Batman: Arkham Origins | Xbox 360

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
سلام
یه راهنمایی میخواستم
ماموریتهای اصلی بازی یاهمون (Main Objective) هاچه رنگی هستن توی نقشه آبی هستن یاسبز؟
چون میخوام فقط ماموریتهای اصلی روبرم

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
این نسل بعد با ما چه کرد که هرچی بازی منتظرش بودیم به غیر از یه بازی که همه میدونن چیه نابود کرد هیچ کمپانی حاظر نشد در آستانه نسل بعد دست آوردهای جدید خودش رو برای نسل فعلی نمایش بده به غیر از راک استار
واقعا بازی به غیر از داستان چه چیز جدیدی داره
من به شما میگم باگ های وحشتناک با بتمن از یه ارتفاع روی یه نفر که داره پشت یه چیزی راه میره Air ckick کنید برای من که دوبار پیش اومد بتمن اومد پایین مثل خر پشت مانع تو هوا:| گیر کرد بقیه هم که اونجا بودن با تیر میزدن
یا یه جای دیگه من همه دشمن ها رو زدم ناکار کردم بعد شروع کرد با آلفرد صحبت کردن دیدم یکی از دوستان بلند شده داره هی به من تنه میزنه تفنگ نشونه میره ولی نمیتونه شلیک کنه من رفتم خلاصش کنم دیدم بله من هم فلج مغزی بودم خودم خبر نداشتم
خلاصه این سل بعد با ما چه کرده
حیف AC

Salar 94

کاربر سایت
Oct 24, 2012
287
نام
سالار
نمره 8.5 برای این بازی خوبه . کمتر از 8 بی انصافی . بعضی بازی ها مثل GTA و FIFA پتانسیل نا محدود برای پیشرفت دارند ولی بعضی بازی ها مثل بتمن بعد از مدتی به حد کمال می رسند و پیشرفت خیلی سخت میشه . پس اگر این بازی در حد نسخه قبلی باشه خیلی خوبه .
اینم اضافه کنم که تیمارستان ارخام برای من و خیلی ها بهترین بازی بتمن هست واقعا این بازی فوق العاده بود حتی از شهر ارکام هم بهتر بود . فضاش خیلی جالب بود .

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
نمره 8.5 برای این بازی خوبه . کمتر از 8 بی انصافی . بعضی بازی ها مثل GTA و FIFA پتانسیل نا محدود برای پیشرفت دارند ولی بعضی بازی ها مثل بتمن بعد از مدتی به حد کمال می رسند و پیشرفت خیلی سخت میشه . پس اگر این بازی در حد نسخه قبلی باشه خیلی خوبه .
اینم اضافه کنم که تیمارستان ارخام برای من و خیلی ها بهترین بازی بتمن هست واقعا این بازی فوق العاده بود حتی از شهر ارکام هم بهتر بود . فضاش خیلی جالب بود .

ایول من فکر کردم فقط خودم این طوریم . آرکام سیتی عالی بود و سطحش خیلی از اسایلم بالاتر بود ولی نمی دونم چرا به شخصه بیشتر با اسایلم حال کردم (این قدر که سه بار تمومش کردم یک بار تو پلی 3-یکبار تو ایکس باکس یک بارم برای رفیقم تموم کردم )

باس فایت ها آسون هستن تا حدی . الببته نمی دونم شاید اوایل بازی اینطوریه ولی کاش حالا که مثلا شهر نسبت به آرکام ستی کمتر متروکه است می شد با ماشین بتمن تو خیابون ها گشت . (با هواپیماش میشه fast travel کرد ولی همه اپن وولد ها که همچین آپشنی دارن یک آپشن وسیله نقلیه ای هم برای غیر فست تراول دارن در کنار پای پیاده (تو اساسین اسب بود و تو فارکرای ماشین و قایق و هزار تا چیز دیگه تو جی تی ای هم که خب همه چی فت و فراوونه

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
داخل اتو سیو درصد میزنه.این درصد به پیشرفت بازی واتمامش ارتباط داره یا نه مربوط به ماموریت ها ی فرعی و اچومنت ها و کامل کردن کلی بازی هست؟

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
دوستان یک کمکی می تونید بدید ؟؟

این دت استراک بی پدر رو چطوری باید شتک کرد ؟؟ سریع جون من رو کم می کنه ولی خودش به سختی کتک می خوره

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
دوستان یک کمکی می تونید بدید ؟؟

این دت استراک بی پدر رو چطوری باید شتک کرد ؟؟ سریع جون من رو کم می کنه ولی خودش به سختی کتک می خوره

باید به صورت وحشیانه بزنی تا انگشتات بکنن یا از روی سرش بپری و بزنی یا فقط واستادی و دفاع کنی :D

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
خب بازی تموم شد.
پایان چندان خفنی نداشت :D
در کل گیم پلی که همون نسخه های قبلی بود و صدا گذاری هم که با عوض شدن صدای Joker و Batman من خوشم نیومد.
داستان به نظرم اوایل خیلی جذاب میومد ولی بعد دیدم نه چیز چندان دندون گیری هم نیست!
بدی این بازی ها این که مطمئنی هیچ کسی توش نمی‌میره و هیجان نداره اصلا:D همه رو تو نسخه های B: AC و B: AA دیدیم و می‌دونیم 5 سال قبلش نمردن :D
اومدم مولتی رو هم بازی کنم هر چقدر صبر کردم هیچ کس نبود ولی ویدیویی که نشون داد از این بخش اصلا قشنگ نبود :|

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
من مشکلی دارم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم , اونم اینکه گاهی اوقات برای من اخطاری میادش که نوشته :

damaged downloadable content detected

if it is corrupt please download it again or delete it using the xbox dashboard

می خواستم بدونم مشکلش از کجاست .

هنوز راه حلی واسه این مشکل نیست ؟

kourosh k

کاربر سایت
Sep 17, 2012
95
صدا گذاری هم که با عوض شدن صدای Joker و Batman من خوشم نیومد
داداش داستان بازی به 5 سال قبل رفته بوده نمیتونن همون صداپیشه های قبلی رو بزارن همونطور که بتمن و جوکر جوونتر بودن باید دوبلور هاشون هم جوون میشدن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر