Battlefield 4 در يكي از كنسول هاي نسل بعدي بسيار بهتر است !

• Thread starter Thread starter !_Meshki_!
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
M

!_Meshki_!

battlefield-4-angry-sea-single-player-screens_7-wm-670x376.jpg

Jack Frags يوتيوبـره معروف قول يك Direct Feed ـه 1080p از بازي Battlefield 4 بر روي كنسول هاي نسل بعدي را در تاريخ 29 اكتبر داده است . طبق گفته هاي او در يكي از نسخه هاي نسل بعد گرافيك بسيار بهتر است .
" ويدئو گيم پلي از Xbox One و PS4 را در تاريخ 29 اكتبر پخش خواهم كرد ; ساعت ها گيم پلي از مالتي پلير PS4 و سينگل پلير Xbox One را دارم . تا آن موقع نمي توانم چيز بيشتري بگويم اما با ديدن اين ويدئو شگفت زده خواهيد شد زيرا Battlefield 4در يكي از نسخه هاي نسل بعد بسيار بهتر به نظر مي رسد . "

منبع

من نمیدونم این موش و گربه بازی که بعضی سازنده ها در میارن واسه چیه ، خب عین آدم بگو نسخه فیلان بهتره . بالاخره ماه که پشت ابر که نمی مونه همه بعد از انتشار بازی می فهمن کدوم بهتر بوده . بعضی از این سازنده ها ادمو یاد دختر بچه ها میندازن که میگن یه چیزی میدونم ولی بهت نمی گم !

اما با ديدن اين ويدئو​
شگفت زده خواهيد شد​
زيرا Battlefield 4در يكي از نسخه هاي نسل بعد بسيار بهتر به نظر مي رسد​
خب الان همه انتظار دارن روps4بهتر باشه ولی گفته شگفت زده خواهید شد یعنی شاید رو وان بهتره چیزی که کسی انتظارشو نداره:دی

به نظر من روی XBOX ONE بهتره.با این موج منفی که درباره XBOX ONE راه افتاده بود و از اون طرف روابط ماکروسافت و EA که خیلی خوبه احتمال این که روی PS4 بهتر باشه بعیده.اینجا مسئله قدرت کنسول هم نیست :d

بصورت دیفالت انتظار میرفت بازیهای مولتی بروی PS4 مقداری بهتر باشند.ولی چون از لغت سورپرایز استفاده کرده 2 حالت امکان داره اتفاق بیوفته.
1-نسخه PS4 بمراتب بیشتر از اونیکه فکر میکردیم از نسخه ONE بهتره.
2-نسخه Xone , نسخه برتر از نظر گرافیکی هستش.

میگم چرا بخش مولتی PS4 رو مقایسه میکنه ؟ گرافیک بخش تک نفری و چند نفریش یکیه؟ بلاخره محیط بخش سینگلش کوچیکتره میتونه بهتر باشه .

به نظرم بهتر بود هر دو از یه بخش بودن اینجوری درست نیست

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or