Battlefield 3 MultiPlayer - نسخه ی هک شده

سلام .
همونطور که احتمالا می دونید حدودا دو هفته ای میشه که مولتی پلیر بتلفیلد 3 هک شده و تنها مزیتش برای ما اینه که می تونیم بالاخره با پینگ خوب از بازی لذت ببریم . 20 هزار تومن الان واقعا دیگه مبلغی نیست که بخوایم به خاطرش به بازی هک شده رو بیاریم پس لطفا قضاوت نکنید و اگر مایل به انجامش نیستید می تونید تاپیک رو ببندید . با تشکر
من فایلهای مورد نیاز رو از این سایت دانلود کردم . امیدوارم لینک دادن مشکلی نداشته باشه چون بهترین مرجع همونجا هست و هدف من هم از این تاپیک آموزش نبود . هر چند که کلا 3 مرحله بیشتر نیست و راحت می تونید انجامش بدید بغیر از عضویت در سایت روسی که گوگل کروم لازم داره .

تجربه ی دیروز من از بازی که واقعا لذت بخش بود هر چند که طرف مقابل واقعا پینگهاشون خراب بود و اکثرا 200-300 بودن و پینگ من هم 10 بود :d . البته فکر کنم پینگی که تو بازی نشون میده درست نیست و پینگ من حدود 40-50 باید باشه . در کل تونستم بالاخره بازی خودم رو بکنم و لذت ببرم هر چند که فکر کنم ادمین سرور منو بن کرد چون هر کاری می کنم دیگه نمی تونم به اون سرور کانکت بشم . احتمالا بزودی ما هم یک سرور ران بکنیم تا مپ و مود مورد علاقمون + پینگ خوب رو یکجا داشته باشیم . دوستانی که مایل به انجام این روش هستن اسمشون رو اینجا بنویسن تا ببینیم تقریبا باید انتظار چه تعداد از دوستان رو داشته باشیم . اسم خودم داخل بازی XerxeSJ9 هست

با تشکر :)

• Like
Reactions: oustaa

blackrider9026

کاربر سایت
Apr 21, 2014
220
نام
SAMAN
برای این که اکانت جدید رو با ea activator ، verify کنیم چی کار باید بکنیم؟ باید بازی رو از اول نصب کنیم یا راه ساده تری هم داره؟

C:\ProgramData\Electronic Arts\EA Services\License
توی کامپیوترتون به این آدرس برین و تمام محتویات پوشه رو پاک کنین

anna00

کاربر سایت
Oct 25, 2014
75
داداش من بازی رو دان کردم حجمش 16 گیگ هست بعد فایل های لازم برا مولتی رو هم گرفتم client با launcherclient و zlobf3launcher حتی pbs رو هم نداشتم دانکردم بازی رو ابدیت کردم اون فایل ها رو هم کپی کردم تو فولد بازی تو سایت هم ثبت نام کردم ولی وقتی رو launchclient میزنم اون گوشه ایمیل و پسورد میزنم میگه conected to master auth error
Disconnected from master
چی کار کنم راهنمایی کن

blackrider9026

کاربر سایت
Apr 21, 2014
220
نام
SAMAN
داداش من بازی رو دان کردم حجمش 16 گیگ هست بعد فایل های لازم برا مولتی رو هم گرفتم client با launcherclient و zlobf3launcher حتی pbs رو هم نداشتم دانکردم بازی رو ابدیت کردم اون فایل ها رو هم کپی کردم تو فولد بازی تو سایت هم ثبت نام کردم ولی وقتی رو launchclient میزنم اون گوشه ایمیل و پسورد میزنم میگه conected to master auth error
Disconnected from master
چی کار کنم راهنمایی کن
فکر کنم مشکل از نت باشه چند بار دیگه کانکتو بزن درست میشه

anna00

کاربر سایت
Oct 25, 2014
75
اون مشکل رو حل کردم اخه دوتا سایت هست که همه جا ادرس سایت اولی رو زده من تو اونیکی ثبت نام کردم درست شد الان مشکل دیگه هست رو هر سروری میزنم ارور
socket error #10013
Access denied
دمت گرم داداش در این مورد هم راهنمایی کن

anna00

کاربر سایت
Oct 25, 2014
75
یا اگه رو run client بزنم بازی بالا میاد ولی انگاری کرک پریده اروجین یوزر پس میخواد که من کرک تو سیدی رو میریزم حالا بازی بالا میاد ولی صفحه سیاه هست چه کنم

blackrider9026

کاربر سایت
Apr 21, 2014
220
نام
SAMAN
یا اگه رو run client بزنم بازی بالا میاد ولی انگاری کرک پریده اروجین یوزر پس میخواد که من کرک تو سیدی رو میریزم حالا بازی بالا میاد ولی صفحه سیاه هست چه کنم
خب باید صفحه اورجین بیاد بعد همون یوزر و پس رو میزنین تا فعال بشه

blackrider9026

کاربر سایت
Apr 21, 2014
220
نام
SAMAN
اون مشکل رو حل کردم اخه دوتا سایت هست که همه جا ادرس سایت اولی رو زده من تو اونیکی ثبت نام کردم درست شد الان مشکل دیگه هست رو هر سروری میزنم ارور
socket error #10013
Access denied
دمت گرم داداش در این مورد هم راهنمایی کن
برای ارور access denied لانچر رو run as admin کن

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
570
نام
محمد
سلام بر دوستان عزیز
میگم یکی از دوستام تو زلو بن سی روزه شده! هر چی اکانت میسازیم باز هم بن میکنه!
مگه از رو آی پی بن میکنه؟ چطور میتونه یه اکانت بسازه که بن نشه و بتونه بازی کنه تا این سی روز تموم بشه؟!
ممنون دوستان

anna00

کاربر سایت
Oct 25, 2014
75
سلام دوستان من تو مپ نوشهر 80 تا کیل کردم 20 تا دای خودم رو پکوندم تا ابدیت سلاح بگیرم بعد از اون مپ بازی نکردم تا شب که اومدم زدم دیدم اکانتم بن شده
دوستان چیکار کنم راه حلی هست یا کسی میتونه بن رو برداره اگه باهاش حرف بزنم یا اصلا بن برداشته میشه یا تا اخر این اکانت من بن میمونه چیکار کنم راهنمایی کنید

Mohsennn

کاربر سایت
Dec 10, 2014
83
این قضیه بن شدن اکانتا چیه؟؟ اکانت منم پریروز همین طوری بن شد:d امروز یه اکانت دیگه ساختم ببینم این یکی چقدر دووم میاره

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
سلام بر دوستان عزیز
میگم یکی از دوستام تو زلو بن سی روزه شده! هر چی اکانت میسازیم باز هم بن میکنه!
مگه از رو آی پی بن میکنه؟ چطور میتونه یه اکانت بسازه که بن نشه و بتونه بازی کنه تا این سی روز تموم بشه؟!
ممنون دوستان
حتما یه عیبی هست که بن میشه بن ip که خیلی ابتدایی هست شما مودمتو ریست کن ip عوض میشه.... اگرم بخواد خیلی خفن بن کنه میاد از رو mac یا یه hardware id دیگه بن میکنه که البته اونم میشه عوض کرد...

اگر می بینید هی بن میشید برید punk buster رو آپدیت کنید آموزشش هم تو تاپیک بتل 4 فکر می کنم باشه احتمال زیاد پانک باستر آپدیت داده...(البته بن نباید بکنه ولی آپدیت کنید ببینید چی میشه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر