Battlefield 3 MultiPlayer - نسخه ی هک شده

سلام .
همونطور که احتمالا می دونید حدودا دو هفته ای میشه که مولتی پلیر بتلفیلد 3 هک شده و تنها مزیتش برای ما اینه که می تونیم بالاخره با پینگ خوب از بازی لذت ببریم . 20 هزار تومن الان واقعا دیگه مبلغی نیست که بخوایم به خاطرش به بازی هک شده رو بیاریم پس لطفا قضاوت نکنید و اگر مایل به انجامش نیستید می تونید تاپیک رو ببندید . با تشکر
من فایلهای مورد نیاز رو از این سایت دانلود کردم . امیدوارم لینک دادن مشکلی نداشته باشه چون بهترین مرجع همونجا هست و هدف من هم از این تاپیک آموزش نبود . هر چند که کلا 3 مرحله بیشتر نیست و راحت می تونید انجامش بدید بغیر از عضویت در سایت روسی که گوگل کروم لازم داره .

تجربه ی دیروز من از بازی که واقعا لذت بخش بود هر چند که طرف مقابل واقعا پینگهاشون خراب بود و اکثرا 200-300 بودن و پینگ من هم 10 بود :d . البته فکر کنم پینگی که تو بازی نشون میده درست نیست و پینگ من حدود 40-50 باید باشه . در کل تونستم بالاخره بازی خودم رو بکنم و لذت ببرم هر چند که فکر کنم ادمین سرور منو بن کرد چون هر کاری می کنم دیگه نمی تونم به اون سرور کانکت بشم . احتمالا بزودی ما هم یک سرور ران بکنیم تا مپ و مود مورد علاقمون + پینگ خوب رو یکجا داشته باشیم . دوستانی که مایل به انجام این روش هستن اسمشون رو اینجا بنویسن تا ببینیم تقریبا باید انتظار چه تعداد از دوستان رو داشته باشیم . اسم خودم داخل بازی XerxeSJ9 هست

با تشکر :)

• Like
Reactions: oustaa

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
من رفتم اوریجین داشتم بازی میکردم ( البته بازی رو نخریدم و یادتون باشه خودشون گذاشتن توی خونه :d )
این کلنل ها اشک میریختن میدیدن یک لول 4 داره میزنشون :d
لول 11 شدم زدم بیرون ، فکر کنید TDM اونم هزار تیکت توی یک مپ ، روانی میشه آدم

آخرین ویرایش:

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
میگم واسه تمرین جت رونی میتونم بازیایی مث hawx نصب کنم و تمرین کنم یا سیستمش فرق داره!!؟
من خودم جت باز نیستم ( بیشتر دوست دارم بکشمشون پایین :d ) اما برای اینکه دستت راه بیوفته و بتونی مانور بدی عالیه
کلا جت رو باید بازی کنی تا راه بیوفتی
آموزش هم فکر نمیکنم فایده ای داشته باشه وگرنه چیزی که زیاده فیلمش توی یوتیپ
زلو ندیدم اما توی بتل لاگ چنتا سرور هست که فقط جت داره و یکیش بود آنتی ایر هم نداشت .
زیاد و کم کردن سرعت خیلی تاثیر داره و اینکه نزاری کسی بیوفته پشت سرت

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
یه پیشنهاد راجع به چینش مپ ها ، لطفا مپ های بزرگ Armored shield رو فعلا حذف کنید یا حداقل مود راش رو بزارین براشون . معمولا 20-30 تا ایرانی تو سرور هستیم تا این مپ های بزرگ میاد همه leave میدن خودمون هم حوصله بازی تو اینجاها رو نداریم . همه لطف این پینگ پایین به خاطر infantry هست وگرنه که همون اورجین رو بازی میکنیم بتل لاگ هم داره :d . مود کانکوئست مترو ، راش مترو ، راش دماوند ، گان مستر که تا حالا ندیدم تو سرورتون ، مخصوصا Close Quarter Ziba tower ، راش بازار ، راش seine crossing ، راش tehran highway . راش هم برای علاقه مندان وسیله خوبه هم infantry مخلوط جفتشونه . دیشب داشتیم بازی می کردیم یهو alborz mountain اومد کلا رفتن همه . یه سرور دیگه gun master بود با دوستان رفتیم اونجا بعد دیدیم بقیه هم دارن میان همونجا با اینکه خیلی پایین تر بود تو لیست . اگر vote map هم بزارید خیلی بهتره مثلا دو تا از مپ ها و مود ها کانکوئست باشه دو تا راش که خود بازیکنا انتخاب کنن . ( اوایل فکر کنم داشت سرورتون )

چیتر متاسفانه زیاده تو سرور درسته pb زیاد جالب نیست ولی فکر کنم حداقل جلوی یه سری رو بگیره . aimot و one hit kill رو سریع میشه شناسایی کرد بن کرد ولی کسایی no recoil و wall hack دارن خیلی راحت چیت می زنن و نمیشه با اطمینان بن ــــشون کرد. من از یکی دو نفر فیلم دارم ( پلیرهای ایرانی ) که اگر خواستید براتون می فرستم .

در آخر بسیار ممنون از زحمتی که می کشید و وقتی که می ذارید .
من هی میگم با شما چیکار داشتم
یوزرت یادم مونده بود
الان رفتم پست اول رو دیدم یادم افتاد
داداش یک دستی به پست اول بکش و یک سری اطلاعات خوب بزار چون خیلی کویره + لینک دانلود یا لینک به سایتی که بشه ازش دانلود کرد مثل همون تریلرفا ( البته گذاشتیا اما چشم بصیرت میخواد و هر کسی نمیبینش )
خلاصه یک ذره خوشگلش کن هر کسی میاد توی این تاپیک پژمرده نشه :d اینو میگم چون خودم روز اولی که اومدم به خاطر پست اولش ، این تاپیک رو خیلی جدی نگرفتم
Reserved
برای یک کلمه این همه لایک ؟
ما نبودیم اینجا نذری میدادن؟ :d
ته دیگ نمونده؟

آخرین ویرایش:

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
من آخرین ورژنها رو از سایت ZLOEmu دانلود کردم ، مثل اینکه کلا باید دوباره ثبت نام کرد یوزرهای قبلی پر . برای من که لول فرق نمی کنه اتفاقا حال میده دوباره رنک آپ :)) .
فقط اصلا نمیشه به هیچ سروری وصل شد اصلا اورجین بالا میاد .
جریان چیه ؟ :D

blackrider9026

کاربر سایت
Apr 21, 2014
220
نام
SAMAN
من آخرین ورژنها رو از سایت ZLOEmu دانلود کردم ، مثل اینکه کلا باید دوباره ثبت نام کرد یوزرهای قبلی پر . برای من که لول فرق نمی کنه اتفاقا حال میده دوباره رنک آپ :)) .
فقط اصلا نمیشه به هیچ سروری وصل شد اصلا اورجین بالا میاد .
جریان چیه ؟ :D

مال من هم همینطوره اورجین بالا میاد اینطور که APOCALYPSE عزیز میگفت فایل کلاینت جدید رو برداشتن و اگه فایل کلاینتی که سایت گذاشته رو ببینی همون قدیمیس و جدید نیس فقط DLL جدید فعلا باید صبر کرد

Amoo Behrooz

کاربر سایت
Aug 18, 2012
153
نام
Amoo hooshmand
سلام من رفتم این نسخه ی جدید
ولی
فقط می تونم با یک اکانت بازی کنم هر چقدر اکانت دیگه ددرست کردم نمی زاره اکتیوش کنم ایمیل واسم میاد واسه اکتیو اکتیوش ام می کنم کانکت هم می شه به سرورا
ولی
نمیاره که از EA اکتیوش کنم !!!!!!!!! بعد زاااارت پرتم می کنه بیرون
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

AP0CALYPSE

کاربر سایت
Sep 13, 2014
24
سلام من رفتم این نسخه ی جدید
ولی
فقط می تونم با یک اکانت بازی کنم هر چقدر اکانت دیگه ددرست کردم نمی زاره اکتیوش کنم ایمیل واسم میاد واسه اکتیو اکتیوش ام می کنم کانکت هم می شه به سرورا
ولی
نمیاره که از EA اکتیوش کنم !!!!!!!!! بعد زاااارت پرتم می کنه بیرون
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

(سوال و جواب های پیرامون بازی (گیم پلی . مشکلات بازی . و غیره - Страница 3 - Persian - Zlofenix Games

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر