BATTLE یا MW3

شما کدام را ترجیح می دهید

• MW3

رای‌ها: 63 56.8%
  • BATLLE 3

رای‌ها: 48 43.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    111

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,925
نام
آن مرد !
این نظر سنجی راجع به این دو بازیه و این که کدمشون بهترن بهتره بجای BATTLE از چیز 3 چمیدونم هرچیز دیگه ای استفاده کنین

---------- نوشته در 10:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:10 PM ارسال شده بود ----------

بعد از رای نطرتان هم بنویسید
خودم شروع می کنم به نظر من اولین و بزرگنرین برتری MW نسبت به BATTLE گیم پلی جذاب و نفسگیرشه که نه تنها BATTLE بلکه هیچ بازی دیگری هم به پای اون نمیرسه

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
این نظر سنجی ها کاملا .... هست اخر عاقبت هم نداره من که دیگه خسته شدم از الانم معلومه چی توی تاپیک گفته میشه.

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
فکر نمی کنم این تاپیک رو بزارن بمونه ، یعنی پاک نکنن ، ولی :
برای من Battle جذابیت بیشتری داشت ،‌ COD یه جورایی برام تکراری داشت !

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
برای من از همه چی مهم تر گیم پلی هست ، و چیزی که COD رو همیشه بالا نگاه داشته، گیم پلی بی نظیرش هست طوری یه مرحله رو نمیتونی شبیه یه مرحله دیگه ببینی ، همه چی تازه ـست

ivedik_v

کاربر سایت
Jun 27, 2011
226
نام
وحید
این تاپیک به جائی نمیرسه و چیزی جز اعصاب خوردی نداره (قبلا دیده شده)

در کل بتل بازیه آنلاین هست و کال آف سینگل و این 2 اصلا با هم قابل مقایسه نیستن ;)

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,925
نام
آن مرد !
فکر نمی کنم این تاپیک رو بزارن بمونه ، یعنی پاک نکنن ، ولی :
برای من Battle جذابیت بیشتری داشت ،‌ COD یه جورایی برام تکراری داشت !

جالبه cod برات تکراری شده ولی بازی ای که از cod تقلید کرده تکراری نیست:-/

---------- نوشته در 12:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:24 PM ارسال شده بود ----------

برای من از همه چی مهم تر گیم پلی هست ، و چیزی که COD رو همیشه بالا نگاه داشته، گیم پلی بی نظیرش هست طوری یه مرحله رو نمیتونی شبیه یه مرحله دیگه ببینی ، همه چی تازه ـست

دقیقا درسته منم گفتم برترین برتری گیم پلی جذابش است

---------- نوشته در 12:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:25 PM ارسال شده بود ----------

این تاپیک به جائی نمیرسه و چیزی جز اعصاب خوردی نداره (قبلا دیده شده)

در کل بتل بازیه آنلاین هست و کال آف سینگل و این 2 اصلا با هم قابل مقایسه نیستن ;)

عزیزم وقتی نظر نداری نظر نده یکم هم برو فکر کن چی مینویسی بازی ها رو هم بازی کن بعد تراوش کنl-)

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
به نظر من MW3 خیلی هیجان انگیز و حماسی بود و ادم رو میخکوب می کرد در هنگام بازی ولی بتل 3 هم دارای گرافیک خوبی بود و تونسته بود جنگ رو به خوبی نشون بده.موسیقی بازی بتل 3 به شدت ضعیف بود ولی در مقابل مدرن 3 دارای موسیقی حماسی و زیبایی بود.قسمت SPEC OPS بازی مدرن 3 هم یه نکته بازی هست که بد از سینگل بازی در کنار مولتی بازی گیمر رو برای مدتی سرگرم میکنه.داستان و روایت مدرن 3 هم به خاطر جو حماسی و خوبش گیمر رو ترغیب میکنه تا 2-3 دوری رو درجه های مختلف سختی قسمت سینگل رو دوباره بره.به نظر من داستان بتل 3 به شدت ضعیف بود.

ivedik_v

کاربر سایت
Jun 27, 2011
226
نام
وحید
عزیزم وقتی نظر نداری نظر نده یکم هم برو فکر کن چی مینویسی بازی ها رو هم بازی کن بعد تراوش کنl-)

شما یکم دقت کن نظرم رو دادم !!! عینک دودیتونو بردارین میبینین :))

کال آف رو که تموم کردم و واقعا نفس بود مرحله آخرش !!

و اما بتل لینک رو ببینین و فک کنم شما باید بری یکم بازی کنی !! و بعد تراوش :))

---------- نوشته در 01:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:01 PM ارسال شده بود ----------

خودت فهمیدی چی گفتی ؟؟

بله ! ببینین کال آف برتریش :
تو داستانی بودنش هستش !!

صداگذاری و همه لذتش بخش سینگلش هست

اما معایبش :

مولتیش چنگی به دل نمیزنه (حداقل برای من)

گرافیکش با توجه به تکنولوژی روز افتضاح بود..

پینگ بسیار بالا تو بخش مولتی ..

===========================

بتل برتریش :

گرافیک و نورپردازی قوی با بهترین موتور گرافیکی !

مولتیه بسیار قوی :x

پینگ پائین حتی برای ما ایرانی ها ..

اما ایراد ها ::|:|

بخش سینگل کلا هیچ لذتی نداشت و فقط میرفتی جلو ...

صداگذاریش نسبت که کال آف ضعیفتر بود !:(

داستانی خسته کننده و غیر جذاب در طول بازی ...

==================================

فک کنم فهمیدین نظر منو که کال آف و بتل اصلا قابل مقایسه نیستن چون هر کدوم نقاط قوت خاص خودشونو دارن کسانی که سینگل بازی میکنن کال آف رو میپسندن اما بتل رو مولتی بازها !!

و در آخر لحن صحبتتون رو درست کنین کسی با کسی دعوا نداره و هممون بلدیم فحش های خوشگل به هم بدیم ممنون :rose:

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
COD خيلي بهتر تره! :d COD گيمش وسيع تره تا چيز.

---------- نوشته در 01:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:18 PM ارسال شده بود ----------

خودت فهمیدی چی گفتی ؟؟

خب اينم يه دليله دوست من.

آخرین ویرایش:

ivedik_v

کاربر سایت
Jun 27, 2011
226
نام
وحید
به نظر من MW3 خیلی هیجان انگیز و حماسی بود و ادم رو میخکوب می کرد در هنگام بازی ولی بتل 3 هم دارای گرافیک خوبی بود و تونسته بود جنگ رو به خوبی نشون بده.موسیقی بازی بتل 3 به شدت ضعیف بود ولی در مقابل مدرن 3 دارای موسیقی حماسی و زیبایی بود.قسمت SPEC OPS بازی مدرن 3 هم یه نکته بازی هست که بد از سینگل بازی در کنار مولتی بازی گیمر رو برای مدتی سرگرم میکنه.داستان و روایت مدرن 3 هم به خاطر جو حماسی و خوبش گیمر رو ترغیب میکنه تا 2-3 دوری رو درجه های مختلف سختی قسمت سینگل رو دوباره بره.به نظر من داستان بتل 3 به شدت ضعیف بود.

بتل هم داره اما همش مولتی هستش ;)

---------- نوشته در 01:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:26 PM ارسال شده بود ----------

برای منم جذابه که بدونم چیو تقلید کرده؟؟

---------- نوشته در 01:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:30 PM ارسال شده بود ----------

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=52225

:d

---------- نوشته در 01:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:34 PM ارسال شده بود ----------

این هم به افتخار دوس عزیزمون NEO63:

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
متاسفانه دیر رسیدم و دوستان زود تر از من پرسیدن که :
چیش تقلید ؟
هر سبک معیار هایی داره ، وقتی چند تا بازی از اون معیار ها استفاده می کنن ، به این معنی نیست که از روی هم تقلید کردن :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر