Batman: Arkham Origins | Xbox 360

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
بازی 97 اجرا می شه. من هم 97 درصد خریدم. خیالتون راحت. ولی وقتی دیسک مولتی بیاد چه بخوایم چه نخوایم باید برنر بخریم :D

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
سلام ببخشید من توی یکی از مراحل بازی batman Arkham orgins گیر کردم
بعد ازین که Death stroke رو زدم اومدم تو اداره پلیس به یه در رسیدم که نمیشد رمزشو حک کرد
و جمر(jammer) داشت و یه آبجکت دیگه هم توی همون اداره ولی توی یکی از طبقه های دیگش ضاهر شد
ولی من اون طبقه رو نمیتونم پیدا کنم هر چی میگردم
لطفا راهنمایی کنید حدود 10٪ از بازیو رفتم

آخرین ویرایش:

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
سلام ببخشید من توی یکی از مراحل بازی batman Arkham orgins گیر کردم
بعد ازین که Death stroke رو زدم اومدم تو اداره پلیس به یه در رسیدم که نمیشد رمزشو حک کرد
و جمر(jammer) داشت و یه آبجکت دیگه هم توی همون اداره ولی توی یکی از طبقه های دیگش ضاهر شد
ولی من اون طبقه رو نمیتونم پیدا کنم هر چی میگردم
لطفا راهنمایی کنید حدود 10٪ از بازیو رفتم

راهنمایی از جلوی دری که هک نمیشه مسیر سمت چپ در رو ادامه بده میرسی میون زندانی ها
بعد که اون چند نفر رو زدی دوباره یه دری سمت چپ هست وارد اون میش ادامه بده تا برسی به انتهای مسیر
دستگاه رو یه میزه شبیه شات گانه برش میداری برمیگردی دوباره به قسمتی که در هک نمیشه . بالای در یه دستگاهی هست که مانع هک شدن میشه با این وسیله جدید اونو از کار میندازی و بعد در رو هک میکنی

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
اون کی بود میگفت هیجان AC رو نداره ؟ الان شروع کردم و intro رو رفتم فوق العاده بود هیجانش در بالاترین سطح بود . کات سین ها فوق العاده هستن داستانم به نظر عالی خواهد بود از همین ابتداش معلومه . اتمسفر هم که دیگه نیاز به توضیح نداره . به نظرم در حد همون بازیای قبلی هست تا الان البته .

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
راهنمایی از جلوی دری که هک نمیشه مسیر سمت چپ در رو ادامه بده میرسی میون زندانی ها
بعد که اون چند نفر رو زدی دوباره یه دری سمت چپ هست وارد اون میش ادامه بده تا برسی به انتهای مسیر
دستگاه رو یه میزه شبیه شات گانه برش میداری برمیگردی دوباره به قسمتی که در هک نمیشه . بالای در یه دستگاهی هست که مانع هک شدن میشه با این وسیله جدید اونو از کار میندازی و بعد در رو هک میکنی

ببخشید داداش ولی توی اون اتاقی که دره هست يه غیر از این و دری ک ازش اومدیم یه در سمت چپ هست که قفله لطفا واضح بگید چیکار کنم میبخشید spoiler نميذارم با تاپاتاک هستم نمیشه

Sent from my LT30p using Tapatalk

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
چند درصد از بازی رو رفتم از نظر من تغییری نکرده اما همچنان لذت بخش هست ولی دیگه یکم تکراری شده.کات سین ها واقعا عالین و خیلی نفس گیر ! :D
گرافیک خوبه و من افت فریمی ندیدم.تا اینجایی که من بازی کردم خوب بوده اما فکر کنم برای سال بعد دوباره همین بتمن عرضه بشه زیاد جالب نیست و خیلی کلیشه ای میشه !

NO_RATED

عضو جدید
Jun 6, 2013
9
من مشکلی دارم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم , اونم اینکه گاهی اوقات برای من اخطاری میادش که نوشته :

damaged downloadable content detected

if it is corrupt please download it again or delete it using the xbox dashboard

می خواستم بدونم مشکلش از کجاست .

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
منم بازیرو گرفتم . به نظرم این بازی باید یه dlc برای ارکهام سیتی بودش . همه چی تکراریه . هیچ افت فریمی رو هم در بازی ندیدم

SeSeR

کاربر سایت
Oct 12, 2013
92
نام
ممد حسین
منم بازیو گرفتم !! هیچ فرقی نسبت به نسخه ی قبل نداره !
البته بازم هیجان داره ولی رسما باید بگم Epic Fail هست
متاسفانه

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
شبیه اش باشه اشکال نداره ، سازنده جدیده وو ترس ریسک هست ، من شخصا دوست دارم بار دیگه برم تو اون اتمسفر تاریک ، ولی کلا زیاد نباید کلیشه ای کنند کار رو ی چیزی مثل
Assassins creed تبدیل شه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر