامل اونها فعلا برنامه ای واسه عرضه DLC بعدی که اسمش Second Assault هست نداره خبرش رو میتونید از لینک زیر بخونید
EA halts Battlefield 4 expansions to 'sort out all the issues' | Polygon

آخرین ویرایش:

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
بازی رو انجام دادم تو بخش مولتی واقعا عالیه، درسته کماکان باگ های بعضی از map ها هنوز پابرجاست ولی باز خیلی قشنگ بود.

اون مشکل save هم هست باز هم؛ ای دوستی که میگفتی برطرف شده :D ؛ هنوز برطرف نشده! :D

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
بازی رو انجام دادم تو بخش مولتی واقعا عالیه، درسته کماکان باگ های بعضی از map ها هنوز پابرجاست ولی باز خیلی قشنگ بود.

اون مشکل save هم هست باز هم؛ ای دوستی که میگفتی برطرف شده :D ؛ هنوز برطرف نشده! :D

آره مشکل Save هست کماکان ! من فکر کردم برطرف شده اما اشتباه کردم:d

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
دوستان تو ps4 میشه مثلا پریمیوم بتل ۴ رو ۲ نفری با هم بخریم یا بهترش ۱ نفر بخره ۲ نفر استفاده کنن مثل x360 که لایسنس ترانسفر میکردیم؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
دوستان تو ps4 میشه مثلا پریمیوم بتل ۴ رو ۲ نفری با هم بخریم یا بهترش ۱ نفر بخره ۲ نفر استفاده کنن مثل x360 که لایسنس ترانسفر میکردیم؟

توي PS4 هيچ كدوم از روش ها نميشه
اگر يه نفر خريد ميتونه روي اكانت PRIMARY خودش استفاده كنه و روي بقيه اكانت هاي ديگه دستگاهش هم استفاده كنه ولي نفر دوم بايد حتما" بره توي اكانت تا بتونه استفاده كنه البته سيستم پرميوم چون مثل جواز ميمونه و بازي نيست كسي فكر نكنم درست امتحان كرد باشه اين مورد رو ولي فكر كنم نتوني استفاده كني

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر