Battlefield 2 Server

خوب به تازگی شرکت شاتل (www.shatel.ir) سرور Battlefield 2 راه اندازی کرده که شما میتونید تنها با نصب بازی (بدون نیاز به پچ) تنها با وارد کردن IP به بازی کانکت شید. 85.15.1.66:16567 این IP رو در قسمت Connect IP در Multiplayer وارد کنید و براحتی به بازی کانکت شید.

ariabf2

کاربر سایت
Aug 14, 2010
60
نام
Aria
بله 100% می شه

سرورهایی هستن به نام های جت اونلی و هلی اونلی که توی اونها ده تا بیست تا هواپیما و بالگرد ردیف شده و کلا همین که شما به بازی وارد می شن یا توی بالگرد هستین یا هواپیما دیگه نیازی هم نیست بدوین و برین به سمت ابزارهای جنگی! گویا کار اسکریپت ها هست و برنامه نویسی و ....

اینها رو توی انجمن های گفتگو (فاروم) هاشون می شه ازشون پرسید اگر کسی زبانش خوب باشه و ...

راستی آریا من اون مپ 64 رو نصب کردم و نتونستم ازش بهره ای هم ببرم. حالا می شه این پچ رو بدون آسیب رسوندن به بازی پاک کرد از ویندوز؟ چون من آن اینستالی نمی بینم "؟؟
نميدونم منظورتون کدوم مپ64 هست ولي کلاًبايدقبل ازنصب هرنوع ماد، يک back up از mod اصلي بگيريد و جايي نگه داري کنيد تا هروقت خواستيد به سرورهاي آن لاين برويد دوباره انهارابه جاي اصلي وشکل اصلي برگردانيد.هروقت خواستيد يک نفره بازي کنيد يادرسرورهاي دستکاري شده بازي کنيد از ماد موردنظر استفاده کنيد. ولي اکثر پچ ها گزينه آنيستال دارند.اگرنداشته باشندمعمولاً دريک تکست ساختن بک آپ را گوشزدميکنند.مثل همين نوک ماد (بمب اتمي) که قبل ازنصبش بايدحتما ازفايل serverArchive و clientArchive نسخه پشتيبان backup بگيريد.:)

کسی می تونه بخونه آریا چی نوشته !!!!! لطفا بزرگتر بنویس تا کارت قرمز بگیری :d

دوستان کسی می تونه به یکی از مپ ها 10 تا بالگرد اضافه کنه ؟ یا .......... ؟

فعلا که يک کارت زرد گرفتم .بخاطرهمين فونتش رو کوچيک شده ميبينيد!=((

ودرمورد 10 تابالگرد .بله هربلائي ميشه سراين بازي درآورد! فقط بايد فايل mod رو دستکاري کنيد ولي حرفه اي ميخواد باشيد نه مثل بعضي ها آماتور !

Last edited by a moderator:

SharpSabre

کاربر سایت
Jul 11, 2009
244
نام
حسام
فعلا که يک کارت زرد گرفتم .بخاطرهمين فونتش رو کوچيک شده ميبينيد!=((

ودرمورد 10 تابالگرد .بله هربلائي ميشه سراين بازي درآورد! فقط بايد فايل mod رو دستکاري کنيد ولي حرفه اي ميخواد باشيد نه مثل بعضي ها آماتور !

آريا نگفته بودي Pro هستي !!!!! پس بچه ها منتظر map شما هستند كه درستش كني b-)

من نظرم روی 1.5 هست چون تعداد خیلی کمیم و اگه کسی بخاد تازه وارد شه باید 5-6 گیگ دانلود کنه
شاید بعد از اینکه تعداد بالای 30-40 :d شد بشه اینکارو کرد!
در ضمن من دیروز اصلا نتونستم وارد سرور شم! چaرا هر 15 ثانیه نقشه عوض میشد؟!

نقص فني بود ، 2 دقيقه نشد كه بر طرف شد. )مشكل زمان map بود كه به اشتباه 50 ثانيه شده بود.)

در ضمن ديگه نيازي به راي گرفتن براي AIX نيست . چون Map هاي AIX پشت سر Map هاي معمولي قرار گرفته شدند.

این یعنی هر وقت دوست داشتید AIX بازی کنیم با عوض کردن بروی Map های AIX که معمولا این Map ها با کلمه AIX شروع می شوند ماد بازی رو عوض می کنید و بدون داشتن 2 تا سرور هر دو رو بازی می تونید بکنید.

برای بازی Map های AIX باید ماد AIX 2.0 رو نصب کرده باشید. (من می تونم جهت دریافت فایل ها شهر مشهد رو Support کنم.)

آخرین ویرایش:

SharpSabre

کاربر سایت
Jul 11, 2009
244
نام
حسام
با یک کلیک وارد سرور شوید !

برای ورود به Account EA در بازی و ورود به بازی تنها با یک کلیک می تونید از این پارامتر در اجرای فایل BF2.exe استفاده کنید :
Code:
+playerNames "SharpSabre" +playerPassword "1234" +joinServer 87.107.120.131
این پارامترهارو بعد از مسیر فایل اجرایی در Shortcut بازی در دسکتاپ قرار بدید و User و Pass خودتون رو جایگزین کنید. (مسیر رو داخل "" قرار بدید و بعد پارامتر بدون "")
مثال :
c:\games\bf2\bf2.exe" +playerNames "SharpSabre" +playerPassword "1234" +joinServer 87.107.120.131"

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
آريا نگفته بودي Pro هستي !!!!! پس بچه ها منتظر map شما هستند كه درستش كني b-)

نقص فني بود ، 2 دقيقه نشد كه بر طرف شد. )مشكل زمان map بود كه به اشتباه 50 ثانيه شده بود.)

در ضمن ديگه نيازي به راي گرفتن براي AIX نيست . چون Map هاي AIX پشت سر Map هاي معمولي قرار گرفته شدند.

این یعنی هر وقت دوست داشتید AIX بازی کنیم با عوض کردن بروی Map های AIX که معمولا این Map ها با کلمه AIX شروع می شوند ماد بازی رو عوض می کنید و بدون داشتن 2 تا سرور هر دو رو بازی می تونید بکنید.

برای بازی Map های AIX باید ماد AIX 2.0 رو نصب کرده باشید. (من می تونم جهت دریافت فایل ها شهر مشهد رو Support کنم.)

آقا انگار مپ های 64 اصلا افزوده نشدن! مپ های 16 هم دست کم برای من هیچ گونه کشش و گیرایی نداره. من دیشب هر چه کوشش کردم یه مپ 64 پیدا کنم نشد
لبته دیشب من دی سی شدم و دیگه نتونستم وصل بشم

آخرین ویرایش:

Sherlock_Holms

کاربر سایت
Sep 16, 2010
98
برای ورود به Account EA در بازی و ورود به بازی تنها با یک کلیک می تونید از این پارامتر در اجرای فایل BF2.exe استفاده کنید :
Code:
+playerNames "SharpSabre" +playerPassword "1234" +joinServer 87.107.120.131
این پارامترهارو بعد از مسیر فایل اجرایی در Shortcut بازی در دسکتاپ قرار بدید و User و Pass خودتون رو جایگزین کنید. (مسیر رو داخل "" قرار بدید و بعد پارامتر بدون "")
مثال :
c:\games\bf2\bf2.exe" +playerNames "SharpSabre" +playerPassword "1234" +joinServer 87.107.120.131"

توی Trget واسه من اینو نوشته:
"C:\Program Files\EA GAMES\Battlefield 2\BF2.exe" +playNow 1 +menu 1 +fullscreen 1

اون پارامترها رو پاک کنم؟

apriliaa

کاربر سایت
Aug 21, 2009
124
آقا انگار مپ های 64 اصلا افزوده نشدن! مپ های 16 هم دست کم برای من هیچ گونه کشش و گیرایی نداره. من دیشب هر چه کوشش کردم یه مپ 64 پیدا کنم نشد
منم مشکل شما رو داشتم با این تفاوت که سرور جلوی چشم بود وقتی روش کلیک می کردم نمی تونستم برم توش پیامی می داد که اصلا سرور ران نیست! در حالی که ران بود !

SharpSabre

کاربر سایت
Jul 11, 2009
244
نام
حسام

Map هاي زير Strike at Karkand ها يك Map اي 16 نفره است سري دوم Map ها همه Map هاي 64 نفره هستند و اگر دقت كرده باشيد نام Map ها دوبار وجود دارند. قسمت انتهايي هم map هاي ماد AIX هستند.

آخرین ویرایش:

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
منم مشکل شما رو داشتم با این تفاوت که سرور جلوی چشم بود وقتی روش کلیک می کردم نمی تونستم برم توش پیامی می داد که اصلا سرور ران نیست! در حالی که ران بود !

حتما در چنین زمان هایی نخستین کاری که می کنید اینه که آی پی و پورت رو به صورت دستی در بخش کانکت آی پی وارد کنید
دو با نام کاربری ایران شارپ (حسام) در میون بگذارید. معمولا اینگونه دشواری ها گذرا هستن و خیلی زود بر طرف می شن

apriliaa

کاربر سایت
Aug 21, 2009
124
حتما در چنین زمان هایی نخستین کاری که می کنید اینه که آی پی و پورت رو به صورت دستی در بخش کانکت آی پی وارد کنید
دو با نام کاربری ایران شارپ (حسام) در میون بگذارید. معمولا اینگونه دشواری ها گذرا هستن و خیلی زود بر طرف می شن
حتی دستی هم می دادم همین اررور رو می داد!

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
سلام.
nasimparsi جان من bf2 رو دانلود کردم ولی شما برای دانلود اولین پچ این لینک رو بهم دادید که من نمیتونم به صورت رزیوم ازش دان کنم:
http://www.ausgamers.com/files/details/html/25595
اگه میشه برای این پچ یه لینکه دیگه بدید.

با درود

دوست گرامی این هم یک پیوند (لینک) دیگه برای دریافت پچ 1.41:

http://www.fileplay.net/file/249/battlefield-2-patch-v1-41-full-client-patch

Sherlock_Holms

کاربر سایت
Sep 16, 2010
98
دوستان من فکر میکنم وقتشه تایم رو درست کنیم..
هرچند من زودتر از 10 نمیتونم بیام اما پیشنهاد میکنم برای اینکه سرور سرپا و پر طرفدار بمونه ساعت 9 رو قرار بذاریم تا هخمه بیان.. تا 10 منم میرسم و میپیوندم به جمع..

این مپها هم الان من و حسین میخواستیم AIX بزنیم اما توی لیست مپها برای رای گیری نبود...
نمیدونم شاید هم اشتباه کردم..

راستی حسام اون پارامترها هم کار نکرد..

من اول کرک بازی رو کپی کنم و بعدش پچها رو نصب کنم یا اول پچها رو نصب کنم و بعدش کرک رو کپی کنم؟
شما اصلا نباید کرک کنید بازی رو!
باید با سریال نصب کنید.. اگر کرک بشه نمیتونید وارد سرور بشید..

apriliaa

کاربر سایت
Aug 21, 2009
124
البته سرور 24 ساعته هست ولی منظور از تایم، سرور وقت و قراریه که با دوستان هماهنگ می کنیم تا با هم و در کنار هم بازی کنیم
با توجه به فصل مدارس فکر می کنم ساعت 10 به بعد (شب) یه خورده برای بعضی از دوستان مشکل دار باشه
من از ساعت 8 به بعد رو پیشنهاد می کنم البته برای شب

البته بیشتر روز ها من از ساعت 5 بعدظهر تا آخر شب هستم (البته بین ساعت 7:15 تا 8:30 رو فاکتور بگیرید)
فقط خبرشو بدید تا بیایم بالا

یه پیشنهاد دیگه :
فردا شب نود داره و همونطور که همه می دونند به خاطر بازی استقلال - پیروزی برنامش باید داغ داغ باشه !
در کل فکر نمی کنم کسی فردا شب بیاد تو سرور- اولیش خودمم !- و پیشنهاد می دم فرداشب رو بزاریم واسه استراحت ! و به روز آوری و به قولی آچار کشی سرور توصد ادمین
به هر حال یه نظر بود دیگه :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر