Battlefield 3 MultiPlayer - نسخه ی هک شده

سلام .
همونطور که احتمالا می دونید حدودا دو هفته ای میشه که مولتی پلیر بتلفیلد 3 هک شده و تنها مزیتش برای ما اینه که می تونیم بالاخره با پینگ خوب از بازی لذت ببریم . 20 هزار تومن الان واقعا دیگه مبلغی نیست که بخوایم به خاطرش به بازی هک شده رو بیاریم پس لطفا قضاوت نکنید و اگر مایل به انجامش نیستید می تونید تاپیک رو ببندید . با تشکر
من فایلهای مورد نیاز رو از این سایت دانلود کردم . امیدوارم لینک دادن مشکلی نداشته باشه چون بهترین مرجع همونجا هست و هدف من هم از این تاپیک آموزش نبود . هر چند که کلا 3 مرحله بیشتر نیست و راحت می تونید انجامش بدید بغیر از عضویت در سایت روسی که گوگل کروم لازم داره .

تجربه ی دیروز من از بازی که واقعا لذت بخش بود هر چند که طرف مقابل واقعا پینگهاشون خراب بود و اکثرا 200-300 بودن و پینگ من هم 10 بود :d . البته فکر کنم پینگی که تو بازی نشون میده درست نیست و پینگ من حدود 40-50 باید باشه . در کل تونستم بالاخره بازی خودم رو بکنم و لذت ببرم هر چند که فکر کنم ادمین سرور منو بن کرد چون هر کاری می کنم دیگه نمی تونم به اون سرور کانکت بشم . احتمالا بزودی ما هم یک سرور ران بکنیم تا مپ و مود مورد علاقمون + پینگ خوب رو یکجا داشته باشیم . دوستانی که مایل به انجام این روش هستن اسمشون رو اینجا بنویسن تا ببینیم تقریبا باید انتظار چه تعداد از دوستان رو داشته باشیم . اسم خودم داخل بازی XerxeSJ9 هست

با تشکر :)

• Like
Reactions: oustaa

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
آقا من یه چند تا از بچه های قدیمی رو تو بازی میبینم میشناسم ولی بقیه رو نمیشناسم هر کس این تاپیک رو میخونه بیاد اینجا معرفی کنه با هم آشنا بشیم و در مواقع ضروری با هم Squad تشکیل بدیم واسه حرکت هایی که قبلا به خاطر لگ و اینا نمیشد :d من حمید هستم تو بازی Good Guy Greg :bighug: کلا همه چیز کار میکنم فقط یه کم جت مشکل دارم و Infantry در حد نوبا :d

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,251
آقا من یه چند تا از بچه های قدیمی رو تو بازی میبینم میشناسم ولی بقیه رو نمیشناسم هر کس این تاپیک رو میخونه بیاد اینجا معرفی کنه با هم آشنا بشیم و در مواقع ضروری با هم Squad تشکیل بدیم واسه حرکت هایی که قبلا به خاطر لگ و اینا نمیشد :d من حمید هستم تو بازی Good Guy Greg :bighug: کلا همه چیز کار میکنم فقط یه کم جت مشکل دارم و Infantry در حد نوبا :d
تو بازی ParadaimiX البته خیلی کم میام. ولی به هرحال Attack heli م خوبه به راحتی میتونم هر موجود زمینی و هر نوع Heli در حال حرکت رو Clean TV :d کنم. جت هم زیاد تمرین نکردم.

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
منم که ظاهر و باطن یکیم(اسمم تو بازیم همین یوزرمه!:D)!
جتم خوب میرونم ولی فقط خوب میرونم!!:D البته اگه جت سوار نوب باشه میتونم بزنمش!
من کلن با استراتژی جلو میرم ولی نمیدونم چرا اون با من جلو نمیاد!!!:D
تازه یه بارم تو یه ماچ اول شدم!!:D(ینی اونا دیگه چه نوبایی بودن که من بینشون اول شدم!!)
میگم مث سرور اصلی رنک بندی نداره واسه سلاحای مختلف؟ یا حداقل نشون دادن کیلامون با اسلحه ها؟

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن
منم یوزرم humanagaهمینه تو بازی دیدید رحم کنید تازه واردم:d
WhiteRenard مرده حسابی با جت 11 بار تو هوا دور هم چرخیدیم چرا دست از سرم بر نمی داشتی؟
:d انگار صبح از من کینه داشتی تو مپ عمان

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
من اینجا با اسم WhiteRenard هستم ولی توی Origin با همون اسمه Ayoopweb میومدم. :d
کلا سعی میکنم با همه چی بازی کنم، Snipe ام خیلی خوب نیست ولی بدک ام نیست. بیشتر تانک و APC دوست دارم! :d

منم یوزرم humanagaهمینه تو بازی دیدید رحم کنید تازه واردم:d
WhiteRenard مرده حسابی با جت 11 بار تو هوا دور هم چرخیدیم چرا دست از سرم بر نمی داشتی؟
:d انگار صبح از من کینه داشتی تو مپ عمان

کِی رو میگی؟ :d من با جت کلا کلید میکنم، یا طرف میمیره یا من! :))

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
من اینجا با اسم WhiteRenard هستم ولی توی Origin با همون اسمه Ayoopweb میومدم. :d
کلا سعی میکنم با همه چی بازی کنم، Snipe ام خیلی خوب نیست ولی بدک ام نیست. بیشتر تانک و APC دوست دارم! :d

کِی رو میگی؟ :d من با جت کلا کلید میکنم، یا طرف میمیره یا من! :))
امروز تو مترو خوب با C4 ترولمون کردی :d .

saeedproxima

کاربر سایت
Aug 16, 2013
296
میگم مث سرور اصلی رنک بندی نداره واسه سلاحای مختلف؟ یا حداقل نشون دادن کیلامون با اسلحه ها؟

همون لانچر بازی رو که اجرا می کنی یه دکمه stat داره اون پایین رو بزنی میره داخل یه سایت که همه اطلاعاتت هست هم واسه اسلحه ها هم واسه وسایل نقلیه.

mojtabafighter

کاربر سایت
Oct 28, 2013
341
نام
مجتبی
سلام
دوستان من میخوام کرکی بتل 3 رو بازی کنم
نسخه ی انلاینشو دارم و فکر کنم همه ی dlc هارو داشته باشه
الان دقیقا باید چی هارو دانلود کنم؟

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن
سلام
اولین کار ثبت نام تو این سایته Портал - Zlofenix Games
بعدش دانلود این 3 تا فایل و کپی کردنش به محل بازی و تمام
1-http://zlofenix.org/bf3/Launcher.dll
2-http://zlofenix.org/bf3/LauncherClient.exe
3-http://zlofenix.org/bf3/BF3_Client.rar

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
سلام

آموزش بازی کردن مولتی پلیر بتلفیلد 3 - ZLO BF3 EMULATOR TUTORIAL - Persian - Zlofenix Games
از دانلود کلاینتبه پاییو بخون!(به جز قسمت سرور زدن!!)

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
-دیروز بعضی مواقع سرور لگ داشت که فکر کنم به خاطر وضع کلی اینترنت بود و کلا یه روز خوش ما نداریم :| .
-هنوز تعداد پلیرهای ایرانی خیلی کمه ، دیروز تازه زیاد بودیم تقریبا 20-25 تا تو سرور بودیم ... اگر بیشتر بودیم و میشد دو تا سرور رو پر کرد ، یه سرور برای بازیکنان تازه وارد ایجاد می کردیم که بتونن راحت بازی کنن و بازی رو یاد بگیرن چون اینجوری که با بازیکنای قدیمی بازی می کنن فقط death هاشون میره بالا و از بازی زده میشن . یعنی کلا پلیرهای آنلاین تو ایران همین قدر هستن ؟ :d . همین ترکیه فکر کنم هزار و خورده ای برای bf4 داشت .....

-مورد دیگه اینکه قرار stat ها ریست بشه اگر یه روز اومدید دیدید همه چی برگشته از لول 1 شوکه نشید:d . چون به گفته ی zlo هنوز بازی تو وضعیت بتا هست و مشکلاتی داره و وقتی لولها ریست بشه از مرحله بتا خارج میشه . من چند وقتی میشه مدال نگرفتم فکر کنم دارن روش کار می کنن و باگ هست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر