Battlefield 2 Server

خوب به تازگی شرکت شاتل (www.shatel.ir) سرور Battlefield 2 راه اندازی کرده که شما میتونید تنها با نصب بازی (بدون نیاز به پچ) تنها با وارد کردن IP به بازی کانکت شید. 85.15.1.66:16567 این IP رو در قسمت Connect IP در Multiplayer وارد کنید و براحتی به بازی کانکت شید.

به هرحال پاکستان جزو خاورميانه نيست ولي ايران هست

قصد بي احترامي نداشتم بهتون.ولي اينم همون سايتي كه گفتين من ميگم كركند ايران نيست
Map: Strike At Karkand​

Theater: Middle East
Forces: MEC vs. US
Mode: Assault

The US must attack and seize the city of Karkand, including the surrounding industrial area and harbor.

الان به نظرت اينجا نوشته ايران؟با مدرك اسم نقشه رو كنار ايران بيار.
من ميدونم mashtour city و gulf of oman توي ايران تصور شدن.ولي كركند نيستb-)
حالا ازشانس بد من اين يکي ايران رو حذف کرده سايت ديگه اي که نشونت بدم هم هنوزپيدانکردم ولي به هر حال پاکستان جزو خاورميانه نيست ولي ايران هست اين هم نوشته ميدل ايست يعني خاورميانه. ولي با مدرک برات ثابت ميکنم که من حرف الکي نميزنم تا مطمئن نباشم چيزي نميگم. درضمن کرکند معرب(عربي شده) خرچنگ هست اين رو چي ميگي؟=))

چي؟ پاکستان جزو خاورمينه هست؟! نه عمو. برو اينجا :

قصد بي احترامي نداشتم بهتون.ولي اينم همون سايتي كه گفتين من ميگم كركند ايران نيست
Map: Strike At Karkand​

Forces: MEC vs. US
Mode: Assault

The US must attack and seize the city of Karkand, including the surrounding industrial area and harbor.

الان به نظرت اينجا نوشته ايران؟با مدرك اسم نقشه رو كنار ايران بيار.
من ميدونم mashtour city و gulf of oman توي ايران تصور شدن.ولي كركند نيستb-)

http://fa.wikipedia.org/wiki/خاورمیانه

خاورميانه ويکي پيديا

نقشه کشورهایی که مجموعا به آنها خاورمیانه گفته می‌شود.

اصطلاح خاورمیانه شناسندهٔ منطقه‌ای فرهنگی است، در نتیجه مرز مشخصی برای آن وجود ندارد. به طور کلی کشورهای این منطقه عبارت‌اند از:

22px-Flag_of_Jordan.svg.png
اردن،
22px-Flag_of_the_United_Arab_Emirates.svg.png
امارات متحده عربی،
22px-Flag_of_Iran.svg.png
ایران،
22px-Flag_of_Bahrain.svg.png
بحرین،
22px-Flag_of_Turkey.svg.png
ترکیه،
22px-Flag_of_Syria.svg.png
سوریه،
22px-Flag_of_Iraq.svg.png
عراق، عربستان سعودی، عمان،
22px-Flag_of_Qatar.svg.png
قطر، کویت،
22px-Flag_of_Lebanon.svg.png
لبنان،
22px-Flag_of_Egypt.svg.png
مصر،
22px-Flag_of_Yemen.svg.png
یمن،
22px-Flag_of_Israel.svg.png
اسرائیل و فلسطین (که دربرگیرندهٔ کرانه باختری رود اردن و نوار غزه است.)

کشورهای غربی این منطقه (
22px-Flag_of_Algeria.svg.png
الجزایر ،
22px-Flag_of_Tunisia.svg.png
تونس ،
22px-Flag_of_Libya.svg.png
لیبی و مراکش) به دلیل وابستگی شدید تاریخی و فرهنگی بیشتر بخشی از خاورمیانه شمرده می‌شوند. سودان نیز یکی از این کشورها به شمار می‌آید. کشورهای آفریقایی
22px-Flag_of_Mauritania.svg.png
موریتانی و
22px-Flag_of_Somalia.svg.png
سومالی نیز پیوندهایی با خاورمیانه دارند.
22px-Flag_of_Turkey.svg.png
ترکیه و
22px-Flag_of_Cyprus.svg.png
قبرس که از نظر جغرافیایی درون و یا نزدیک این منطقه هستند، خود را بخشی از اروپا می‌دانند. ایران را مرز شرقی خاورمیانه می‌انگارند ، البته گاهی
22px-Flag_of_Afghanistan.svg.png
افغانستان را نیز از کشورهای این بخش بندی به شمار می‌آورند.

دوستان بازی کی گنی چیزی نداره که باهاش راحت تو همه ی سرورا بازی کنیم؟دیروز رفتم تو سرورای خارجی اکثرا به cd-keyگیر میداد فقط تو یکی دوتا سرور میشد رفت ولی اون یکی دو تا رو دیدم بغذم گرفتا!!!شلوغ و آسمون و زمین پر از آدم!!!

محمد رضای عزیز باید بری بازی اورجینالشو بخری
یا فقط خود سریالشو
دوستم برا یه بازی دیگه از EA Game یه 25 تومنی پول سریال نامبر اورجینالشو داد:p
ممنون عزیز.
ممکنه امشبم سرور مثل دیشب سی دی کی بخواد؟(منظورم همون سرور خودمونه!!)

فکر نمی کنم همونطور که رضا تو پست های قبلی گفت دیشب ادمین داشت رو رنکینگ سرور کار می کرد .امشب ایشالا حله
ممنون.
دوست عزیز به ساعت نوشته ای که مینویسم دقت کن(همین که از بازی خارج شدم دارم مینویسم)
آیا واقعا داشتم با شما بازی میکردم؟آخه اسم دشمنمم apriliaa بود فکر کنم شما بودید من بازیکن mrmohamadrezaهستم.(نفر اول تیم دشمن شما میتونی ترورم کنی!!!:d)
خارج از شوخی آیا واقعا من داشتم شبکه ای بازی میکردم؟آخه من بازم شک دارم!!!

منو درياب

آقا من شب اول اومدم ان لاين پينگم 40 بود.خوب؟فردا و پس فرداش كه امشب باشه پينگم 50 هست يه دفعه ميره 900 تا 4000 بعدش ميپره بيرون.چرا يه دفعه پينگ ميره بالا؟
كمكم كن
PLEASE HELLP ME:((

با شوخی آیا واقعا من داشتم شبکه ای بازی میکردم؟آخه من بازم شک دارم!!!

شک جایز نیست:d
به احتمال60 درصد شما تو بازی با ما داشتی بازی میکردی و دلیل اصلی که اون 40 درصد شک رو هم باطل میکنه اینه که داشتی به درو دیوار تیر پراکنی میکردی که بازیکن cpu چنین عملی رو به هیچ عنوان انجام نمیده
یکبارم دیدم تو بازی خودتو کشتی ببینی میمیری یا نه:p
منم اولین بار که تو ورژن 1.4 مولتی بازی کردم تعجب کردم ،حساب کن یه گله آدم(20-30)نفر تو بازی داشت با هم میدویدن سمت یه پرچم و در عرض چند ثانیه اونو فتح میکردن و دوباره همه با هم میدویدن سمت پرچم دیگه!فکر میکنید من چیکار کردم؟!خوب منم رفتم توشون و همراهشون دویدم به سمت پرچم!!! =))
در کل تو خودتی و ما هم همون خودشه هستیم!!
دوست عزیز شوخی کردما به دل نگیری;)

آخرین ویرایش:
محمد رضا جان اتفاقا خوب بازی می کردی
آره درسته اون من بودم
بازیتم خیلی خوب بود ولی دیگه چرا نیومدی تو سرور؟
الان ساعت 12:30 هستش کسی تو سرور نبود اومدم بیرون!
دوباره می رم اگه بازم کسی نبود دیگه می رم لالا

ِ-----------------------------------------------------------
خوب این ساعت شب فکر نکنم کسی به جز من بیدار باشه :-s
منم برم یه چرخی تو وب بزنم

واقعا جای خالی ایمان و رضا حس می شه :|

آخرین ویرایش:
متاسفانه بچه ها اون برنامه PRS ، که رو سرور نصبیده بودم تا نسخه 1.41 کار می کنه و باید برم سراغ BF2Daemon ، شاید بتونم Ranking رو با اون درست کنم !.

متاسفانه بچه ها اون برنامه PRS ، که رو سرور نصبیده بودم تا نسخه 1.41 کار می کنه و باید برم سراغ BF2Daemon ، شاید بتونم Ranking رو با اون درست کنم !.
دمت گرم داداش
100% با وجود رنک انگیزه برای بازی بیشتر می شه.
همینکه شما این پست رو تو این ساعت نوشتید نشون می ده شما شب و روز فکر سرور هستید

محمد رضا جان اتفاقا خوب بازی می کردی
آره درسته اون من بودم
بازیتم خیلی خوب بود ولی دیگه چرا نیومدی تو سرور؟
الان ساعت 12:30 هستش کسی تو سرور نبود اومدم بیرون!
دوباره می رم اگه بازم کسی نبود دیگه می رم لالا

بابا من مثلا میرم مدرسه ها!!!باید شب زود بخوابم!!:d:d:d:d
(نمیشه سرور یکم زودتر فعال بشه؟

بازي هايي که ميشه ان لاين بازي کرد

سلام.من تونستم با سرورای خارجی بازی کنم(تقریبا راحت)یعنی تو بقیه ی بازی ها هم میتونم؟مثل mw2وbc2و...
بنده 4 تا بازي آن لاين براحتي بازي ميکنم.
يکيش battlefiled bad company2 هستش که جديدا يک CD key اُريجينال گيرآوردم وتوي همه سرورهاي اصلي( نه کرکي) ميشه بازي کرد. ديگه بازي Need For Speed III هست که يک سي دي ساده داره وباسي دي هاي کرک شده موجود دربازار هم ميشه آن لاين بازي کردوهيچ سروري هم گيربه تقلبي بودنش نميده! خودتون هم ميتونين براحتي سرور بسازين و ازهمه جاي دنيا ميريزن توي سرور شما بازي ميکنن.(بدون هيچ برنامه خاصي مثل تانگل يا....)
بعديش همين BF2 خودمونه که بيشترازهمه همين جالبه(به نظرمن) وCOd4 هم اگه پچش رو گيربيارين ميشه آن لاين ( نه توي هر سروري) بازي کرد. خيلي چيزاي ديگه هم هست که شمابيشترميدونين.فقط اينترنت سرعت بالا ميخواد. مصرف ترافيک هم( براي ليميتدها) خيليه#:-s

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or