Battlefield 3 MultiPlayer - نسخه ی هک شده

سلام .
همونطور که احتمالا می دونید حدودا دو هفته ای میشه که مولتی پلیر بتلفیلد 3 هک شده و تنها مزیتش برای ما اینه که می تونیم بالاخره با پینگ خوب از بازی لذت ببریم . 20 هزار تومن الان واقعا دیگه مبلغی نیست که بخوایم به خاطرش به بازی هک شده رو بیاریم پس لطفا قضاوت نکنید و اگر مایل به انجامش نیستید می تونید تاپیک رو ببندید . با تشکر
من فایلهای مورد نیاز رو از این سایت دانلود کردم . امیدوارم لینک دادن مشکلی نداشته باشه چون بهترین مرجع همونجا هست و هدف من هم از این تاپیک آموزش نبود . هر چند که کلا 3 مرحله بیشتر نیست و راحت می تونید انجامش بدید بغیر از عضویت در سایت روسی که گوگل کروم لازم داره .

تجربه ی دیروز من از بازی که واقعا لذت بخش بود هر چند که طرف مقابل واقعا پینگهاشون خراب بود و اکثرا 200-300 بودن و پینگ من هم 10 بود :d . البته فکر کنم پینگی که تو بازی نشون میده درست نیست و پینگ من حدود 40-50 باید باشه . در کل تونستم بالاخره بازی خودم رو بکنم و لذت ببرم هر چند که فکر کنم ادمین سرور منو بن کرد چون هر کاری می کنم دیگه نمی تونم به اون سرور کانکت بشم . احتمالا بزودی ما هم یک سرور ران بکنیم تا مپ و مود مورد علاقمون + پینگ خوب رو یکجا داشته باشیم . دوستانی که مایل به انجام این روش هستن اسمشون رو اینجا بنویسن تا ببینیم تقریبا باید انتظار چه تعداد از دوستان رو داشته باشیم . اسم خودم داخل بازی XerxeSJ9 هست

با تشکر :)

• Like
Reactions: oustaa

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
-هنوز تعداد پلیرهای ایرانی خیلی کمه ، دیروز تازه زیاد بودیم تقریبا 20-25 تا تو سرور بودیم ... اگر بیشتر بودیم و میشد دو تا سرور رو پر کرد ، یه سرور برای بازیکنان تازه وارد ایجاد می کردیم که بتونن راحت بازی کنن و بازی رو یاد بگیرن چون اینجوری که با بازیکنای قدیمی بازی می کنن فقط death هاشون میره بالا و از بازی زده میشن . یعنی کلا پلیرهای آنلاین تو ایران همین قدر هستن ؟ :d . همین ترکیه فکر کنم هزار و خورده ای برای bf4 داشت .....

سرور هاست ایران که عصر به بعد معمولن پره! باید یه زمانای خاصی مشخص کنن(5 6تا که همه حداقل تو 2تاش بتونن بیان!) که همگی همون موقعا بیایم تا زیاد باشیم!
وقتی میخاین کسیو بزنین یا مث مرد رو در روبزنینش یا اگه میخاین از پشت بزنین حداقل نایفش کنین! این چه کاریه خو!!؟ همش منو از پشت میزنن!!:D
+ میگم وقتی بقیه رو نایف میکنیم پلاکشونو بر میداره! واسه قشنگی این کارو میکنه!!؟

mojtabafighter

کاربر سایت
Oct 28, 2013
341
نام
مجتبی
سلام
اقا جریان چیه
من وقتی رو لانچر میزنم یه بار میاد بالا یه بار نمیاد
باید چیکار کنم؟
راستی چطور سرورهای ایرانیو پیدا کنم با لانچر اصلی؟

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
سلام
اقا جریان چیه
من وقتی رو لانچر میزنم یه بار میاد بالا یه بار نمیاد
باید چیکار کنم؟
راستی چطور سرورهای ایرانیو پیدا کنم با لانچر اصلی؟

ران از ادمین میزنی دیگه؟ واسه من که مشکلی نداره!
با لانچر زلو فقط از رو پینگ و اسم سرور ولی با لانچر دسیو فـیلتر ریجن داره که سروراش راحت ردیف میشه!

mojtabafighter

کاربر سایت
Oct 28, 2013
341
نام
مجتبی
ران از ادمین میزنی دیگه؟ واسه من که مشکلی نداره!
با لانچر زلو فقط از رو پینگ و اسم سرور ولی با لانچر دسیو فـیلتر ریجن داره که سروراش راحت ردیف میشه!

اره ران از ادمین میزنم
راستی کدوم لانچر بهتره؟

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
اره ران از ادمین میزنم
راستی کدوم لانچر بهتره؟

دسیو! چون فـیلترای زیادی داره!

- - -ویرایش - - -

1 ماه و نیم صبر کنید منم میام air support میشم :)
یکی از بچه ها میگفت بتل 4 ام کرک شده، خبری هست؟

من که چیزی ندیدم! اگه الان بتل 4 بیاد که خیلی مشکل داره! بتل 4 اصلی باگای زیادی داره، این که دیگه کرکیه!

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
امروز کلی بازی کردم توی Hostiran خیلی چسبید! با Mr.Carnage رفتیم Heli کل مپ رو جمع کردیم! :d
بعد رفتیم Metro، یه چیتر اومد، TheFloppyRagdoll، ایرانی نبود ولی به عصاب همه گند زد! :| منم که آخرش dc شدم!
داشتم فکر میکردم برم Report بکنمش که یهو یادم افتاد بازی کرک شده دارم بازی میکنم!! :))

آخرین ویرایش:

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
نسخه الفا بتل 4 شنیدم تونستن کاری بکنن ولی 100 درصد نسخه 4 میاد .... فقط کاشکی میتونستن یک محیط شبیه بتل لاگ قشنگ درست کنن

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر