Battlefield 2 Server

خوب به تازگی شرکت شاتل (www.shatel.ir) سرور Battlefield 2 راه اندازی کرده که شما میتونید تنها با نصب بازی (بدون نیاز به پچ) تنها با وارد کردن IP به بازی کانکت شید. 85.15.1.66:16567 این IP رو در قسمت Connect IP در Multiplayer وارد کنید و براحتی به بازی کانکت شید.

آقا تا جایی که من حساب کردم باید یه 20-25 نفری باشیم
کی میدونه هزینه ی سرور راه انداختن چقدر میشه؟
البته از این برنامه ها زیاد سر در نمی ارم ولی اگر هاست خواستید من جورش می کنم اگر سرور یا کریدیت کارت یا چیز دیگه ای هم می خواد (فقط خارجی ) بگید تا سرور رو پایین بیارم
:-*
یکی بیاد در مورد ساخت سرور شفاف سازی کنه

اوه!
این کارت عالی بود حسین!
آدرس ایمیلی که زدی و متن ایمیلت رو بگو تا همه یکسان بزنیم..

ایمان جون آدرس ایمیل همونیه که تو متنی که برا من ارسال شده بود یعنی :
cs@shatel.ir

پیشنهاد می کنم هر کس به انشا و املای خودش درخواست بنویسه ، چون اگه متن ایمیل ها یکسان باشه طرف خیال می کنه تمام این ها رو یه نفر با مولتی ایمیل آیدی براش ارسال کرده و جدی نمی گیره
ولی به طور کلی چهار چوب متن نامه ی من اینجوری بود :
آقا سلام
ما 20 نفری هستیم
قبلا تو سرور شما بتل می زدیم
مدتی قطع شده
لطفا راه اندازی مجدد کنید ....

البته نه به این راحتی یا !!! یکم اداری فرو بنویسید تا طرف حال کنه و خودشو کسی حساب کنه !

باشه من ایمیل میدم..
آخه نوشتن یه متن مشخص با یه subject مشخص عرف دنیای اینترنتی هست برای بیان یک خواسته فوری یا اعتراض.. اینجا البته به قول تو فکر میکنند یکی همشو نوشته!!:d

دوستان لا اقل هر متنی مینویسید موضوع نامه رو بنویسید:
درخواست راه اندازی مجدد سرور battlefield

دوستان ! شنبه شب استارت نمونه کار زده می شه
24 ساعت تست رایگان هست تا کیفیت رو چک کنید
پینگ تهران زیر 40 تا 50 ( اسیا تک خودم 24 گرفتم )
شهرستان ها هم نهایت 80 خواهد بود
اطلاعات تکمیلی فردا شب قرار داده خواهد شد

دوستان ! شنبه شب استارت نمونه کار زده می شه
24 ساعت تست رایگان هست تا کیفیت رو چک کنید
پینگ تهران زیر 40 تا 50 ( اسیا تک خودم 24 گرفتم )
شهرستان ها هم نهایت 80 خواهد بود
اطلاعات تکمیلی فردا شب قرار داده خواهد شد
ایول دمت گرم من هستم
راستی فردا شب ساعت چند ؟؟؟ بحث شروع می شه؟

ایران شارپ در زمینه راه اندازی سرور کاملا می تونه راهنمایی کنه و اینجاست که باید گفت جاش خالیه

نمی دونم چرا نمیاد یه مدته! اینترنتش شاید قطع شده

سلام
البته من فكر كنم اوايل شاتل اين كار را براي جلب مشتري كرده بود الان كه ديگه دليلي براي اين كار ندارند بنابرين چشمم آب نميخورد دوباره راه اندازي كنند

راستي از مزيت هاي ديگر سرور ايراني اينست كه ميتوانيد با حداكثر گرافيك بازي كنيد (فكر كنم) چون من در سينگل پلير با گرافيك بالا بازي ميكنم ولي در مولتي وقتي گرافيك را حداكثر ميكنم ار تباطم با سرور قطع ميشه

جناب lifetime يك مدتي طول ميكشد تا افراد جمع شوند و پول بگذارند بنابرين نا اميد نشويد و سرور را down نكنيد يك پيشنهاد دارم براي اينكه از لحاظ هزينه اذيت نشويد ميتوانيد ساعت خاصي سرور را on كنيد اينجوري در آن ساعات سرور هم شلوغ ميشود و بازي حال ميدهد
به هر حال من هم هستم

سلام
البته من فكر كنم اوايل شاتل اين كار را براي جلب مشتري كرده بود الان كه ديگه دليلي براي اين كار ندارند بنابرين چشمم آب نميخورد دوباره راه اندازي كنند

راستي از مزيت هاي ديگر سرور ايراني اينست كه ميتوانيد با حداكثر گرافيك بازي كنيد (فكر كنم) چون من در سينگل پلير با گرافيك بالا بازي ميكنم ولي در مولتي وقتي گرافيك را حداكثر ميكنم ار تباطم با سرور قطع ميشه

جناب lifetime يك مدتي طول ميكشد تا افراد جمع شوند و پول بگذارند بنابرين نا اميد نشويد و سرور را down نكنيد يك پيشنهاد دارم براي اينكه از لحاظ هزينه اذيت نشويد ميتوانيد ساعت خاصي سرور را on كنيد اينجوري در آن ساعات سرور هم شلوغ ميشود و بازي حال ميدهد
به هر حال من هم هستم
خیلی ممنون از نظر شما
شروع بشه ، تا یه جمع بندی کلی برسیم

دوستان گرامی

یکی از دوستان هم چنین پیشنهادی داره. اگر کسی خواست تا نشانی رو بگیرم ازش و بدم:

درود . اگر همه پچ 127 مگی رو بگیریم براحتی میشه با تانگل بازی کرد 2 . اگر ان را نصب کنید متوجه میشوید که دو آیکون قهوه ای رنگ دیگر مانند آیکن بازی معمولی به دستکتاپ اضافه میشود که به هنگام تمایل به بازی درنقشه های بزرگ ازآن طریق وارد میشوید

4:44 PM
9/16
ودرصورتیکه میخواهید بازی قبلی معمولی را انجام دهید از آیکون قبلی وارد میشوید

4:44 PM
9/16
یعنی همچنان میتوانید در ترمیناتور و والت و... نیز بازی کنید

4:46 PM
9/16
میتوانید تعداد باتها ( ماد ها ) را طبق میل خودتان از یک نفر تا 48 نفر انتخاب کنید و میزان سختی بازی هم از 0.1 تا 01.0 اتخاب کرد

4:47 PM
9/16
درنتیجه وقتی میخواهید سینگل پلیر بازی کنید میتوانید نقشه های 32 و 64 نفره را نیز بازی کنید نه فقط 16 نفره . من که واقعاً لذت بردم

4:48 PM
9/16
همیشه میگفتم وقتی برنامه نویسی یاد گرفتم میرم بازی 64 نفره رو برای سینگل پلیر میسازم . مثل اینکه دیگران نیز این فکر را کردن

4:48 PM
9/16
سازنده آن در سایتش گفته دربچگی بی اف 2 را خیلی دوست داشتم برای همین تصمیم گرفه که به طرفداران این بازی ادای دین کنه

4:49 PM
9/16
بعلاوه این پچ

9/16
SP64

9/16
پچ های بسیاری نیز توی آن سایت هست که نقشه های کاملاً جدیدی به بازی اضافه میکنه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟