Battlefield 4 | Xbox 360

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
دوستان عزیز برای بازی سینگل باید هر دوتا دیسک رو دانلود بکنیم؟

داداش کلا بازی های ea اگه دو دیسک بودن بدون دیسک اولش برای اچ دیه که باید رو دستگاه بریزی (من که از شانسم باید بدون اچ دی بازی کنم چون تو هاردم جای ریختن اچ دی این رو ندارم )

- - -ویرایش - - -

نگاه کن شانس مارو ... تا ایکس باکس آماده به بازی بود هیچی نمیومد 2 هفته دادیمش به رفیقمون جی تی ای بازی کنه یک هو پشت سر هم 4 تا بازی خوب اومد 5 امی هم تو راهه با این تفاصیر فکر کنم باید این طوری بازی کنم (برنامه روزانه : 1 2 مرحله بتلفیلد- 1 2 مرحله بتمن- 2 3 تا اساسینز و بعد از تموم کردنشون لگو مارول )

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
یعنی مایی که میخایم فقط سینگل رو بازی کنیم باید دیسک دوم رو فقط بگیریم ؟ درسته ؟

بستگی داره می خوای hd content رو بریزی یا نه . قبلا بتل 3 یا مدال وارفایتر رو بازی کردید ؟؟ یک دیسک برای آنلاین و hd هست که اگه جا داشته باشی بریزی خیلی بهتره

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
گرافیک توی بخش campaign بازی میگن خیلی خوبه و طراحی مراحل هم نسبت به Bf3 خیلی بهتره،فریم بازی هم روی 30 قفل شده و بازی افت فریم نداره.
بخش داستانی هم کلا دوروبر 4 ساعت طول میشکه تا تموم بشه :|
+
اگه اشتباه نکنم نصب hd pack توی این نسخه اجباری هست.......
ویرایش : نه اشتباه میکردم نصبش اختیاری هست :d

آخرین ویرایش:

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
4ساعت طول میکشه سینگلش؟! :|
منم دستگاهم جیتگه اگه اینقدر کوتاه بازی الکی پول ندم پاش بجاش لگو مارول رو بگیرم بهتره که! :d

Last edited by a moderator:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
ارزش اصلی این بازی مولتیش ، منم که انلاین نمیتونم بزنم بیخیال ارزش نداره واسه 4 ساعت قسمت داستانی بازی بخرم . درسته دوستان ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر