Battlefield 1 Multiplayer | PC [پست اول خوانده شود]

بنام خدا

تاپیک بازی بتلفیلد 1 (مولتی پلیر)
در این تاپیک به بحث و تبادل نظر در مورد بخش مولتی پلیر بازی بتلفیلد 1 خواهیم پرداخت

تاپیک به مرور آپدیت خواهد شد
برای یحث راحع به بخش campaign بازی به این تاپیک مراجعه کنید

large.img_copy.jpg

تاریخ عرضه بازی ۲۱ اکتبر ۲۰۱۶ (۳۰ مهر)‌ می باشد

آخرین ویرایش:

EXiTE

کاربر سایت
Apr 17, 2012
255
سلام.
آقا برا من کد close-alpha فرستاده ea دیروز @-) \:D/. امروز رفتم ایمیل رو چک کردم دیدمش برا همه داده یا فقط تعداد خاصی ؟
شب میزارم دانلود شه ببینیم چی میشه.

آخرین ویرایش:

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
کسایی که الفا رو بازی کردن Gunplay و کلا نبرد پیاده نظام رو چطور ارزیابی میکنید؟ بازی از این لحاظ افتضاح BF4 رو ادامه داده یا مثل BF3 و BFBC2 جذاب و هیجان انگیزه؟
امیدوارم Damage model احمقانه BF4 رو بزارن کنار و یه چیزی مثل BF3 یا Hardline بدن بیرون

.MARSHAL.

کاربر سایت
May 29, 2012
119
نام
سیاوش
اصلا توقع مواجه شدن با همچین چیزی رو نداشتم!

تا قبل از امتحان بتا تقریبا آماده بودم که بازی رو پیش خرید کنم، ولی بعد از تست بازی نظرم 180 درجه برگشت! بازی به نظرم بیش از حد شبیه SW Battlefront شده که به خودی خود نکته بدی نیست ولی لیست ایرادات بازی در حال حاضر واقعا سر به فلک میکشه؛ مخصوصا برای بتل فیلد بازهای قدیمی مطمئنا عین سوهان روح و اعصاب میمونه همه چیز؛ از مپ (نقشه) افتضاح بازی که نه قابلیت زوم درست و حسابی داره نه سرسوزن طراحی تاکتیکال و نظامی داره گرفته تا وضعیت اسف بار سرورها و باگ های بازی! من الان راحت با یه کلت از 6 کیلومتری هدشات میکنم طرف رو، اسلحه های بازی هم به نظرم یجورایی آرکید پسند شدند.

به هرحال بازی هنوز تو مرحله بتا هست و چیز زیادی هم هنوز ازش ندیدیم؛ البته خب چیز زیادی هم به ریلیز بازی نمونده ولی امیداورم اکثر مشکلات بازی رو تا موفع ریلیز رفع کنند.

به هرحال درحال حاضر که به طور کامل از لیست خرید من خط خورد، منتظر میمونم ببینم بعد از ریلیز وضعیت بازی چجوری میشه...

Hashtak

کاربر سایت
Dec 14, 2015
30
خوب بازی از نظرگیم پلی، گرافیک و فریم دهی خوب هست و شباهت های زیادی به SW داره ولی خوب مپ بازی خیلی کوچیک هست باگ هم زیاد داره ولی خوب بتا هست و چیز تازه ای نیست ولی از نظر من بازی خیلی زود خسته کننده میشه تنوع سلاح کم هست بازی از همه نظر از bf های قبلی خیلی ضعیف تر عمل کرده من که پول برای خرید این بازی نمیدم چون واقعا ارزش خرید نداره و من همون bf4 رو ادامه میدم تا بلکه یک بازی بهتر از این کمپانی ارائه بشه.

Amir.pinki

کاربر سایت
Jul 15, 2011
217
نام
امیرحسین
به نظر من بازی از bf4 خیلی بهتره حداقل یه تنوع و نوع آوری تو سری بتل ایجاد کرده . bf4 که کپی bf3 بود با یه شوتینگ مضخرف

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,735
dice چرا انقدر تو تعداد مپ خساست به خرج داده حداقل اون مپی که تو آلفا بود هم میگذاشت . دوتا مپ میگذاشت . سلاحها هم که همه قفلند در صورتی که اگر به لیست سلاحهای مورد استفاده در جنگ جهانی اول نگاه کنید از تنوع خوبی برخوردار هست . کاش اسب سواریش اول شخص بود به نظرم بهتر میشد . تانکها هم عملا شکست ناپذیرن . ولی چون بازی بنظرم سختر شده لذت بیشتر هست . مخصوصا داگفایت با هواپیما ملخی
یه سوال به نظر شما دشمن تو این نسخه سخت جونتر نشده تو بتل قبلی راحتر میمردن ؟:-?
لیست سلاحای جنگ جهانی اول : List of infantry weapons of World War I - Wikipedia, the free encyclopedia

آخرین ویرایش:

Hashtak

کاربر سایت
Dec 14, 2015
30
ivp_untitleasdasdd.jpg

یکی میگفت از بازی بدت میاد چون نمیتونی بازی کنی !‌:))
خوب شد معنی بازی بلد بودن هم فهمیدیم بنده با تانک میتونم 2 برابر این کیل بگیرم برای همین از بازی خوشم نمیاد تانک زیادی اور پاور هست تو یک راند 48 تا کیل گرفتم تازه راندنده نبودم و از تیربار استفاده میکردم ربطی نداره بشینی تو یه تانک دنگ دونگ همه رو بکشی شما به این میگی اسکیل؟؟؟
اون توپ های که روی هر فلگ هم گذاشتن به راحتی یا میترکه یا تک تیرانداز های محترم ترتیب کار رو میدن 6 نفر سوار یک تانک از همه طرف محافظت میشه ار پی جی هم که در کار نیست اون نارنجک ضد تانک هم تا بخوای پرت کنی 100 بار مردی پس در نتیجه هیچ کسی نمیتونه تانک رو بزنه.

• Like
Reactions: goodi

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
خوب شد معنی بازی بلد بودن هم فهمیدیم بنده با تانک میتونم 2 برابر این کیل بگیرم برای همین از بازی خوشم نمیاد تانک زیادی اور پاور هست تو یک راند 48 تا کیل گرفتم تازه راندنده نبودم و از تیربار استفاده میکردم ربطی نداره بشینی تو یه تانک دنگ دونگ همه رو بکشی شما به این میگی اسکیل؟؟؟
اون توپ های که روی هر فلگ هم گذاشتن به راحتی یا میترکه یا تک تیرانداز های محترم ترتیب کار رو میدن 6 نفر سوار یک تانک از همه طرف محافظت میشه ار پی جی هم که در کار نیست اون نارنجک ضد تانک هم تا بخوای پرت کنی 100 بار مردی پس در نتیجه هیچ کسی نمیتونه تانک رو بزنه.
حاجی تو هر بازی بتلفیلدی و تو هر وسیله و ... ای حاضرم باهات مسابقه بدم تا معنی بازی بلد بودنو بفهمم ...

FireLion

کاربر سایت
Jun 26, 2014
49
توقع پایین بودن تنوع اسلحه به این شدت رو نداشتم واقعا کلا هر کلاس دو یا سه تا اسلحه متفاوت داره بقیش یه تغییر کوچیک داره و به عنوان اسلحه جدیدش گذاشتنش شاید بهتر شه شاید

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
اسلحه ها اتفاقا قفل نیست قابل آنلاک شدن هستش !
ابتدا فقط ی اسلحه تو کلاس اسنایپ باز بود الان 5 تاش رو انلاک کردم
همینطور متعلقاتش مثل Straight Pull .
اما هنوز scope ای برای دید فواصل دور داخلش ندیدم که شاید تو نسخه نهایی اضافه بشه .
و همینطور دوربین که تو فیلم آموزشی اول بازی نشون میده برای spot کردن دشمن اینم من ندیدم .

اتمسفر بازی عالیه گیم پلی هم تقریبا بالانس فقط اینکه باید به جای نارنجک ضد تانک ی rpg اضافه بشه چون اون تانک رو تقریبا با هیچی نمیشه از کار انداخت مگر با 5 الی 6 تا از اون نارنجک ها .
دشمن ها هم سخت جون تر شدن شاید این ربطی به نت کد بازی داشته باشه اما کاملا قابل لمسِ .
مورد بعدی نایف کردنه که فقط بعضی موارد بهت اجازه میده تا ازش استفاده کنی ! و در سایر موارد باید با بیل بیفتی به جون طرف که اونم با 2 الی 3 ضربه از پا در میاد .
این flamethrower یا همون آتش افکنه خودمون :D عجب چیز خفنیه راحت میشه پشت دیوارها قایم شد و ملتو به آتیش کشید مخصوصا تو هوای طوفانی که چشم چشمو نمیبینه
انصافا اتمسفر عالی ای ساختن .

کار با هواپیماها که چیز زیادی برای گفتن نمیزاره فقط اینکه نمیدونم تو این نسخه بتا استفاده از کنترلر یا دسته خلبانی رو لحاظ نکردن یا کلا نداره ! :|
اگر از فاصله زیاد هدشات کنید ی ستاره به اسم sharp shooter بهتون میده .
مورد بعدی پینگ خوبیه که داره امیدوارم تو نسخه نهایی بهتر بشه .
گرافیک بازی ی سر و گردن از هر بتلفیلد دیگه ای و حتی از battlefront هم که از موتور تقریبا مشابهی استفاده می کنه بالاتره .

از نظر پرفورمنس من روی ی لبتاپ lenovu با کانفیک i7 و gtx 960 با 8 گیگ رم تست کردم روی اولترا بین 24 الی 34 فریم و روی low بین 55 تا 60 فریم متغیر بود .

همه چی عالیه فقط منتظر نسخه نهایی هستم .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر