Battlefield 2 Server

خوب به تازگی شرکت شاتل (www.shatel.ir) سرور Battlefield 2 راه اندازی کرده که شما میتونید تنها با نصب بازی (بدون نیاز به پچ) تنها با وارد کردن IP به بازی کانکت شید. 85.15.1.66:16567 این IP رو در قسمت Connect IP در Multiplayer وارد کنید و براحتی به بازی کانکت شید.

foa.neh

کاربر سایت
Jun 25, 2010
42
متاسفانه بازی دیگه اجازه نمیده میگه key موجود نیست با فایل اورجینال و image هم استفاده کردم بازم نشد
اگه کسی راهی داره لطفا بگه

foa.neh

کاربر سایت
Jun 25, 2010
42
با کیجنم فایده نداشت خیلی تست کردم جواب نداد
الان سرور کرک شده وجود داره که گیر نده؟1.4 یا 1.5 ؟
الان تو نت جایی هست بشه key قانونی خرید؟

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
دوست عزیز اگه بگردی جاهایی که سرور کرک باشه پیدا میکنی
ولی اگه با بازی بدون پچ منظورم 1.4 یا 1.5 هست بری تو قسمت مولتی پلیر سروراش رو راحت میتونی جوین بشی

SharpSabre

کاربر سایت
Jul 11, 2009
244
نام
حسام
با کیجنم فایده نداشت خیلی تست کردم جواب نداد
الان سرور کرک شده وجود داره که گیر نده؟1.4 یا 1.5 ؟
الان تو نت جایی هست بشه key قانونی خرید؟
سرور ايراني-فرانسوي : 178.32.64.20:16567 Pars BF 2 Server v1.5

آخرین ویرایش:

foa.neh

کاربر سایت
Jun 25, 2010
42
باتشکر از دوستان که جواب دادن
دوستان یه راهی پیدا کردم که واسه من جواب داد
موقعی که به key گیر میده باید این فایلی که ضمیمه کردم رو بریزید تو فولدر support و اجراش کنید
بعد با کیجن یه key بدید به بازی بعد پچو دوباره نصب کنید و بعد از نصب دوباره با کیجن یه key بدید به بازی و در آخر دوباره فایل ضمیمه رو اجرا کنید حله!
واسه من که جواب داد و بعضی مواقع بدون نیاز به نصب پچ هم جواب میده و بعضی وقتا فقط با نصب مجدد پچ کار میده!

http://rapidshare.com/files/413330682/KeyCheck.rar

foa.neh

کاربر سایت
Jun 25, 2010
42
آقا من رنکینگ می خوام بدون سریال باید چی کار کنم؟درضمن بعضی سرور ها هم با اینکه پینگ پایینی دارم منو میندازن بیرون!!

اگه سرور 1.4 هستی سرور rulez رو سرچ کن هم کرک شدست هم رنک داره ولی پینک بالای 250 رو درجا میندازه بیرون یه سرور دیگه هم بود اسمش یادم روفت توش free for all داشت سرچ کن پیدا میشه فکر کنم رنکم داشت
سرور 1.5 هم بهریتن سرور که من تست کردم vault هست که عالیه تا پینک 460 رو هم کار نداره سرور rulez هم هست ولی همون پینک رو میخواد ولی سرورش عالیه
اینجاهم تمام سرور های کرک شده تو هر ورژن رو زده خیلی بدرد بوخوره

دوستان این سرور ایرانی تو 1.5 فعاله؟من ip رو میزنم میگه نتورکت مشکل داره نمیتونم کانکت شم اگه فعاله دوستان راهنمایی کنید و بگید چه ساعاتی وصل میشید ماهم بیایم !

DIHAV1359

کاربر سایت
Jan 20, 2010
79
با سلام
من و چند تا از دوستان خيلي وقت است كه بازي ميكنيم 4 تا 5 نفري هستيم سعي كنيد پچ 1.5 را نصب كنيد در زير ليست چند تا سرور كرك را مينويسم در ضمن براي اينكه همديگر را بشناسيم پيشوند اسم همه persia است معمولا ساعت 10 به بعد تو يكي از سرورهاي زير ميرويم
terminator 194.50.9.157
اين سرور اصلي است براي اكراين است محدوديت پينگ 450 دارد كه معمولا براي من با پارس آنلاين250 است شاتل كمي پينگش بيشتر است ولي صبا كه بچه ها دارند پينگش كمتر است معمولا ما توي اين سرور هستيم

94.45.191.146 diesel

اين سرور هم بد نيست اگر سرور بالا مشكل داشته باشد توي اين يكي ميرويم

يك سرور رنكنيگ عالي هم هست كه متسفانه تا پينگ 250 بيشتر قبول نميكند ولي اگر ديديد پينگتان كم است خيلي حال ميدهد به ادرس زير

188.40.93.133 rulez

خوشحال ميشويم ببينيمتان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر