Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

way_to_win

کاربر سایت
May 29, 2012
153
شرمنده یه سوال
چرا وقتی میخوام شلیک کنم همش میره روی نایف ؟
کلافه شدم
هزار بار به خاطر این مردم الکی

شما هول میکنی و R3 را فشار میدی و میره روی knife . حالا از option وار تنظیمات شو و knife و روی دایره بزار و نشتن را روی R3

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
مسئله هول شدن نیست
بدون اینکه دستم به انالوگ بخوره وقتی به فاصله 5 تا 10 یا 20 متری دشمن برسم اتومات میره روی نایف

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
مسئله هول شدن نیست
بدون اینکه دستم به انالوگ بخوره وقتی به فاصله 5 تا 10 یا 20 متری دشمن برسم اتومات میره روی نایف

برای منم چند بار پیش اومده ... معمولا موقعایی که پینگم خوب نیست اتفاق افتاده ... کلا قاطی میکنه ! یا خودش اسلحه عوض میکنه یا میره رو نایف ...
فکر میکنم اشکال از همون نت باشه ولی یه جور باگ هم حساب میشه، چون ممکنه شما کلا اون دکمه رو حتی قبلش هم نزده باشی که بگیم دیر عمل کرده و ...
کلا وقتی پینگ خراب باشه یا حتی سرعت دانلود خراب باشه یه باگ هایی پیدا میکنه از جمله همین عوض کردن خودکار سلاح، گیر کردن موقع دویدن و ...

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
بچها امروز قرار ابدیت بیاد ت منو بتل4 نوشته کسی میدونه چه چیزایی اضاف میشه؟!

قرار بود مارچ يه اپديت درست و حسابي بياد ولي الان يه نگاه مياندازم

ويرايش :
يه اپديت روي سرورهاست كه به مدت يه ساعت سرور ها از دسترس خارج ميشن

The following fixes are included in this server release across all platforms.

- Fixed CTF/Obliteration exploit
- Backend update to increase stability

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
مثل اینکه قرار بود ورژن شب مپ های بتل اضافه شه . کسی خبری نداره ؟

فقط يه تعدادي مپ در شب هم اتفاق خواهند افتاد كه تا الان فقط عكس siege of shangahi به صورت رسمي اومده بيرون كه به نظر مياد خيلي هم خفن باشه :d

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
من 2 روزه از حجم ام وحشتناک کم میشه BT که میزنم امروز 2 گیگ شارز کردم فقط ام چند ساعت بازی کردم همش تموم شد . قبلا اینطوری نبود . کسی به این مشکل بر خورده ؟

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,999
نام
Mohammad
من 2 روزه از حجم ام وحشتناک کم میشه BT که میزنم امروز 2 گیگ شارز کردم فقط ام چند ساعت بازی کردم همش تموم شد . قبلا اینطوری نبود . کسی به این مشکل بر خورده ؟

من مشکلی ندارم.2 تا 3 ساعت بازی کردم کلا 200 مگابایت خرج شد.

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
امروز کسی تونسته وصل شه؟
دیروز نوشته بود بخاطر آپدیت سرور ها چند ساعتی آنلاین تعطیل میشه اما من از دیشب تا حالا نتونستم بازی کنم؛
مشکل از خودِ EA هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر