Battlefield 2042 | PC

b2042.jpg
نسخه جدید بازی پس از انتظاری طولانی معرفی شد و بازی در تاریخ 22 اکتبر عرضه خواهد شد.
--------------------------------------------
سازنده: DICE
ناشر: Electronic Arts
تاریخ عرضه: 19 نوامبر 2021
پلتفرم(ها): PC, PS4, PS5, X1, Xbox Series X|S​
اطلاعات
  • بازی فاقد بخش داستانی میباشد.​
  • روسیه و آمریکا در آستانه جنگ قرار دارند. جهان سالهاست که شاهد تنش و جنگهای نیابتی این 2 کشور است.​
  • بازی 7 مپ خواهد داشت. از شهر سئول پایتخت کره جنوبی تا صحراهای مصر.​
  • تعداد پلیرهای مپ تا 128 نفر خواهد بود.​
  • تمام سلاحها، وسایل و وسایل نقلیه قابل کاستومایز کردن میباشند. میتوانید سگی روبوتیک را برای کمک احضار کنید یا از Grappling Hook و Wingsuit مخصوص خود استفاده کنید.​
  • بازی 3 نسخه Standard, Gold, Ultimate خواهد داشت.​
عکسها
-----------
https___pbs.twimg.com_media_E3cByv9VoAs1IYB_format=jpg&name=large.jpg https___pbs.twimg.com_media_E3cCO_BVUAQ8e6G_format=jpg&name=large.jpg https___pbs.twimg.com_media_E3cCOivVEAEursx_format=jpg&name=large.jpg https___pbs.twimg.com_media_E3cCP0DUcAILiSG_format=jpg&name=large.jpg https___pbs.twimg.com_media_E3cCPZHVIA4c020_format=jpg&name=large.jpg ss_3c80ac244535f63dad735bdcf2b3bf91cac44a1c.1920x1080.jpg

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
دوره تست 2روز بیشتر شده، تا 17 آگوست (همین 3شنبه) تمدید شد.
به امید اینکه بیلد جدیدی منتشر کنن و این قفل 30فریم هم بردارن.

• Like
Reactions: PsychoX

PsychoX

کاربر سایت
Oct 28, 2018
782
البته اینم باید در نظر گرفت Apex رایگانه و قطعا چندین برابر چیتر باید داشته باشه نسبت به مولتی پلیر پولی، طرف لول دو میاد میبینی 80 تا کیل داره دیگه نیاز نیست بازیشو ببینی تا بفهمی چیتره که خب بن میشن سریع اما چون رایگانه هی میسازن، اکثر چیترایی که من دیدم لولای خیلی بالایی نداشتن که نشون میده بیشترشون بن میشن قبل اینکه لولاشون خیلی بره بالا، فک میکنم اگه همینقدی که تو ایپکس بن میکنن تو بتلفیلدم کنن نباید وضع چیتراش اندازه قبلیا فاجعه بشه.
Vangaurd خیلی تجربه و تایم پشتش بوده که الان اینقد خوب شده فک نکنم فعلا بقیه بتونن برسن بهش به این زودیا.
اره معمولا سریع بن میکنه .و اینکه اون f2p نکته خوبی بود.
ولی اگه hazard zone طبق شایعات f2p باشه اونجا احتمالش بیشتره که باشن.

دوره تست 2روز بیشتر شده، تا 17 آگوست (همین 3شنبه) تمدید شد.
به امید اینکه بیلد جدیدی منتشر کنن و این قفل 30فریم هم بردارن.
عجیب بود من خوندم 30 فریم لاک شده.
احتمالا واسه این بوده که مثل هیلو همه نگن اپتیمایز نشده

• Like
Reactions: majidred2011

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
این چه بولشتی بود من پلی دادم
کلاس اسکات که از همین اول نابوده با این وضعیتش
اولا به خاطر پایین بودن فریم و تکون خوردن کرکترها اصلا نمیشه aim کرد و حتی باشلیک از نزدیک باز طرف نصف خونش سر جاشه و باز شما مردید !

این one hit kill تو فاصله کم اونم با ی اسنایپ با کالیبر بالا رو باید تو دستور کار بزارن و درستش کنن .
در مورد TTK هم تا اینجا هیچ شباهتی با هیچ کدوم از سری های بتلفیلد نداشت به نظر من
طراحی مپ هم فوق العاده چرت و سطحی بود .
SHIFT+DEL شد مزخرف .

PsychoX

کاربر سایت
Oct 28, 2018
782
این چه بولشتی بود من پلی دادم
کلاس اسکات که از همین اول نابوده با این وضعیتش
اولا به خاطر پایین بودن فریم و تکون خوردن کرکترها اصلا نمیشه aim کرد و حتی باشلیک از نزدیک باز طرف نصف خونش سر جاشه و باز شما مردید !

این one hit kill تو فاصله کم اونم با ی اسنایپ با کالیبر بالا رو باید تو دستور کار بزارن و درستش کنن .
در مورد TTK هم تا اینجا هیچ شباهتی با هیچ کدوم از سری های بتلفیلد نداشت به نظر من
طراحی مپ هم فوق العاده چرت و سطحی بود .
SHIFT+DEL شد مزخرف .

نقل قول از EA:

Invited players were chosen by the DICE team to give them a chance of a hands-on experience with a very early version of the game and to help us to test our infrastructure and our servers under load. For this phase of our testing to work, we’re using grey box environments that are far from final

Translation: this isn’t really a gameplay test - it’s a technical one
We’ll have an Open Beta closer to launch - so if it’s gameplay you’re looking for, we hope to see you there

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
مثل ایکه باید بیخیال این یکی بشم با این وصف دوستان!
وصف این دوستان همیشه همین بوده، با طناب پوسیدش نرید تو چاه🤣🤣

بازی فوق العادست شک نکن، اما صرفا خیلی ها یادشون میره که آلفا تستینگ/استرس تستینگ و تست بتا چی هست.
ماشالله انگار همین دیروز گیمر شدن و تا حالا تو هیچکدوم از این دوره ها نبودن.

نه فقط اینجا، تو نت و انجمن خود EA هم پر شده از این سال اولی ها.

خلاصه اینکه اپن بتا تو شهریور/مهر منتشر میشه، اونوقت کامنتهای وصف دوستان خوندن داره😂

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
راستیتش یواش یواش دارم برای خریدش روی استیم والتمو شارژ میکنم اما تا 1 ماه بعد انتشار بازی شاید صبر کنم..یکی وضعیت اینترنت دومی هم بولشت بودن یا نبودن بازی...فعلا با وارزون و بتلهای قبلی گرم میکنیم :D
دوستانی که تونستن این نسخه رو بازی کنن امکان داره با 1060 رو کمترین تنظیمات 60 fps گرفت؟

• Poker Face
Reactions: GameMasterr

PsychoX

کاربر سایت
Oct 28, 2018
782
راستیتش یواش یواش دارم برای خریدش روی استیم والتمو شارژ میکنم اما تا 1 ماه بعد انتشار بازی شاید صبر کنم..یکی وضعیت اینترنت دومی هم بولشت بودن یا نبودن بازی...فعلا با وارزون و بتلهای قبلی گرم میکنیم :D
دوستانی که تونستن این نسخه رو بازی کنن امکان داره با 1060 رو کمترین تنظیمات 60 fps گرفت؟
خوب کاری میکنی.خیالتم راحت میشه. موقع لانچ بازی باگ نداشته باشه باید تعجب کنی چون طبیعیه.
من به شخصه خیلی امیدوارم حتی بولشتم باشه بازی میکنم چون شوتر دیگه ای مثل بتلفیلد بهم نچسبیده تاحالا :D
این نسخه ای که دادن روی 30 فریم قفله باید تا اپن بتا صبر کردن ولی سیستم مورد نیازش یه پله از 5 بالاتره (1050vs 1050ti)
سیستمی هم که داده مینیمم 1050ti که واسه 1080p/low/60fps و سیستم پیشنهادی 2060 واسه 1080/ultra/60fps (طبق تست بتل 5 روی سیسیتم مورد نیاز یه یوتوبر اینارو گرفته بود یعنی مینیم معادل low 1080 60fps و پیشنهادی واسه ultra)
1060 مدیوم / های احتمالا 60 fps راحت میگیری.

ویرایش: یه نکته هم اضافه کنم بتل یکم CPU bound هستش و اونم نسبت به بقیه بازیا بیشتر تاثیر داره

آخرین ویرایش:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
روی تنظیمات Low/Medium تونستم بگیرم. جالبه دوستان میگن 30 فریم قفل بود ولی برای من مشکلی نداشت.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
این بیلدی که در حال تست هست، فقط و فقط برای تست بخش فنی بازی و سرورهاست.
اصلا به هیچ وجه بهینه نیست و از این نظر بولشت اور هست :))

اون چند درصدی که میتونن فریم بالای 30 بگیرن باز هم لگ،استاتر ، گلیچ و مشکلاتی از این قبیل دارن.
تو تاپیک دیگه ای گفتم، این بیلد اصلا برای تست گیم پلی نیست، اینو از قبل میدونستیم؟
نه.
ولی خب بعد تست مشخص هست، خود استودیو هم گفته که برای تست گیم پلی منتظر اپن بتا باشین، آیا اون بیلد هم بدون مشکل میشه؟
نه.

تا بوده همین بوده، اونهم بازی با این وسعت.
کار خوبی میکنی که صبر میکنی، من خودم برای همین پیش خرید نکردم و دقیقا کار تو رو کردم و خورد خورد کلید خریدم و الان آمادم.
بهترین کار همین هست که صبر کنیم.

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
تا شاهکاری مثل بتلفیلد 1 هست با اون گان پلی و انفجارهای خفن و گرافیک فک برانداز فعلن نیازی به خرید ی عنوان دیگه از این سری نمیبینم .
بتلفیلد v رو هم تقریبا 5 ماه بعد از ریلیز گرفتم ! که ای کاش نمی گرفتم . احساسم به این یکی هم همینه متاسفانه یا خوشبختانه .

دوستان میگن بیلد الفاست تست سرور بوده درست !
خیلی موارد دیگه هم هست که تو این 2 ماه تا ریلیز یا همینه که هست یا دچار تغییر تحول جزیی یا کلی میشه از جمله ttk و بولت دراپ و اپتیمایز اسلحه ها که تو تست الفا فاجعه بود .
گیمپلی بتلفیلد ی سرعت خاصی داشته ! اگه دست بهش بزنن گند میخوره توش .

من به شخصه امکان نداره تا دو سه ماه بعد ریلیز اونم با دست و پای لرزان بازی رو تهیه کنم اونم نسخه استاندارد .

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,511
تا شاهکاری مثل بتلفیلد 1 هست با اون گان پلی و انفجارهای خفن و گرافیک فک برانداز فعلن نیازی به خرید ی عنوان دیگه از این سری نمیبینم .
بتلفیلد v رو هم تقریبا 5 ماه بعد از ریلیز گرفتم ! که ای کاش نمی گرفتم . احساسم به این یکی هم همینه متاسفانه یا خوشبختانه .

دوستان میگن بیلد الفاست تست سرور بوده درست !
خیلی موارد دیگه هم هست که تو این 2 ماه تا ریلیز یا همینه که هست یا دچار تغییر تحول جزیی یا کلی میشه از جمله ttk و بولت دراپ و اپتیمایز اسلحه ها که تو تست الفا فاجعه بود .
گیمپلی بتلفیلد ی سرعت خاصی داشته ! اگه دست بهش بزنن گند میخوره توش .

من به شخصه امکان نداره تا دو سه ماه بعد ریلیز اونم با دست و پای لرزان بازی رو تهیه کنم اونم نسخه استاندارد .
باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر