Battlefield 2042 | PC

b2042.jpg
نسخه جدید بازی پس از انتظاری طولانی معرفی شد و بازی در تاریخ 22 اکتبر عرضه خواهد شد.
--------------------------------------------
سازنده: DICE
ناشر: Electronic Arts
تاریخ عرضه: 19 نوامبر 2021
پلتفرم(ها): PC, PS4, PS5, X1, Xbox Series X|S​
اطلاعات
  • بازی فاقد بخش داستانی میباشد.​
  • روسیه و آمریکا در آستانه جنگ قرار دارند. جهان سالهاست که شاهد تنش و جنگهای نیابتی این 2 کشور است.​
  • بازی 7 مپ خواهد داشت. از شهر سئول پایتخت کره جنوبی تا صحراهای مصر.​
  • تعداد پلیرهای مپ تا 128 نفر خواهد بود.​
  • تمام سلاحها، وسایل و وسایل نقلیه قابل کاستومایز کردن میباشند. میتوانید سگی روبوتیک را برای کمک احضار کنید یا از Grappling Hook و Wingsuit مخصوص خود استفاده کنید.​
  • بازی 3 نسخه Standard, Gold, Ultimate خواهد داشت.​
عکسها
-----------
https___pbs.twimg.com_media_E3cByv9VoAs1IYB_format=jpg&name=large.jpg https___pbs.twimg.com_media_E3cCO_BVUAQ8e6G_format=jpg&name=large.jpg https___pbs.twimg.com_media_E3cCOivVEAEursx_format=jpg&name=large.jpg https___pbs.twimg.com_media_E3cCP0DUcAILiSG_format=jpg&name=large.jpg https___pbs.twimg.com_media_E3cCPZHVIA4c020_format=jpg&name=large.jpg ss_3c80ac244535f63dad735bdcf2b3bf91cac44a1c.1920x1080.jpg

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,352
نام
مــاکــان
خب خداروشکر من خیلی زود کشیدم بیرون و بازیو نخریدم.
دلیلش هم افزایش قیمت بود که خورد تو ذوقم و با اینکه کلی کلید خریده بودم منصرف شدم ، اما خب الان میفهمم خیر بوده.

طبق معمول هیچ دلیلی برای پیش خرید هیچ بازی نبود ، نیست و نخواهد بود ، بازی چندماه دیگه فیکس میشه، اونموقع با تخفیف میشه خرید.
اینو مینویسم که یادم بمونه و دوباره سر بازی بعدی گول نخورم و پیش خرید نکنم.

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,661
نام
Moein
دلیلش هم افزایش قیمت بود که خورد تو ذوقم و با اینکه کلی کلید خریده بودم منصرف شدم ، اما خب الان میفهمم خیر بوده.

طبق معمول هیچ دلیلی برای پیش خرید هیچ بازی نبود ، نیست و نخواهد بود ، بازی چندماه دیگه فیکس میشه، اونموقع با تخفیف میشه خرید.
تو فکرم ریفاند کنم فیفا بگیرم ولی از یه طرف اونم نسخه نسل 8 رو EA داده برا PC :|
بهترین کار همینه بشینیم همون hell let loose و insurgency بازی کنیم با این وضع

PsychoX

کاربر سایت
Oct 28, 2018
782

اولین و آخرین پیش خرید عمرم بود. سایبرپانک انقدر منو ناراحت نکرد. حداقل یه سری موارد دلچسب داشت جدا از مشکلاتش
خداروشکر دیشب بعد 40 ساعت پلی تایم ریفاند شد. فیکسش کنن با تخفیف خوب فقط نسخه استانداردش ارزش داره. حیف پول اضافی که به EA و Dice بدی...
بقول دوستمون واقعا bullshit ever بود بازی

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
درود

دوستان وقتتون بخیر.

نظرم اعلام کنم، فقط نظر خودم درباره بازی بخش Multi هستش .

برای چند ساعت بازی کردن می تونم بگم اون چیزی انتظار داشتم نیست اش واقعا نیست ی بازی متوسط من حتی BF3 و BF4 بهتر می دونم خیلی بهتر از این نسخه مسخره .

پول تون نگه دارید برای بازی هایی که ارزش دارند نه این بازی.

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746

من با اینکه پیش خرید کرده بودم کاملم بتا رو بازی کردم ، همون موقع بتا روز اخر بازی رو کنسل کردم که دلایلمم گفتم ، مهم ترین دلیل هم مشکلات و باگاش بود که برای یک بازی آنلاین خیلی زیاد بود و اگر آفلاین بود شاید می شد تحمل کرد ولی اینجا نه ! از روی نمرات بقیه پلیرهام میشه فهمید خیلی مالی نشده و خوشحالم در نهایت پیش خریدمو کنسل کردم.

تو فکرم ریفاند کنم فیفا بگیرم ولی از یه طرف اونم نسخه نسل 8 رو EA داده برا PC :|
بهترین کار همینه بشینیم همون hell let loose و insurgency بازی کنیم با این وضع

نگیر :D اونو ریفاند کن فیفارم نگیر ! دوستم 2.300 داد پیش خرید فیفا رو الان 150 ساعت بازی کرده اونم سره اینکه فقط پول داده خودش میگه :D دیشبم پاکش کرد ! کلا بازی میگه روی هندیکپ و اسکریپ هست ! از هر سه تا دست دوتاش 6-7 تا تیرک میره توپاش بعدشم دقیقه 90 گل میخوره :D

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,661
نام
Moein
نگیر :D اونو ریفاند کن فیفارم نگیر ! دوستم 2.300 داد پیش خرید فیفا رو الان 150 ساعت بازی کرده اونم سره اینکه فقط پول داده خودش میگه :D دیشبم پاکش کرد ! کلا بازی میگه روی هندیکپ و اسکریپ هست ! از هر سه تا دست دوتاش 6-7 تا تیرک میره توپاش بعدشم دقیقه 90 گل میخوره :D
escape from tarkov چرا نمیاد رو استیم؟:D بد توی کف اونم

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
بازی حتی برا من لانچ هم نمیشه دیگه :))
View attachment 233048
از دیروز که با این ارور دهن ما رو آسفالت کرد
امروزم این
View attachment 233049
ارور دومی رو من بعد اینکه downgrade کردم درایور رو گرفتم کلین اینستال کردم 496.84 رو درست شد اولی هم سر قانون چرت اوریجینه که لیمیت کامپیوتر داره واسه اکسس

• Like
Reactions: TeTration

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,661
نام
Moein
ارور دومی رو من بعد اینکه downgrade کردم درایور رو گرفتم کلین اینستال کردم 496.84 رو درست شد اولی هم سر قانون چرت اوریجینه که لیمیت کامپیوتر داره واسه اکسس
اره منم دانگرید کردم هم ارورش درست شد هم پرفورمنسش بهتر شد :))

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
تا الان با اختلاف بدترین مپ های بازی KALEIDOSCOPE و Orbital بودن
هرچند همه مپ های بازی با اختلاف خیلی شدید افتضاح طراحی شدن اصلا جذابیت ندارن
پینگ هم به طرز عجیبی بالاس ! من سر بتل های قبلی (همشون) پینگم 80 بود سر این کمترین پینگم 110 عه با اینکه به همون دیتا سنتر آلمان اصولا باید وصل شده باشه (سرور های خاورمیانه رو بلاک کردم)

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
escape from tarkov چرا نمیاد رو استیم؟:D بد توی کف اونم

رو همون لانچر خودش بگیرین تا بخواد بیاد روی استیم آدم پیر میشه :D البته گفتن Full release که بشه میاد روی استیم ولی خوب این روسا حرف مفت زیاد میزنن :D

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
رو همون لانچر خودش بگیرین تا بخواد بیاد روی استیم آدم پیر میشه :D البته گفتن Full release که بشه میاد روی استیم ولی خوب این روسا حرف مفت زیاد میزنن :D
خدایی بازی بی محتوا و یوزلسیه جذابیت هم نداره بچه ها که خریده بودن همه بعد چند ماه فروختن بازیو p2w هم که هست ماشالا
ریلیز فاینالش هم به امید خدا ۱۰۰ سال دیگس مثل استار سیتیزن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر