Batman: Arkham Origins | Xbox 360

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
با سلام
منم بالاخره بازی رو تموم کردم. واقعا عالی بود با این که بازی کلی باگ داشت ولی چیزی از ارزش کلی اون کم نمیکنه.
حالا چند تا سوال :
1- چرا shiva رو دستگیر و به زندان نمیفرستیم ؟
2- شخصیت enigma همون ریدلر بازی قبلیه ؟
3- از catwoman و نحوه اشناییش با بتمن چرا حرفی تو بازی زده نمیشه ؟
4- با بدست اوردن تمامی اطلاعات مخفی بازی وارد سرور اصلی enigma میشیم ؟

Last edited by a moderator:

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
اون نره خر که جوکر رو می خواست با بازوکا بزنه نشد کجا رفت ؟ بمب انداخت تو بدنش بتمن یا ردیاب؟

- - -ویرایش - - -

منم 3 تا سوال راجع به داستان واخرش داشتم.

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
دوستان بازی رو تموم کردم ولی یک مشکلی برای سیو بازی پیش اومد.اخرش که بتمن جوکر رو میگیره و به کیسه بکس تبدیل میکنه بازی تموم میشه دیگه ؟ یک سکانس هم نشون داد که میان Death رو از زندان آزاد میکنن.بعدش دیگه سیوم خراب شد.بازی ادامه داره یا به پایان رسید ؟

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,116
نام
آرمان
بعضی از قفل ها رو نمیتونم هک کنم ، همینطور دیسکانکت میشه ، روی سیم هاش هم یه جعبه هست که ازش صدا های عجیبی میاد !

این قفل ها رو چه جوری میشه هک کرد ؟

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
بعضی از قفل ها رو نمیتونم هک کنم ، همینطور دیسکانکت میشه ، روی سیم هاش هم یه جعبه هست که ازش صدا های عجیبی میاد !

جلوتر یه وسیله می گیری که با اون می تونی این قفل ها رو هک کنی!

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید

برای بعصی از قفل ها یک دستگاه پارازیت گذاشتن تا نشه هکش کرد اول باید با اون گجتی که دوستمون اشاره کرد اون رو از کار بیندازی بعد قفل رو هک کنی

By Tapatalk

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بچه ها من همون مرحله های اولی گیر کردم .

همون مرحله اول که میزنیم اون غول رو میکشیم ، بعد توی مرحله بعدی همون اوایلش یه درب هست که قفله و مثل اینکه باید هکش کرد . یه جنازه هم افتاده روبروش که مثل اینکه با اسکن میتونه نشون بده جنازه قبل از مردن داشته درب رو باز میکرده .
منتها من یه کم کلنجار رفتم نفهمیدم این درب رو چه طوری باز کنم . کسی میتونه کمک کنه ؟

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
بچه ها من همون مرحله های اولی گیر کردم .

همون مرحله اول که میزنیم اون غول رو میکشیم ، بعد توی مرحله بعدی همون اوایلش یه درب هست که قفله و مثل اینکه باید هکش کرد . یه جنازه هم افتاده روبروش که مثل اینکه با اسکن میتونه نشون بده جنازه قبل از مردن داشته درب رو باز میکرده .
منتها من یه کم کلنجار رفتم نفهمیدم این درب رو چه طوری باز کنم . کسی میتونه کمک کنه ؟

شما وقتي داري اسكن مي كني مي توني صحنه رو عقب جلو كني,وقتي طرف داره برتاب ميشه كارتش ازش ميفته ميره تو كاناله اون كنار, كارته رو اسكن كني حله (با يه خطه قرمز مشخص شده مسير افتادنه كارته)

Sent from my X10i using Tapatalk 2

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
با سلام
منم بالاخره بازی رو تموم کردم. واقعا عالی بود با این که بازی کلی باگ داشت ولی چیزی از ارزش کلی اون کم نمیکنه.
حالا چند تا سوال :
1- چرا shiva رو دستگیر و به زندان نمیفرستیم ؟
2- شخصیت enigma همون ریدلر بازی قبلیه ؟
3- از catwoman و نحوه اشناییش با بتمن چرا حرفی تو بازی زده نمیشه ؟
4- با بدست اوردن تمامی اطلاعات مخفی بازی وارد سرور اصلی enigma میشیم ؟

جواب:

1-مرحله ی مخصوصا شیوا رو تموم کردی؟ چون در رفت:d شیوا میخواست بتمن رو امتحان کنه و از نیت ـش و پاک بودنش مطمئن بشه.
2- بله دقیقا. وارد اتاق اصلیش هم بشید چیزی میبینید که این قضیه رو تایید میکنه:d
3-خب تو این نسخه catwoman اصلا وجود نداشت.
4-بله. همه رو به دست بیارید وارد سرورش میشید و یه چیز خیلی جالب میبینید:d

miladmma

کاربر سایت
Jun 24, 2013
10
نام
میلاد ملامحمدی
1-من اگه بخوام engimaرو بگیرم باید هم اداماش که علامت ابی دارن وهم موبایلای سبزو بگیرم،خواهشا کمک کنید
2-من در طول بازی همه غولارو کشتم dead shot هم مرد،اما اون زنه(shiva)پیداش نشد اون کجاست؟

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
1-من اگه بخوام engimaرو بگیرم باید هم اداماش که علامت ابی دارن وهم موبایلای سبزو بگیرم،خواهشا کمک کنید
2-من در طول بازی همه غولارو کشتم dead shot هم مرد،اما اون زنه(shiva)پیداش نشد اون کجاست؟

براي Engima بايد اكثر موبايل سبزها رو جمع كني ولي نه همش بايد همه ي اونا كه وقتي radio tower ازاد ميكني تو نقشه ميان(همشون رو ديوارا هستن) با بترنگ داغون كني،اون ادما هم كه تو نقشه هستن ابي هستن فقط جاي موبايلا رو بهت ميگن كه كمكت ميكنه راحت پيداشون كني
براي شيوا هم داخل بازي برو تو منو(start button)بعد با RB&LB صفحه ي wanted ها رو بيار بعد رو عكس شيوا كليك كن يه جايي تو مپ مياد بايد بري اونجا يه پليس داخل يه مركز خريد اويزون كردن وقتي رفتي ميفهمي بايد چكار كني

Sent from iPad using Tapatalk

- - -ویرایش - - -

دوستان بازی رو تموم کردم ولی یک مشکلی برای سیو بازی پیش اومد.اخرش که بتمن جوکر رو میگیره و به کیسه بکس تبدیل میکنه بازی تموم میشه دیگه ؟ یک سکانس هم نشون داد که میان Death رو از زندان آزاد میکنن.بعدش دیگه سیوم خراب شد.بازی ادامه داره یا به پایان رسید ؟
بازي تمومه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر