Battlefield 2 Server

خوب به تازگی شرکت شاتل (www.shatel.ir) سرور Battlefield 2 راه اندازی کرده که شما میتونید تنها با نصب بازی (بدون نیاز به پچ) تنها با وارد کردن IP به بازی کانکت شید. 85.15.1.66:16567 این IP رو در قسمت Connect IP در Multiplayer وارد کنید و براحتی به بازی کانکت شید.

SharpSabre

کاربر سایت
Jul 11, 2009
244
نام
حسام
ایشالا که درست بشه..

حسام من یاهوم دیگه باز نشد!

تنظیمات پروک C یاهوتو چک کن .
:d من از همین جا از شرکت یاهو خواهش دارم رسیدگی فرمایند !

به محض دریافت سیگنال بازی BF2 ، شمارا همینجا با خبر می کنم ! ;)

ariabf2

کاربر سایت
Aug 14, 2010
60
نام
Aria

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
سلام.
میشه یکی بگه چه جوری میشه این رو روند:

105957487-3.jpg

سوارش میشم W رو میگیرم موس رو هم میبرم سمت بالا ولی با کله میرم توی آب!!

Sherlock_Holms

کاربر سایت
Sep 16, 2010
98
ما که هرچی سعی کردیم امشب نشد متصل بشیم!!
ظاهرا یا سرور down هست بازم و یا شانس ما!!
:-s

سلام.

در مورد این برای پرواز دو راه داری..
یکی اینکه همین کاری که کردی رو بکنی! یعنی سوار که شدی و w رو گرفتی موس رو بدی بالا اونم زیاد! جوری که هنوز راه نیفتاده سر هواپیما بالا وایسه.. با اینحال بعد از حرکت کمی پایین میاد اما بالاخره دور میگیره!

راه دوم اینه که کلید s رو بگیری و نگه داری..! با کمال تعجب میبینی که هواپیما عمودی بلند میشه..! خوب که بالا رفتی s رو رها و w رو بگیر و موس رو بازم بده بالا...
موس رو باید زیاد بدی بالا.. من خودم مجبور میشم گاهی یکی دوبار موس رو از رو پد بردارم دوباره بذارم پایین پد و هلش بدم جلو!!

SharpSabre

کاربر سایت
Jul 11, 2009
244
نام
حسام
سلام.

خوب کلید Shift رو هم اضافه کن به W و سر هماپیما رو هم بده بالا.
کلید Shift کار Turbo رو انجام می ده.

برای هدایتش هم می تونی جهت های موس رو روی کیبورد تنظیم کنی ، من که با کیبور همه چی رو هدایت می کنم.

کلید X هم زمانی که آلارم موشک روشن می شه استفاده کن که کار flare رو انجام می ده و موشک بجای هواپیما به سمت ذرات حرارتی (flare) منحرف می شه.

7488

کاربر سایت
Oct 1, 2010
30
نام
Mr.Fa
سلام.

نخير جناب.شما به حرف من گوش كن.ميري سوار اين يارو ميشي.بعدش كليد s رو ميزني.بعدش يه كم نگه دار.جت ميره بالا بعدش w.همين
خواهش ميكنم وظيفه بود.نميخواد تشكر كنين

SharpSabre

کاربر سایت
Jul 11, 2009
244
نام
حسام
AIx با پکِيج نقشه هاي اضافه حدود 3 گيگ و2 مگابايت ميشه . بدون نقشه هاي اضافه فرمايش شما صحيح است.:p
شما کدوم سرور ها (AIX) بازی می کنی ؟ من map های اضافه رو هم گرفتم .
اینطوری هر کس دنبال این بازی بره باید 2 تا DVD بگیره :-s
1- 1.92 گبگ اصل بازی
2- 2.4 گیگ پچ ها
3- 3 گیگ ماد AIX2.0

نگران نباشید این سایت می فروشه : www.hyperrayaneh.com

ولی فعلا سرور رو بسوی AIX نمی بریم تا شلوغ بشه !

آقا داوود من نمی تونم سرور رو ببینم ، ولی بقیه داخل سرور رفتند.

از ISP های محترم درخواست می شود یکعدد سرور Rank دار BF2 راه اندازی فرمایند تا آقا داوود رو اینقدر اذیت نکنیم !

دوستانی که می خواهند AIX یازی کنند هم لطفا نرم افزار 1.0 HAMACHI رو از SharpSabre.4shared.com فولدر games دانلود نمایند تا دور هم باشیم.

مشخصات سرور BF2 : AIX در HAMACHI
Server : bf2-aix2
pass : 1234

با تشکر.:>

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
دوستان گرامی دیشب نزدیک به ساعت 8.15 من رفتم توی سرور و تا نزدیکی های 11 که اینترنت من دی سی شد سرور بالا بود و 5 نفری هم توش داشتیم بازی می کردیم. نمی دونم چرا مشکل داشتید شما؟!!

دوستان اگر برای وارد شدن به سرور هر زمان مشکلی داشتید با دیگر دوستانی که شناسه کاربری یاهوشونو دارین هماهنگ کنید و پرس و جو کنید (به ویژه از گرداننده (ادمین) بپرسید) و زود نا امید نشید. چون ممکنه برای چند دقیقه مثلا مشکل داشته باشه سرور ولی درست بشه بعدش...

آریا به جز این دو فایلی که ایران شارپ گذاشته بود چیز دیگه ای هم باید بگیریم؟ اگر اینجوری هست به جز اون دوتا لینکشون رو بزار تا دانلود کنیم
همچنین تو یک مدتی هست نمیای بازی! مدتی هست نیستی؟ کجا هستی؟ جای همه ی دوستانی که نیستن خالی هست و در همین جا بایسته می دونم یادی از همه بکنم. امیدوارم همیشه شاد و پیروز باشند

Sherlock_Holms

کاربر سایت
Sep 16, 2010
98
من که دیشب از سرور قطع شدم و بعد هرکاری کردم سرور رو down نشون میداد! همه بچه ها تو بودند و باهاشون چت میکردم میگفتند مشکلی ندارن اما من نمیتونستم وارد بشم..!
حتی سرور ping هم میگرفتم ping نداشت!

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
من که دیشب از سرور قطع شدم و بعد هرکاری کردم سرور رو down نشون میداد! همه بچه ها تو بودند و باهاشون چت میکردم میگفتند مشکلی ندارن اما من نمیتونستم وارد بشم..!
حتی سرور ping هم میگرفتم ping نداشت!

شب اگر تونستی ایمان زودتر بیا تا با هم آزمایش کنیم و اگر دشواری بود با داوود و حسام در میون بزاریم.

قرار بر این هست که حسام و داوود روی سرور کار کنند و به زودی سرور رنکید هم بشه و درجه ها مشخص بشه و ... پس همه چیز روبه راه هست.

دوستانی که xfire دارن هم کمی دربارش روشنگری کنند. من نام نویسی کردم و نرم افزارش رو هم نصب کردم. حالا چه کارهایی می شه باهاش کرد؟ (البته من شناسه کابری xfir هر کسی از دوستان که اینجا بود رو به فهرستم افزودم)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر