Battlefield 4 | PS3

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
48ساعته است !
الان گذاشتم كه تا جمعه شب بچه ها ميخوان بازي كنن وقت اش رو داشته باشن !
ميدونستم نيستي دعوتت نكردم حالا وقت هست بازم :d

3-4 تا درست كردم ! بهترين بازيكن اسكواد - بهترين كيل با كاربين - بهترين تانك سوار- بهترين نابوده كننده وسايل - بهترين مهندس ! ( البته يه دونه زياد گفتم گمونم :d )
محسن سالبر احمد اصلان صادق كاميار و يكي دوتاي ديگه رو اتفاقي يا با قصد و غرض قبلي دعوت كردم :d

تا تو باشی با قصد غرض اینوایت نکنی ....:d

mohammad16

کاربر سایت
Aug 24, 2013
310
نام
تابلو دیگه محمد!:دی
کمک
یه جای بازی دیگه موندم ولی اینو فک کنم باک بازی هست

تو این مرحله سوار بر قایق هستیم و میرسیم به ساحل همه پیاده میشن و جلوتر دشمن هست ،دشمن تیراندازی میکنه ولی من هر کاری میکنم از قایق پایین نمیاد باید چکار کنم؟!:d

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
آقا من خیلی نوبم.بعضیاتون در مورد جت و کروز و این چیزا صحبت میکردید ولی من جتی ندیدم تا حالا.چه مودی بازی میکنید؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
آقا من خیلی نوبم.بعضیاتون در مورد جت و کروز و این چیزا صحبت میکردید ولی من جتی ندیدم تا حالا.چه مودی بازی میکنید؟

چه مدي بازي مي كني ؟! conquest يا detahmatch يا ...
كروز فقط رو بعضي مپ هاست و دست فرمانده است شليك اش

اين احمق ها ديگه ورداشتن همه چي چاينا رايزينگ رو گذاشتن توي بتل لاگ :| اون از PC كه عملا" براشون باز شد و ملت باهاشون بازي مي كردن اين هم از اين :|:d

بزن دست قشنگه رو :|:d
احتمال زياد اون BOBING RAID توي BF 1943 بر مي گرده :| تو اساينمت هاي چاينا رايزينگ نوشته :|:d
منتظر باشيد ملت دم در بانكر اش صف ببندن :|:d

آخرین ویرایش:

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
تغییر دیگه ای که من دیدم افزایش امتیاز برای Service Star ها و Unlock های Vehicle هاست. برای مثال من 8 تا service star برای Fast attack craft و 4 تا برای IFV ها داشتم الان شده 4 تا برای Fast و 2 تا برای IFV. دیروز هم تمام آنلاک های Attack Jet گرفته بودم الان هم سرویس استار ازم گرفته هم هنوز باید score بگیرم تا JDAM Bomb دوباره Unlock کنم....

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
conquest بازی میکنم.چطوری فرمانده میشه شد؟

هست توي اكثر مپ ها شما يا دير رفتي برداري يا دقت نكردي
فرمانده هم ميتوني همون جايي كه اسپاون مي كني مثلث بزني بعد يه R1 بزني بري توي بخش كاماندر و به مربع كه بزني ميري فرمانده ميشي

تغییر دیگه ای که من دیدم افزایش امتیاز برای Service Star ها و Unlock های Vehicle هاست. برای مثال من 8 تا service star برای Fast attack craft و 4 تا برای IFV ها داشتم الان شده 4 تا برای Fast و 2 تا برای IFV. دیروز هم تمام آنلاک های Attack Jet گرفته بودم الان هم سرویس استار ازم گرفته هم هنوز باید score بگیرم تا JDAM Bomb دوباره Unlock کنم....

سالبر جان كلا" گند زدن ! اخه كدوم احمقي مياد اين مدلي بعد لانچ بازي سقف امتياز هاي بازي رو عوض كنه :| احمقانه است واقعا"
الان هم كه باز بتل باگ چيزي بهم نشون نميده خراب شده :|

كاربين ها همه رو باز كردن الان هم شدم مِستر كاربين هم مَستر كاربين :d

اقا شما بازي ايت جيلبريك ه اين همه مشكل داري؟
برو از همون نردبان بالا و همه رو بكش برو جلو شايد تونستي رد كني مرحله رو

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
دوستان بتل باز میخواستم ببینم الان توی انلاین باید از کجا باید شروع کنم و برای کسب تجربه کدوم قسمت برم کدوم قسمت مولتیش جذابتر و .... اگر لینک اموزشی چیزی دارید بزارید چون تازه دیشب شروع به انلاین بازی کردم خلاصه خیلی تو این بازی نوبم:d راستی بنده ادد کنید thx:x

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
خوب از همين تريبون با افتخار اعلام مي كنم كه به احتمال فراوان اولين نفري در جهان هستم كه در مپ dawnbreaker موقي ميشم گليچ كنم :d

اين هم عكس هاش :d

جالب اين كه كل مپ روي اب درياست !!!:d اين هم از سيستم هايي كه دايس استفاده مي كنه براي نقشه سازي :|
در مورد عكس اخر بايد بگم خيلي جالب بود برام !!! وسط مپ و همون جا نزديك فلگ B يه چيزي شبيه گرداب درست شده بود و اب گود شده بود كه عكسش رو گذاشتم :d
مبت بدبخت هي مي اومدن فلگ هارو مي گرفتن و من يكي از هم اسكواد ايي ها كه روم اسپاون شد پسشون مي گرفتيم :d البته بدبختيش اين بود بايد همش شنا مي كرديم :d هيش كي هم پياده پيدا نكردم با كلت بزنمش :|

اون رفيقي كه سوال پرسيد !!!
من جوابت رو توي پست قبليم دادم خوب !!!

اموزش و چيز خاصي وجود نداره :d بازي كن بعد بيا سوالي چيزي اگه داري بپرس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر