Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
896
هیچکدوم از اسلحه های کلاس ریکان من شلیک نمیکنه!چرا؟فقط تو حالت دویدن شلیک میکنه و نه ایستادن!چند وقتی هست اینطوره...

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
هیچکدوم از اسلحه های کلاس ریکان من شلیک نمیکنه!چرا؟فقط تو حالت دویدن شلیک میکنه و نه ایستادن!چند وقتی هست اینطوره...
اتفاقا منم همین مشکل رو دارم ... وقتی خشابم پر باشه اصلا شلیک نمیکنه باید چند بار بزنم تا یه تیر بزنه بعد هدف گیری کنم

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
از دیشب چند اتفاق جالب واسم افتاده
داشتم شلیک میکردم با ریکون 1باره پشت سر دشمن افتادم!
تو بازی دو نفرو کشتم بعدش اصلا نشد تکون بخورم سرپا واسادم!ن کشتنم ن شد خودمو بکشم،مجبور شدم از بازی بیرون بیام.
با تانک نمیشد توپ شکلیک کنم
تا الان مشکل نداشتم

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
تو بازی دو نفرو کشتم بعدش اصلا نشد تکون بخورم سرپا واسادم!ن کشتنم ن شد خودمو بکشم،مجبور شدم از بازی بیرون بیام.
تا الان مشکل نداشتم

دیروز و امروز سرور ها انگار یکم خُل شده بودن
منم اول نتونستم وصل شم بعد از وصل شدن با اینکه خط آنتن (!) پر بود کلی چیز های عجیب مثل همینا اتفاق می افتاد
......................................
بتل است دیگر :d

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
تا الان مشکل نداشتم

احتکالا یه گندی روی سرورها زدن:d

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
واقعا بتل است. . .
اقا 1کیفایی گاهی اوقات میده به چه درد میخوره؟
اپدیت جدید کی میاد؟دلم شب میخواد:d
بعضیا چجوری از فاصه چند کیلومتری با تانک هلیکوپتر رو میزنن؟

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
واقعا بتل است. . .
اقا 1کیفایی گاهی اوقات میده به چه درد میخوره؟
اپدیت جدید کی میاد؟دلم شب میخواد:d
بعضیا چجوری از فاصه چند کیلومتری با تانک هلیکوپتر رو میزنن؟

بتل پک هارو بازکنی به طور شانسی بوست های مختلف...داگ تگ...emblem...مادیفیکشن های اسلحه های مختلف

اپدیت رو خبر ندارم

حالا چندکیلومتری که نه ولی با تانک اگه زوم کنی و یه کم بالاتر از طرف بگیری بزنی میخوره بهش...باید بزنی تا قلقش دستت بیاد:d

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
بتل پک هارو بازکنی به طور شانسی بوست های مختلف...داگ تگ...emblem...مادیفیکشن های اسلحه های مختلف

اپدیت رو خبر ندارم

حالا چندکیلومتری که نه ولی با تانک اگه زوم کنی و یه کم بالاتر از طرف بگیری بزنی میخوره بهش...باید بزنی تا قلقش دستت بیاد:d

1سوال فنی save یه اکانتمو چجوری انتقال بدم به اکانت جدید؟

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
امروز سرورا مشکل داشت؟
نه تایم اوت داشتم نه چیزی ولی بازی پوکیده بود!یکی دوثانیه تاخیر داشت یهو میرفتیم تو زمین یا یهو کل بازی وایمیستاد!خیلی گند بود:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر