Battlefield 2 Server

خوب به تازگی شرکت شاتل (www.shatel.ir) سرور Battlefield 2 راه اندازی کرده که شما میتونید تنها با نصب بازی (بدون نیاز به پچ) تنها با وارد کردن IP به بازی کانکت شید. 85.15.1.66:16567 این IP رو در قسمت Connect IP در Multiplayer وارد کنید و براحتی به بازی کانکت شید.

عزیز من نمیدونم چه طور باید تو بازی پیام نوشتاری دارد=)) راهنمایی بنما

برای پیام نوشتاری

j رو می زنیم و نوشته رو می نویسیم و اینتر می زنیم و پس از اون همه پیام ما رو می بینن
k تنها هم تیمی ها می بینن
L تنها هم گروهی های (اسکواد) می بینن

من صدای شما رو داشتم ولی خیلی ضعیف بود. برای افزایش صدا اگر نزدیک کردن میکروفون و ...پاسخ نداد می تونید گزینه ی بوست میکروفون رو توی بخش آپشن و بخش Audio تیک بزنید تا صدا افزایش پیدا کنه در هنگام بازی

foooa اگر ميتواني يك هد ست تهيه كن صدا تو اين بازي خيلي مهم است چون ما كه پينگمان بد است مجبوريم تيمي عمل كنيم براي اين كار هم بايد حرف بزنيم من را كه ديشب به خاطر پينگ انداخت بيرون راستي آي سپي شما چيه پينگت تو vault خيلي بهتر از ما بود

لینک دانلود این بازیو اگه کسی داره بده
بعد پچ 1.41 کافیه دیگه ؟

نه دیگه
الان من همه ی دوستانی که می شناسم و نزدیک به 7 تایی هستیم همه پچ 1.5 رو ریختن و بازی می کنن. زمانی که پچ رو ریختین بیاین همین جا یک ساعتی رو اعلام کنید که هر شب همه بازی کنیم

بستگي به پينگ نفرات مقابل دارد مثلا اگر نفر مقابل پنگ زير 100 داشته باشد و شما 500 مثل بره شكارتان ميكند در نتيجه مجبوريد پشت تانك بنشينيد تا بتوانيد كمي زنده بمانيد

foooa اگر ميتواني يك هد ست تهيه كن صدا تو اين بازي خيلي مهم است چون ما كه پينگمان بد است مجبوريم تيمي عمل كنيم براي اين كار هم بايد حرف بزنيم من را كه ديشب به خاطر پينگ انداخت بيرون راستي آي سپي شما چيه پينگت تو vault خيلي بهتر از ما بود
من هدست ندارم ولی یه میکروفن همراه کیبورد >:d<هست که میشه ازش استفاده کرد ولی مشکل اینه که گزینه bost که کیفیت صدا رو بالا میاره واسه من فعال نیست شاید بازی قادر به شناسایی تکنولوژِی پیشرفته میکروفن نیست:d و با تستی که کردم اصلا صدام بزور به بقیه میرسه کسی نظری نداره؟ولی راست میگید باید صدا باشه و همه با هم بریم جلو
من از شرکت اندیشه سرویس میگرم که یه سرویس دهنده محلی هست و نمایندگی هم نیست
من سرویس اینترنتم رو شارژ کردم و از فردا هر موقع وقت داشته باشم ساعت 10-1 تو یکی از سرورهای واولت یا ترمیناتور هستم چون ساعت 1 پینک میره به آسمون

آخرین ویرایش:
قبل از اينكه بري توي بازي از قسمت ميكرفن قسمت كنترل پنل ويندوز ببين اوضاع ميكروفن چه جوري است ميشناسه يا نه بعد در پوشه خود بازي يك نرم افزار است كه براي تنظيم صدا است به نام BF2VoiceSetup با اين هم كار كن به طور كلي اگر ميكرفون فعال باشد حتما boost هم فعال ميشود

چند تا رفتيم بالاخره ؟
چرا بهترين بازي اكشن آنلاين كه مي تونيد سوار هواپيما ، قايق ، تانك ، ضد تانك ، بالگرد و .... بشيد با گرافيك توپ بشيد ، طرفدار نداره ، چون اينجـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا ........ =(( جبر جغرافيايي :((:((

چند تا رفتيم بالاخره ؟
چرا بهترين بازي اكشن آنلاين كه مي تونيد سوار هواپيما ، قايق ، تانك ، ضد تانك ، بالگرد و .... بشيد با گرافيك توپ بشيد ، طرفدار نداره ، چون اينجـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا ........ =(( جبر جغرافيايي :((:((

آقا بیا یاهو یه مدتی هست نیستی. بچه ها جمع شدن و تعداد زیاد شده ولی شما نیستی

دوستان ، بنده می خوام سرورش رو داخل ایران راه اندزای کنم ، کسانی که می تونند کمک کنند ! پی ام بدهند !
اینترنت و سرور تهیه شده
البته بابت در آمد می خوام wow هم اکتیو باشه
با تشکر از دوستان

یکی بیاد یه چندتا سرور کاربده اینجا بزاره هنوز رو سرور کلیک نکردیم میکه بن شدی! )x

دوتا سرور اوکراینی هک شده هست که کمابیش بهترین سرور به شمار میاد برای ما ایرانی ها.

یکی سرور ترمیناتور که می تونید جستجوش کنید و دیگریvault

آی پی این دومی رو دارم: 212.26.144.9

ولی ما دیشب یه نرم افزار رو آزمایش کردیم که یک شبکه ی مجازی از طری اینترنت می سازه و با پینگ پایین تر می تونیم توش بازی کنیم. اگر اطالعات بیشتر خواستی با آی دی من توی یاهو تماس بگیر

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or