Battlefield 3 MultiPlayer - نسخه ی هک شده

سلام .
همونطور که احتمالا می دونید حدودا دو هفته ای میشه که مولتی پلیر بتلفیلد 3 هک شده و تنها مزیتش برای ما اینه که می تونیم بالاخره با پینگ خوب از بازی لذت ببریم . 20 هزار تومن الان واقعا دیگه مبلغی نیست که بخوایم به خاطرش به بازی هک شده رو بیاریم پس لطفا قضاوت نکنید و اگر مایل به انجامش نیستید می تونید تاپیک رو ببندید . با تشکر
من فایلهای مورد نیاز رو از این سایت دانلود کردم . امیدوارم لینک دادن مشکلی نداشته باشه چون بهترین مرجع همونجا هست و هدف من هم از این تاپیک آموزش نبود . هر چند که کلا 3 مرحله بیشتر نیست و راحت می تونید انجامش بدید بغیر از عضویت در سایت روسی که گوگل کروم لازم داره .

تجربه ی دیروز من از بازی که واقعا لذت بخش بود هر چند که طرف مقابل واقعا پینگهاشون خراب بود و اکثرا 200-300 بودن و پینگ من هم 10 بود :d . البته فکر کنم پینگی که تو بازی نشون میده درست نیست و پینگ من حدود 40-50 باید باشه . در کل تونستم بالاخره بازی خودم رو بکنم و لذت ببرم هر چند که فکر کنم ادمین سرور منو بن کرد چون هر کاری می کنم دیگه نمی تونم به اون سرور کانکت بشم . احتمالا بزودی ما هم یک سرور ران بکنیم تا مپ و مود مورد علاقمون + پینگ خوب رو یکجا داشته باشیم . دوستانی که مایل به انجام این روش هستن اسمشون رو اینجا بنویسن تا ببینیم تقریبا باید انتظار چه تعداد از دوستان رو داشته باشیم . اسم خودم داخل بازی XerxeSJ9 هست

با تشکر :)

• Like
Reactions: oustaa

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
لطفا یه لینک بدید نمی دونم از کجا باید دانلود کنم چون سایت خودش روسیه من لانچر رو از همین صفحه دان کردم که یک فایل بیشتر نبود فقط lancher.ddl بود اگه میشه یه لینک بدید

saeedproxima

کاربر سایت
Aug 16, 2013
296
لطفا یه لینک بدید نمی دونم از کجا باید دانلود کنم چون سایت خودش روسیه من لانچر رو از همین صفحه دان کردم که یک فایل بیشتر نبود فقط lancher.ddl بود اگه میشه یه لینک بدید
فایل های
bf3.par
launcher.dll
launcher.ini
launcherclient.exe
zbf3.exe
رو پاک کن
این رو دانلود کن : لینک
بعد فایل رو داخل پوشه بازی اکسترکت کن.حواست باشه که انتی ویروست فایل رو پاک نکنه
امتحان کن ببین شاید مشکلت رفع شد

SHRam

کاربر سایت
Jan 13, 2013
73
نام
شهرام
چند هزار تومن خرج خریدش کردم و پس از 5 روز از سیستمم حذفش کردم. توو این کشور با این شرایط بازی آنلاین ارزش نداره و فقط اعصابتو بهم میریزه. باید بازی آنلاین را بطور کامل کنار گذاشت. قطعی مداوم بدلیل زمان تأخیر بالا یا اگر زمان تأخیر کم داشته باشی بدلیل اتلاف بسته بسیار از سرور قطع میشی. من بازی آنلاین رو کنار گذاشته بودم اما گفتم این رو هم تجربه کنم که این شد. بازی آنلاین رو فراموش کنید و سراغ بازی های سینگل خوب برید.

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
چند هزار تومن خرج خریدش کردم و پس از 5 روز از سیستمم حذفش کردم. توو این کشور با این شرایط بازی آنلاین ارزش نداره و فقط اعصابتو بهم میریزه. باید بازی آنلاین را بطور کامل کنار گذاشت. قطعی مداوم بدلیل زمان تأخیر بالا یا اگر زمان تأخیر کم داشته باشی بدلیل اتلاف بسته بسیار از سرور قطع میشی. من بازی آنلاین رو کنار گذاشته بودم اما گفتم این رو هم تجربه کنم که این شد. بازی آنلاین رو فراموش کنید و سراغ بازی های سینگل خوب برید.

کم پیش میاد که پینگ بد باشه! البته معمولن صبحا که پینگ عالیه سرورا خالیه! ظهر به بعد سرورای ایرانی پر میشن تقریبن!
. سرورهای ایرانی یا بسته و یا خالی و در بهترین حالت دارند مسابقه-مرگ گروهی رو در نقشه های کوچک اجرا می کنند

فک کنم سیستمشون اینجوریه که 2تا ددماچ، 2تا راش، 2تا conquestlarge و....!! شانست خوب نبوده که همش همون اولی میوفتاده بهت! البته به نظر منم مزخرفترین قسمتش همین مپاست!! اصن نمیدونم چرا گذاشتنش تو بازی!!

vb.mohsen2

کاربر سایت
Sep 30, 2010
153
سلام چند روز پیش یهو موقع بازی تو یه سرور ایرانی سرور کرش کرد دوباره رفتم تو تمام سیوم پاک شده بود.راحی داره برگردونم.تو اریجین کلونل 37 هستم میشه از اون تو هک شده استفاده کنم؟

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
سلام چند روز پیش یهو موقع بازی تو یه سرور ایرانی سرور کرش کرد دوباره رفتم تو تمام سیوم پاک شده بود.راحی داره برگردونم.تو اریجین کلونل 37 هستم میشه از اون تو هک شده استفاده کنم؟

شاید سروراش آنرنک بوده! فک نکنم حذف شه!

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
اسم یه چند تا از سرور های ایرانی رو میگین؟ مرسی! :d ویرایش:آهان سرور CODFANS رو پیدا کردم!
لانچر دسیو بریز! ***** ریجن داره باهاش میشه راحت سرورای داخلیو پیدا کرد!

- - -ویرایش - - -

مدتی بود بازی نکرده بودم! این هاست ایرانو چرا زده GB!!!؟

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
سرور کدفنس pb نداره همه چیت میزنن اون سرور hostiran بهتره
الان شما نبود، توی Deathmatch؟ :d یکی بود اسمش شبیه اسمه شما بود، یادم نیست دقیقا!

لانچر دسیو بریز! ***** ریجن داره باهاش میشه راحت سرورای داخلیو پیدا کرد!

- - -ویرایش - - -

مدتی بود بازی نکرده بودم! این هاست ایرانو چرا زده GB!!!؟

آره، رفته GB. من از اسمش فهمیدم ایرانیه، ولی الان دان شده مثل اینکه...
ویرایش: نه الان درست شده! :d

rayman2

کاربر سایت
Sep 4, 2013
91
داشتم بازی میکردم که این ارور دریافت کردم این سومین باره مشکل از چی میتونه باشه؟؟؟؟؟؟؟؟
Game disconnected: Client closed down connection. Check your network connection and make sure that port 3659 (UDP) is open.

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,967
نام
احمد
داشتم بازی میکردم که این ارور دریافت کردم این سومین باره مشکل از چی میتونه باشه؟؟؟؟؟؟؟؟
Game disconnected: Client closed down connection. Check your network connection and make sure that port 3659 (UDP) is open.
مشکل اختلال تو پورت UDP در سراسر کشور هست و فعلا فقط می شه صبر کرد ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر