Batman: Arkham Origins | Xbox 360

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
من اینجا گیر کردم :(
سلام دوستان . من اونجا گیر کردم که توی هتلی یه دختر رو به لوستر اویزون کردن و کشتن . موقعی که نشون میده که چی شده اینجوری شده بعدش نمیدونم چیکار باید بکنم :((

باید با rb و lb فیلم را عقب جلو کنید..... یه گوشه اتاق وایسید و اروم اروم عقب جلو کنید موقع اینکار یه مثلث های قرمز پیدا می شه ک باید اسکنشون کنید.......;)

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,116
نام
آرمان
آقا من این بازی رو از دو جا گرفتم ، هیچ کدوم نصب نمیشن ! تا 50 درصد میره و ارور میده ! موقع نصب هم یه صدای عجیبی میده ! دیروز AC4 و BF4 بدون هیچ مشکلی نصب شدن

مشکل از کجاست ؟

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
باید با rb و lb فیلم را عقب جلو کنید..... یه گوشه اتاق وایسید و اروم اروم عقب جلو کنید موقع اینکار یه مثلث های قرمز پیدا می شه ک باید اسکنشون کنید.......;)
این کارو کردم بعد از اسکن باید چیکار کنم ؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
جواب بدید لطفا
تا جایی که یادمه بعد از دد استروک باید برگردی به عقب!
وقتی اون اسلحه مخصوص دد استروک رو میگیری توی همون میدون مسابقه سمت پشتیش یک در هست از همونجا برگرد میرسه به همون زیر زمینی که ازش اومدی و چون حالا اون اسلحه رو داری میتونی طنابو از این ور به اون ور وصل کنی و از روش رد شی!

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
تو 19 درصد بازی بعد بعد از جایی که جوکر روانشناسو رو می بینه و ... بعد با بتمن یه جایی :D یکی رو اسکن میکنی بعد بهت میگه رد Bane رو بگیر.
هر چی دنبالش میگردم چیزی نیست.
کل ساختمونو گشتم ولی نیست !

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
منم بازی تموم کردم.یک ساعت پایانی بازی فوق العاده بود.در کل بازی قسمت بدو خوب زیاد داشت.صدای شخصیت ها هم با این که عوض شده بود به نطر من همچنان خوب بود.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
دوستان لطفا جواب بدید
بزار از اول توضیح بدم :D

اول که باید کل محل حادثه رو اسکن کنی! بعد که همه اتفاقاتو دیدی برمیگردی و فیلم هر کدوم از اتفاقات رو عقب و جلو میکنی و بین فیلم یک سری سر نخایی هست که قرمزه! اونارو هم اسکن میکنی بعد اگه همه فیلمارو عقب جلو کرده باشی و اون سرنخارو اسکن کرده باشی 100% میشه و تموم میشه! برای مثال اون زنه ای که توی آشپزخونه هست یک سری چیزا از دستش میوفته اونطرف خونه که باید فیلم و عقب جلو کنی تا پیدا بشن و اسکنشون کنی!

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
بزار از اول توضیح بدم :D

اول که باید کل محل حادثه رو اسکن کنی! بعد که همه اتفاقاتو دیدی برمیگردی و فیلم هر کدوم از اتفاقات رو عقب و جلو میکنی و بین فیلم یک سری سر نخایی هست که قرمزه! اونارو هم اسکن میکنی بعد اگه همه فیلمارو عقب جلو کرده باشی و اون سرنخارو اسکن کرده باشی 100% میشه و تموم میشه! برای مثال اون زنه ای که توی آشپزخونه هست یک سری چیزا از دستش میوفته اونطرف خونه که باید فیلم و عقب جلو کنی تا پیدا بشن و اسکنشون کنی!
مجید جان من کاملا اسکن کردم اونجارو . بعد از اسکن زنگ زد به الفرد . بعدش از هتل رفتم بیرون ولی بازم اون علامت سبزه هتل رو نشون میده :(( داخل هتل هم میشم نمیدونم باید چیکار کنم . تو بعد از اسکن چیکار کردی ؟

a kh 021

کاربر سایت
Dec 8, 2011
26
نام
ارشام
من اونجاشم که میری تو کشتی پنگوین. اون برقیه و آدمای پنگوین رو زدم بعدش باید سمت یه در برم که فکر کنم بالای اون هواپیمای قدیمی باشه ولی هر کاری میکنم از اون هواپیما بالا نمیره. چیکار کنم؟

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من اونجاشم که میری تو کشتی پنگوین. اون برقیه و آدمای پنگوین رو زدم بعدش باید سمت یه در برم که فکر کنم بالای اون هواپیمای قدیمی باشه ولی هر کاری میکنم از اون هواپیما بالا نمیره. چیکار کنم؟

منم دقیقا همینجا گیر کردم. تو رو خدا بگین چیکار باید بکنم!!

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
مپ رو اگه نگاه کنید یه قسمت راهرو مانند هست که ورودیش اگه اشتباه نکنم سمت راست بالای پله های اون زمین مبارزست.
برید اونجا و ادامه ی ماجرا ...

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
تا جایی که یادمه بعد از دد استروک باید برگردی به عقب!
وقتی اون اسلحه مخصوص دد استروک رو میگیری توی همون میدون مسابقه سمت پشتیش یک در هست از همونجا برگرد میرسه به همون زیر زمینی که ازش اومدی و چون حالا اون اسلحه رو داری میتونی طنابو از این ور به اون ور وصل کنی و از روش رد شی!
آخه مجید جان منم همین کار رو کردم و در آخر میرسم به بالای کشتی ولی قزیه اینه که هنوز همون علامت تعجب سبز رنگ هست که نوشته track down the paneguane اینو چطور باید حل کنم وقتی که کشتی رو ترک میکنم هم هیچ مرحله ای نمیاد برام چون هنوز نوشته ی track down the paneguane هست در نقشه و نمیدونم باید چی کارش کنم دارم روانی میشم.#:-s آخه دد استارک رو شکست دادم و اسلحه شو هم گرفتم ولی هنوز این نوشته ی لعنتی هست. خواهشن اگه کسی میدونه کمک کنه ...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
مجید جان من کاملا اسکن کردم اونجارو . بعد از اسکن زنگ زد به الفرد . بعدش از هتل رفتم بیرون ولی بازم اون علامت سبزه هتل رو نشون میده :(( داخل هتل هم میشم نمیدونم باید چیکار کنم . تو بعد از اسکن چیکار کردی ؟
والا من نسخه کنسولی بازی رو بازی نکردم! توی نسخه PC بازی که من همه جارو اسکن کردم و تموم شد و زنگشو زد! رفتم بیرون! بعد تا جایی که یادمه علامت تعجب سبز اون دورا بود و میرفتم طرفش و مشکلی نداشت!
البته حالا که بیشتر فکر میکنم بعد از 100% کردن باید وارد یکی دیگه از درای توی کشتی بشی بعد بری بیرون! درست یادم نیست!

آخرین ویرایش:

seif1900

کاربر سایت
Oct 2, 2012
129
نام
امید
آخه مجید جان منم همین کار رو کردم و در آخر میرسم به بالای کشتی ولی قزیه اینه که هنوز همون علامت تعجب سبز رنگ هست که نوشته track down the paneguane اینو چطور باید حل کنم وقتی که کشتی رو ترک میکنم هم هیچ مرحله ای نمیاد برام چون هنوز نوشته ی track down the paneguane هست در نقشه و نمیدونم باید چی کارش کنم دارم روانی میشم.#:-s آخه دد استارک رو شکست دادم و اسلحه شو هم گرفتم ولی هنوز این نوشته ی لعنتی هست. خواهشن اگه کسی میدونه کمک کنه ...
دنبال یه در دیگه بگرد که میره به همون اتاق که پنگون رفته

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف

تو رو خدا جواب بدين

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر