Battlefield 2042 | PC

b2042.jpg
نسخه جدید بازی پس از انتظاری طولانی معرفی شد و بازی در تاریخ 22 اکتبر عرضه خواهد شد.
--------------------------------------------
سازنده: DICE
ناشر: Electronic Arts
تاریخ عرضه: 19 نوامبر 2021
پلتفرم(ها): PC, PS4, PS5, X1, Xbox Series X|S​
اطلاعات
  • بازی فاقد بخش داستانی میباشد.​
  • روسیه و آمریکا در آستانه جنگ قرار دارند. جهان سالهاست که شاهد تنش و جنگهای نیابتی این 2 کشور است.​
  • بازی 7 مپ خواهد داشت. از شهر سئول پایتخت کره جنوبی تا صحراهای مصر.​
  • تعداد پلیرهای مپ تا 128 نفر خواهد بود.​
  • تمام سلاحها، وسایل و وسایل نقلیه قابل کاستومایز کردن میباشند. میتوانید سگی روبوتیک را برای کمک احضار کنید یا از Grappling Hook و Wingsuit مخصوص خود استفاده کنید.​
  • بازی 3 نسخه Standard, Gold, Ultimate خواهد داشت.​
عکسها
-----------
https___pbs.twimg.com_media_E3cByv9VoAs1IYB_format=jpg&name=large.jpg https___pbs.twimg.com_media_E3cCO_BVUAQ8e6G_format=jpg&name=large.jpg https___pbs.twimg.com_media_E3cCOivVEAEursx_format=jpg&name=large.jpg https___pbs.twimg.com_media_E3cCP0DUcAILiSG_format=jpg&name=large.jpg https___pbs.twimg.com_media_E3cCPZHVIA4c020_format=jpg&name=large.jpg ss_3c80ac244535f63dad735bdcf2b3bf91cac44a1c.1920x1080.jpg

آخرین ویرایش:

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,646
نام
hamid
خوب اون حالت که از چیت بد تره! تو خودت باشی حاضری با دسته مقابل یکی با موس و صفحه کلید بازی کنی؟ تو PC دیگه نهایت EPS میخرن که خطر بنش کل اهم اکانت رو به فنا میده و معولا هم جون سالم به در نمیبرن بعد از یک مدتی.
اره ? من خودم پى سى بودم ولى ديگه كنسول گرفتم ميخام ماوس و كيبورد بزنم شتك كنم برم بيچاره ها رو

• Poker Face
Reactions: Paradise Lost

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
Technical Playtest بازی رو هم برام فرستادن. دوستان ایمیلتون رو چک کنید. ساعت هایی که میشه بازی کرد خیلی تو مخه ولی خب بهتر از هیچیه.
ساعتهاش که خیلی خوبه، 4:30 عصر تا 1:30 صبح.

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
ساعتهاش که خیلی خوبه، 4:30 عصر تا 1:30 صبح.
شاید چون vpn داشتم زمانش برای من تغییر کرده بود. برای من زده بود 9 صبح. الان برای من زده On 8/12/2021 At 5:00 AM PDT که خوبه

پ.ن: سرور های EA ترکید. عجب!!!!!

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
گفتن آنتی چیتش Easy که تو ایپکس هم استفاده کردن
اگه همونطوری باشه من واقعا امیدی ندارم بهش
نمونش: r/apexlegends - Thank You Easy Anti Cheat ^^ "29/01/21"
این آنتی چیتها هیچوقت جلوی چیت نمیتونه بطور کامل بگیره، همونطور که جلوی کرک بازیهارو نمیشه گرفت.
این 3-2 سال آخر بازی کردن بتلفیلد روی PC واقعا اعصاب میخواست ، خب الان شرایط نسبت به قبل حتما خیلی بهتر میشه، اما باز هم حتما چیتر خواهیم دید.

• Like
Reactions: Katsura and PsychoX

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
این آنتی چیتها هیچوقت جلوی چیت نمیتونه بطور کامل بگیره، همونطور که جلوی کرک بازیهارو نمیشه گرفت.
این 3-2 سال آخر بازی کردن بتلفیلد روی PC واقعا اعصاب میخواست ، خب الان شرایط نسبت به قبل حتما خیلی بهتر میشه، اما باز هم حتما چیتر خواهیم دید.
Easy به نسبت بقیه آنتی چیت ها قویتر و بهتره
(حالا نه که خیلی آنتی چیت های قدرتمندی داریم :D ) بیان از آنتی چیت Vac استفاده کنن یا مال غارزون که چیترارو بن نمیکنه اوناییکه چیت نمیزنن رو بن میکنه :D

PsychoX

کاربر سایت
Oct 28, 2018
782
صد درصد چیتر همیشه هست ولی میتونستن رو یه آنتی چیت خوب کار کنن که خیلی درصد چیت بیاره پایین
مثل Vanguard AC که خیلی تعریفشو میکنن خب Riot روش کار کرده که این شده.
همین ویدیو که فرستادم
RPM هر گان که مشخصه. وقتی سریعتر از اون میزنه (خیلی سریعتر) سیستم نمیتونه تشخیص بده این چیتره؟
همین توجه نکردن به آنتی چیت فعلا فاتحه وارزون خونده دیگه!
اینم الان نمیشه نظر داد شاید خیلی بهتر از وضع ایپکس باشه (امیدوارم).

• Like
Reactions: m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
صد درصد چیتر همیشه هست ولی میتونستن رو یه آنتی چیت خوب کار کنن که خیلی درصد چیت بیاره پایین
مثل Vanguard AC که خیلی تعریفشو میکنن خب Riot روش کار کرده که این شده.
همین ویدیو که فرستادم
RPM هر گان که مشخصه. وقتی سریعتر از اون میزنه (خیلی سریعتر) سیستم نمیتونه تشخیص بده این چیتره؟
همین توجه نکردن به آنتی چیت فعلا فاتحه وارزون خونده دیگه!
اینم الان نمیشه نظر داد شاید خیلی بهتر از وضع ایپکس باشه (امیدوارم).
آره ونگارد فوق العادست، بعدش هم VAC (آنتی چیت CS ) البته به نسبت بقیه بازیها.
البته دلیل اصلی این هست که تمرکز Valorant/CS روی PC هست و خب ازشون انتظار میره که همچین سیستمهایی طراحی کنن.

سیستمی که الان باقی استودیوها استفاده میکنن جلوی ونگارد نسل قبلی حساب میشه، اما خب ریوت هزینه درستی کرده برای رنج وسیعی از بازیهاش، امکان داره در آینده ونگارد به اونها هم بسط بده.
این حرکت شاید برای بقیه کمپانی ها که تمرکزشون روی pc نیست و مولتی پلتفرم بازی میسازن خیلی منطقی نباشه، شاید دلیلش این باشه که ترجیح میدن با همین سیستمهای فعلی کارشون راه بندازن.

احتمالا در آینده یک آنتی چیت براساس سیستمی شبیه ونگارد طراحی میشه که استودیوها باهاش همکاری کنن.
یا شاید آنتی چیت دنوو اگه تکمیل بشه، شاید شروعی باشه برای وضعیت بهتر شوترهای آنلاین روی pc.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
گفتن آنتی چیتش Easy که تو ایپکس هم استفاده کردن
اگه همونطوری باشه من واقعا امیدی ندارم بهش
نمونش: r/apexlegends - Thank You Easy Anti Cheat ^^ "29/01/21"
البته اینم باید در نظر گرفت Apex رایگانه و قطعا چندین برابر چیتر باید داشته باشه نسبت به مولتی پلیر پولی، طرف لول دو میاد میبینی 80 تا کیل داره دیگه نیاز نیست بازیشو ببینی تا بفهمی چیتره که خب بن میشن سریع اما چون رایگانه هی میسازن، اکثر چیترایی که من دیدم لولای خیلی بالایی نداشتن که نشون میده بیشترشون بن میشن قبل اینکه لولاشون خیلی بره بالا، فک میکنم اگه همینقدی که تو ایپکس بن میکنن تو بتلفیلدم کنن نباید وضع چیتراش اندازه قبلیا فاجعه بشه.
Vangaurd خیلی تجربه و تایم پشتش بوده که الان اینقد خوب شده فک نکنم فعلا بقیه بتونن برسن بهش به این زودیا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر